The Macro ProblemThe Guild (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:5 283

Přichystali jsme pro vás další díl seriálu The Guild o hráčích MMORPG a jejich každodenních problémech. Starší díly najdete zde. V dnešním dílu se Codex rozhodne k nečekanému řešení situace se Zabooem. Snad se vám bude tato epizoda líbit a na další se můžete těšit opět zítra v devět ráno.

 

Přepis titulků

Vypadá to, že si nevím rady. S ničím... Ano, ve hře taky prožívámespoustu dramatických situací, ale na konci se vždy můžetejednoduše odhlásit. To v reálném životě nejde. No vlastně jde...Tak jsem to nemyslela... Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 1x03 - The Macro Problem Lidi, hej lidi!

Našla jsem Zabooa. Jupí... Co? Co? Kde je? Vykonává potřebu na mém záchodě,jak to tak vypadá. Nesnáším chození na velkou. On je u tebe? Na návštěvě? Ty couro. Ne!

Tak to vůbec není, je tu... Nazdar všichni, tady Zaboo! Jsem u Codex a síťujeme si naše počítače. Jak romantické. Jsem rád, že jsi se vrátil Zaboo. V Guildě se právě stalo něco hrozného. Řekni jim to, Bladezzi. Měl jsem tady opravdovou LOL situaci.Právě jsem dostal ban na 24 hodin. Co?

Co jsi provedl, Bladezzi? Byl jsem na tržištia asi tisíckrát jsem zařval "Buzny!" Udělal jsem si makro. To se přece nedělá. Z mého otce se vyklubal gay.. A z jejího ex-přítele taky! Claro! Páni. Codex: Zabiják mužnosti.

No já gay nikdy nebudu. Takže... Bladezzi, naše guilda má neposkvrněnou reputaci. "Rytíři dobra" symbolizují dobroa všechny věci s tím spojené. Jakožto zakládajícího člena této guildyse tě musím zeptat. Jak to hodláš napravit? Bladezzi? Opakuji. Buď jsi ho unudil k smrti,nebo se odhlásil. Aaaaa, odhlásil se.

Můžu už konečně zaútočit? Ne, nemůžeš. Interní záležitosti guildy jsou vždyodsouvány kvůli zabíjení a rabování! Tohle je vážné. Stáhnul jsem si tvou fotku z dopravákua upravil ji ve Photoshopu. Hele lidi, co takhle se sejíta promluvit si o tom osobně? Fyzicky? Osobně?

No, Zaboo je už tady a.. nejsem si úplně jistá,co s ním mám dělat. Kromě toho jsme místní guilda. Bude jednoduché se setkat. Proč jsme to vlastně neudělali už dávno? Asi proto, že jsme pořád jen hráli. Všem by nám prospělnějaký ten čas bez klávesnice. Claro, kdy naposledy jsi šla vens někým starším 4 let?

Jako než jsem začala kojit?Pojďme na pozdní snídani. Miluju palačinky. Potřebujeme plán jak vyřešit tu záležitosts Bladezzem a jeho chováním. Vidět se tváří tvář nás bude akorát rušit. A navíc nechci. Můžeš navrhnout program jednání. Hmm, mám na to vhodnou šablonu ve Wordu. Tink?

Ani za nic. Mám vás ráda takové, jací jste. Kreslené postavičky, které mi umožňují mítpocit úspěchu v imaginárním světě. Dám ti 50 goldů. Přijdu. Takže kdy? Příští víkend? Přespříští? Ne, pojďme se sejít zítra. Není třeba protahovat zformovánísociálně uspokojivého podpůrného systému.

To bylo děsivé. Někam, kde je levně. Tento měsíc jsem v rozpočtuse sociálními aktivitami nepočítal. Guilda chystá sraz? Super! Ach můj bože ne. Líbí se ti moje přilba? Přidává +5 bodů k sexnosti. Chápeš?

Jako obratnost,ale se "sex" na začátku. Jako předpona. Jsem tak trochu lingvista. www.videacesky.czPřeklad: ZoidyKorekce: scr00chy Ale ne, zapomněl jsem si sbalit župan. Nemám ho,takže si budeme muset vystačit bez něj... To je můj kouzelnej koberec.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zaboo je stalker jak vyšitej :D

200

Odpovědět

Udělal jsem si makro :D To je borec :D Ve WoW si teda makro s výkřikem "Vy b***y!" nedělám, ale asi udělám. :D

200

Odpovědět

+5 sexterity :D

190

Odpovědět

Uhuu koberec diky :D

180

Odpovědět

bugu: "jsem tak trochu lingvista" taky nezaostava :D

190

Odpovědět

nefunguje =/

183

Odpovědět

Je to až na konci za titulkama...:) Že kouzelnej koberec...:D:D

180

Odpovědět

xxENDxx: Je tam jeden blooper po závěrečnejch titulcích.

180

Odpovědět

koberec? to sem asi nějak zaspal...

181

Odpovědět

Mě se ještě víc líbila: "To je můj kouzelnej koberec."
Zatím se mi to líbí víc než TBBT a IT Crowd dohromady.

181

Odpovědět

Nejlepší hláška: "Tento měsíc jsem v rozpočtu se sociálními aktivitami nepočítal." :-D

200