CheesybeardsThe Guild (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:4 018

Další epizoda webového seriálu The Guild je tu. Tentokrát se naši hrdinové, kteří se znají jen přes internet, poprvé setkají i v reálu. Taky tušíte katastrofu? Na další díl se můžete těšit opět zítra v devět ráno. Starší díly najdete zde.

 

Přepis titulků

Byla to dost delikátní situace,potom co se Zaboo odhalil a tak. Ale dokázala jsem se na danou situacirychle adaptovat. Začala jsem hystericky brečet a teprve pak si zase navlíknul kalhoty. No dobrá, půjdeme na ten sraz a on pak půjde domů. Snad to půjde bez soudního zákazu přiblížení.

Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 1x04 - Cheesybeards Počkej, otevřu ti dveře.Jsem přece gentleman. Promiň, omlouvám se,že mi ta sprcha trvala tak dlouho. Ale tvůj šampón se mi dostal do nosu a... To je v pohodě. Pak jsem si představovil,že jsi ve sprše se mnou... Nerada chodím pozdě.Všude bývám o půlhodiny dřív.

A prostě si tak sedímv autě a čekám, takže.. No, to je trochu neurotické. Codex?! To jsem já, Clara. - Jé, ahoj.- Jak se máte? A ty musíš být Zaboo. Ano, jsem.A tvá ňadra jsou jako polštářky. - Díky!- Nemáš zač. Ahoj Claro.

Poznala jsi mě podle hlasu? Ne, Zaboo mi včera poslalpár fotek, na kterých spíš. Jo, ten blesk tě ani nevzbudil. To je v pohodě,byl to jen velmi naštvaný pohled. Takže hledáme Vorka,Tink a Bladezze, že? Bladezz nepřijde. Vork ho nechtěl pozvat. Prý něco o "filtrování našich priorit" Hej lidi, počkejte na mě!

Zabooooooooo! Ale vždyť je to setkání guildy!Měli by tam být všichni. Tak jo, pojďme rozjet pořádnou párty! Vítejte v CheesyBeard. Mohu vás usadit? Ne, máme se tu setkat s přáteli. Takže, jak myslíte,že Tink a Vork vypadají? No jo.

Dobrá otázka. Nemluvte na mě. Ještě jsem se nerozhodla,jestli se k vám přidám. Tink? Ahoj, já jsem Codex a... Myslím to vážně. Nemluvte na mě. Nooo dobře. A kde je Vork? Co vlastně dělá?

Je bojovník. - Ale skilly jsou zpracovávání kovů a...- Myslím ve skutečném životě! To netuším,neměl jsem čas si ho proklepnout. Dej si pohov... ženská. Promiň, tak to byla naše první hádka. Pak si můžeme dát sex na usmíření nebo... Ne. ..ne.

Co támhleten chlápek? Ten plešatý? Nikdy by mě nenapadlo,že by Vork mohl být plešatý. Přes mikrofon zní tak sebejistě. Plešatost a sebejistota se snad navzájem vylučují? No tvůj skalp je pořád všem na očích. Podle mě je super, že jsi Asiatka. Kšá!

Kšá! Kšá! Běž už! Jenom podotýkám,že jsme ze stejného kontinentu.. Rozchod!! Ukonejši čarodějovo ego...doruč zásilku do Vyprahlého lesa. Pak pokračuj na pilu Nočních pavouků... To by mohl být on. Myslíš? Aaa Tink! Tinkerballa! Vorku?

Ahoj, já jsem Codex! V reálu Cyd. A není to zkratka. Zdravím vás, spoluhráči. Já jsem Herman, ale říkejte mi Vorku. Lépe na to reaguji. Vůbec nevypadáš jako na té fotce. Možná proto, že mám otevřené oči. Tohle je Zaboo, pravým jménem...

Sujan Balakrishnan Goldberg. Opravdu? Jo, jsem Hin-žid. To je jako napůl Hinduista a napůl žid. Já jsem Clara a v reálu taky Clara. Ty jsi použila své opravdové jménopro postavu ve hře? Zajímavé. No, zkoušela jsem přezdívku v jiné hře, ale jedno z mých dětí ji zaslechloa začalo mi říkat Maminatrix.

Můj manžel se opravdu naštval. Já mám taky jméno totožné se svou postavou. Ty se opravdu jmenuješ Tinkerballa? Pro vás ano. Každopádně, je super vás konečně všechny poznat. Když už spolu trávíme 6 hodin denně,tak si teď konečně můžeme přiřadit obličej k hlasu. Promluvit si o reálném životě pro změnu a tak.

Dneska ráno mi padla epická dýka. Panebože, vážně? Loinslicer nebo Zombieblade? Seženu nám stůl. www.videacesky.czPřeklad: ZoidyKorekce: scr00chy

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co to Vork vyráběl za zvuky? :D

190

Odpovědět

,,Je to skvělé se vidět popovídat si o realitě a tak" *Trapné ticho* ,,Dneska ráno mi padla epická dýka" :D:D:D

190

Odpovědět

The guild je best a Wow též :-p

182

Odpovědět

závislááci :-D

180

Odpovědět

Nevím dnešní díl mi přišel takovej trochu suchej (až na ten sýr). A mě úplně vyhovuje co den to díl. :)

181

Odpovědět

Chapu chapu, jen jsem zvedavy na dalsi pokracovani mno :P

181

Odpovědět

Kajman: Musíš pochopit, že to tu nechcem za jeden den zaplácat samým The Guild. Lidi, co se na to nedívaj, by to asi moc neocenili. Myslím si, že každej den jeden díl, sedm dní v týdnu, není tak zlý. ;-)

190

Odpovědět

Skoda jen ze jsou ty dily tak kratke, nemluve o tom ze pouze jednou za den (i kdyz porad lepsi nez jednou za tydne :) )

183

Odpovědět

to by chtělo další díly .)

182

Odpovědět

Přesně tak. :-D

180

Odpovědět

Krásně si pokecali o realitě :D

190