Block'dThe Guild (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:4 889

Po napínavém úvodním dílu druhé řady populárního seriálu The Guild jste určitě zvědaví, jak to vše dopadlo. Nebudu vás tedy zdržovat, užijte si druhý díl. Příští epizodu tu budeme mít zase ve čtvrtek večer. Starší díly pak najdete zde.

Přepis titulků

Robert Frost napsal báseň.Musela jsem se ji naučit na vysoké… Něco o… Dvou cestách a… Už jsem to zapomnělaa není to moc dobrá analogie. Každopádně, byl tu jeden takový moment,kdy Zabooův obličej vypadal nějak takhle. A já jsem totálně zamrzla,protože jsem věděla, že to co by následovalo,by byla naprosto příšerná, příšerná chyba. Jako v těch knihách„vyber si své vlastní dobrodružství“.

Vždy jsem si vybrala konec,kde jsem zemřela, nebo někoho zabila. Bylo to příšerně stresující.Tohle je úplně stejné… Až na to, že tentokrátdo toho byly zapleteny i rty. Musím si někde najít tu báseň. Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 2x02 - Block'd Nulová odezva. Tink vyhrává orb.

Děti, pojďme si hrát do pokojíčku.Maminka potřebuje chvilku o samotě. Co se stalo, Claro? Už zase rodíš? Sakra. Mám tady dole pořádné šmoulí koule. Nemohla jsem přihodit a debílek Vork už ten orbdal Smradě-balle. Začíná to být zajímavé.

Orb jsem dal tomu, kdo poskytl nejvyšší nabídkuv rámci časového limitu. Dle pravidla guildy číslo 24,paragrafu 3, sekce A. Pro jednou jsou Vorkovyotravně poučující kecy k něčemu. Děkuju, Tink. Hups, právě jsem si upustil8GB RAM do kalhot. Zaboo, tohle nebude fungovat. Ale no tak.Ubíráš mi pěknou hromadu zdraví. Co?

Potřebuju buffy!Nabuffuj mě! Tak dobře. Zkusím ti to vysvětlit tak,abys tomu mohl rozumět. V reálném životě jsi něco jakozačátečnická postava. Jsi poprvé ve svém životě sáma je to, jako bys žil ze mě. Není to… Není to sexy! Kdybychom opravdu byli spolu,ať už je to jakkoliv nepravděpodobné, musel bys na sobě zapracovat, jasný?

Opravdu hodně. Ty si myslíš, že jsem zač... Že jsem začátečnická postava? Nemůžu uvěřit, že jste nepočkali,až budu zase online. Byla jsem přitlačena k zemi! Nejprve mě naagroval manžel,a pak se do mě pustily děti. Procedury byly dodrženy. Guilda nemá žádné další komentáře.

Klídek, je to jenom kořist. Počkej, zapomeň, co jsem řekla.Je to KOŘIST!!! Pošlu ti odkaz, kdybys náhodou zapomněla,jaké má statistiky. Ouuu. A já myslel,že Clara je ledový mág. Ne! Nenechali mě přihodit.To je tak nespravedlivé! Claro, orb je teď svázanýs postavou Tink. Vork by ti ho už nemohl dát,i kdyby chtěl. Máš pravdu.

Ani nevím, proč jsem se tak naštvala. Je to v pohodě, Vorku. Za tohle někdo zemře! Codex. Panebože… Přijímám tvůj úkol. Odcházím nasbírat zkušenostia zasloužit si tvou lásku. Počkej?

Ty odcházíš? Opravdu? Neber si to špatně. Pořád mi z tebe tvrdne jako joystick,ale… asi máš pravdu. Ty máš být odměnou za dlouhý řetěz úkolů,ne nějakou banalitu. Sbohem tedy, má lásko.Vrátím se. Počkej. Počkej! Ano? Ne, že bych se tě snažila zastavit, ale…. Kam vůbec jdeš, vlastně?

Vygooglil jsem si útulekpro bezdomovce nedaleko Echo parku. Mají vytáčené připojení. Útulek pro bezdomovce? Vytáčené připojení?To nemůžeš udělat! A co mám tedy dělat? Zjistil jsem, že mi mámazablokovala všechny kreditky, když jsem se ti snažilkoupit spodní prádlo. Lidi, řekněte Zabooovi,aby nechodil žít na ulici jako nějaký vandrák.

Musím zapracovat na svém mužství.Abych si mohl vrznout. Nemám teď čas řešitinterní drama v guildě. Potřebuju vydělat 5000 goldů do 17:00. To je spousta prachů. Vydírám tě snad a zapomněl jsem na to? Přivydělávám si farmením goldůpro kolegu z Pekingu. Neuvědomil jsem si, že bude tak těžké sladit tos mými vlastními herními závazky. Jsem dost pozadu.

Farmíš pro nějakého Číňana? Dnes je den protikladů, nebo co? Potřebuju ty proklaté peníze, kdybychom náhodouzase šli do té vyděračské chatrče u Cheeseybearda! Mimo to, kurz je teď velice příznivý. Zaboo má tuny zlata. Kromě posedlosti mnouje to vlastně to jediné, co dělá. Má pravdu.Jsem jako stroj na obě věci. A potřeboval bys mentora s penisem.

Zatraceně! Myslím, že tenhle kečupuž má po záruční lhůtě. Vorku? Problém vyřešen. Potřebuješ spolubydlícího. www.videacesky.czPřeklad: ZoidyKorekce: scr00chy

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Domov pro bezdomovce? DIAL UP??!?! :D :D

190

Odpovědět

"Vydírám tě snad a zapomněl jsem na to?" :D z toho sem málem spadla ze židle :D :D ten kluk je roztomilej :D

200

Odpovědět

Nejlepší je to tričko, co má Zaboo - Stopařův průvodce hadr :))

180

Odpovědět

Dusanqo94: Protože bychom tu jinak měli přeseriálováno. :-)

180

Odpovědět

naj vec na videacesky.cz :) len neviem preco to trva tak dlho :(

180

Odpovědět

Super už se těším na další :o)

180

Odpovědět

Nejdřív mě naagroval manžel a potom děti jeli DPS :D

180

Odpovědět

ano čist umim a proto jsem to napsal

180

Odpovědět

Vždyť píšou že až ve čtvrtek!

180

Odpovědět

hej fičte s tema dilama :) je to cool serial kazdy den se tesim ze tu neco bude :( nejak to flakate ! just kidding :P

182

Odpovědět

Ten joystick byl dobrej. ;)

190

Odpovědět

"Dnes je den protikladu" to mě dostalo nejvíce :D

180

Odpovědět

Ta hláška s joystickem mě dostala! :-D

190