Link the LootThe Guild (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:4 647

Jak jsme informovali už dříve, každé pondělí a čtvrtek večer se můžete těšit na nové epizody The Guild. Dnes tu pro vás máme první epizodu druhé řady, ve které se dozvíte, jaký dopad měla ona epická bitva v restauraci z posledního dílu první řady. Starší epizody a další věci související s The Guild (rozhovor, trailer, videoklip), najdete pod stejnojmenným štítkem.

Přepis titulků

Ne! Nevybaluj mi mé spodní prádlo! Já to udělám, Zaboo. Nejsem úchylnej,jenom dělám inventuru. Kdo by to byl řekl. Zdá se, že: „Když si to zničíš,musíš si to koupit“ platí i na lidi. Zaboo je stále tady. Což dnes ironicky přišlo vhod,se vším tím stěhováním a tak. Ukázalo se totiž,že jeho matka je realitní právnička.

A zaujatá vůči mně. Takže mě nechala vystěhovat. Byl to opravdu úžasný víkend. Co mám jako dělat? Nemá kam jít,nemá žádné peníze a především… Guilda ho potřebuje pro DPS v raidech. Nejhorší kořist, co jsem kdy zažila. Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 2x01 – Link the Loot Bylo nebylo…

Malé kuřátko šloza svou maminkou a řeklo: „Maminko…“ Nemá štít!!!Rozsekejte ho na cucky!! No a maminka řekla: „Kdák, kdák…“ Kdák, sakra umírám! Bladezzi, nech mě na pokoji! Bojuj si s někým jiným. Použij hromadnou uzdravující motlitbu a neuzdravuj nás po jednom,to je přece jasné.

Zaboo, řekla jsem ti,abys hrál v kuchyni. Nemůžu. Vařím si tam hovězí. A jak ti to brání v hraní? Smrdí to tam… hovězím.Takže se nedá soustředit. Codex! Zaboo! To vaše nemanželské soužitíovlivňuje vaši bojovou výkonnost. Sejmi ho! Nebo tady promrhám 72 centůza bramborové placky. Nežijeme spolu.

Jenom jsem se přestěhovalaa on… mě doprovázel. Jdu na něj! Bum! A je po něm. Kritický zásah za 4000. Měř si své ego někdy jindy.Vezmi kořist, Vorku, a jdeme. Tink, tvá tvář je tak sladkáa tvůj jazyk tak zahořklý. Víš, mám nějaké „vepřové“,na které by sis mohla rozetřít tu svou omáčku. Bladezzi!

Tady je ta kořist. Svatý guacamole! Panebože! To je Nurrův orb! Ano! Ano! Tak tohle bude zajímavé. To je ten orb,který začíná novou linii úkolů, že? Jo a poté, co ho aktivuješ,ti orb umožní kdykoliv si změnit účes a barvu vlasů. Panebože! Panebože! Šance, že z něho vypadne je 3%. Je to spíš na okrasu ale.

To je a já ho chci! V tomhle musím souhlasit se Zabooem.Šetřím si na předmět, kvůli kterému se mi nescvrkne šourek. Hele lidi, nemůžu přihazovat. Všechny své body jsem utratilaminulý týden za novou hůl. Myslíš Zabooa? Já ti ten orb získám.Budu hrát klidně celou noc, když budu muset. To je od tebe pěkné,ale proč si raději nenajdeš na internetu práci? Nebo nějaké místo na bydlení?

Ne tady… Ale já jsem už hledal na internetua našel pro nás nový gauč. Je opravdu pohodlný. Ty jsi ale náladová. Možná to bude tím,že máš právě ovulaci. Přijímám nabídky za Nurrův orb. Nejprve si udělám růžový ohon a pak… Počkejte, počkejte! Musím se podívat,kolik mi zbývá bodů. Zlato? Zlato? Promiň, že tě obtěžuju miláčku, ale…Co bych měl zabalit na ten výlet?

Co? Však víš, ten výlet.Do Vermontu. Zítra. Na svatbu tvé sestry. Aha, svatba. No jo. Výlet. Víš co, prostě…cokoliv, co normálně balíme. Jako věci na krmení.Na uklízení hovínek. Hračky… Ten orb je můj, Claro! Dávej si pozor, holčičko,nebo ti natrhnu ten tvůj krásňoučký obličej!

Jo, jsem si jistý, že ovuluješ.Jsi mimořádně plodná. Jako povodí Gangy. Ty sis zalaminoval můj cyklus? Podívej, přinejmenším za cenu nájemnéhoti tady můžu nechat nainstalovat T1 linku. Pro nás oba, spolu. Ale my nejsme spolu. Kolikrát ti to ještě musím říct… počkej. T1 linku říkáš?

Kde jsou ty nabídky? Mám svá pravidla. 30 sekund! Vždyť tohle je… Tohle je vážná věc, lidi. Počkej, měla jsem své bodyna modrém papírku. Sakra! Mám ti pomoct něco najít, miláčku? Ne! T1 linku?

Jo. Optické kabely. 1,544 Mb/s. T1… to je taková...taková rychlost. Provozuschopnost 99,8%. Mohli bychom si stáhnout všechnyfilmy s jednorožci, které kdy vyšly. Přibližně za 2,8 minuty. Možná 2,6. Ne, ne!

To... ne. Ne! Neeee!!! Pokračování příště… www.videacesky.czPřeklad: ZoidyKorekce: scr00chy, Klozik

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super za 16:9 formát, a zdá se to jen mě, nebo je to neostrý jako kdyby měli máslo na čočce :D

181

Odpovědět

Podle mě tam hrajou určitě WoW :D

189

Odpovědět

:D kebi som bol v dugu v wow a niekdo mi vipne net tak bi som sa pekne nasral

186

Odpovědět

no panove k tomu netu - mate bity a byte. osobne teda nevladnu anglictinou tak, abych dokazal rozeznat co mel Zaboo konkretne na mysli, nicmene synchronni adsl linka s rychlosti 1,5 megabytu/sec mi nepripada az tak spatna...

182

Odpovědět

Bohužel buď můžeš koukat tady, nebo si ty titulky vždycky vložit do videa sám. Ovšem titulky by se měly objevit i na youtube u oficiálních videostop, máme to domluvené s autory. Ale nějak jim to trvá :)

180

Odpovědět

Jde ty díly někde stáhnout s českýma titulkama, kdyžtak hoďte přímej link :-)

180

Odpovědět

ja jsem byl nadseny i s mym prvnim pevnym netem pri stahovani 5MB souboru za 15min mi zářili oči, ale hlavne je to serial tak nvm proc se štouráš do nejakeho netu to tam je absolutne nedulezite

180

Odpovědět

jožo hlavatý -> ale vem to z te stránky, že to jsou lidi bez peněz, bez prostředků a s počítači :) Co pro ně je 10$, kalkulují s penězi a bůh ví jaké mají připojení :) Já si pamatuju, jak jsem byl natěšen na 1MB xD

180

Odpovědět

Já tomu teda moc nerozumim, ale proč je tam na konci prvního dílu 2. série velkej nápis : SEASON 3?

180

Odpovědět

Serkmus - ja som skôr narážal na to že v roku 2008, kedy tento diel tuším vznikol je 1,5 megabitu dosť low - a oni sa s toho tešia ako keby to bol gigabitový kábel priamo do bytu

180

Odpovědět

@jožo hlavatý: http://en.wikipedia.org/wiki/T-carrier - oni moc dobře vědí o čem mluví ;)

180

Odpovědět

no nic, asi jdu kouknout na anglickou verzi ;)

181

Odpovědět

Doufám že tu nikdo nevykecá jak to dopadne :D

180

Odpovědět

si robia srandu s 1,54 megabitu za sekundu a že optika? lol, toto ma totálne presvedčilo že ľudia čo to vyrábajú nevedia nič o oblasti s ktorej je seriál - 1,5 megabitu je horšie adsl, nie optika - s týmto ma teda dostali.

182

Odpovědět

(sry za spam) *ez

180

Další