Quest Accepted!The Guild (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:3 837

Další díl seriálu The Guild je tu. Čeká vás hlavně unikátní prohlídka Vorkova domu. Další díl opět v pondělí večer. Starší epizody najdete zde.

Přepis titulků

Vork a Zaboo jako spolubydlící? To je geniální! Nevím, proč mě to nenapadlo už dávno. Pravděpodobně kvůli post-traumatickému stresu. Vork byl ze začátku trochu zdráhavý. Ale to ho přešlo,když dostal screenshot Zabooova herního konta a dva referenční dopisy. Od Bladezze a Clary. Jako když žádáte v bance o půjčku…

Každopádně, je to perfektní! Oba mají stejné zájmy… Teda, zájem. A… Zaboo konečně vypadne z mého bytu?Neocenitelné! Jsem sama! Teď si budu pobíhat po domě nahá! 17 sekund. Osobní rekord.

Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 2x03 - Quest Accepted! Není divu, že jsem si tohle místomusela najít přes GPS. Neměj obavy. Kdysi jsem hrával konzolovky, takže se umím orientovatv městském prostředí. Černá síla! A hnědá síla!

- Zaboo!- Obě síly! Tak tohle je… zajímavé. Ok, ok. Uklidni se. To je v pořádku. Musím pro tebe vyklidit cestu. Ok. Nechci, aby ses zranila. Zdravím vás, spoluhráči. Než vstoupíte, potřebuji po vás podepsat tohle.

Super. Co to má být? Jenom formalita. Prohlášení zajišťující mou bezúhonnost. Důvěrný dodatek. Standardní postup. Ke vstupu do domu? To vůbec není standardní. Požaduji to po všech.

I při rande,hypotetickém samozřejmě. Vidíš? Muž si nastaví svá pravidlaa pak se jich drží. Lekce číslo jedna, super. Už se začínám rozvíjet! Super, ok. Pojďme dovnitř. Hned! Normálně nemívám návštěvy. Ta poslední odvezla dědečka v pohřebáku. To je mi líto.

Tak tady můžeme kouřit fajfky! A pít koňak jako muži! Dědeček v tom křesle zemřel. Je mi jasné proč. Je totiž zatraceně pohodlné. Následujte mě. Stalo se něco? Toto je má ložnice. Pokud do ní vstoupíš, okamžitě zavolám policii.

Nechám tě obvinitze vstupu na cizí pozemek a úmyslného zranění osoby. Koupelna. Toto by byla tvá ložnice… Byla by? Dle architektonického návrhu ano,ale praktické použití není… Není v tuto chvíli možné.

Jsem si jistý, že je to v pohodě. A sakra… Co to sakra má být, Vorku?! Je úžasné, jaké fungující předměty lidékaždodenně jen tak vyhazují. Nájem je splatný k 15. dni každého měsíce. 300 zlaťáků převedených na mou herní postavu. Také budu potřebovat 400 kusů rudy jako zástavu. 200 z nich nevratných.

Proč je ve tvém mrazáku led? Nemám elektřinu. Shledávám daleko efektivnější, když si led kupuji za stravenky. Ty nemáš elektřinu? Jednou jsem se stal neplacenýmprofesionálním vůdcem guildy. Tak jsem se musel vzdát přepychu. Vorku, elektřina není přepych! To je v pořádku.

Vyhovuje mi,když to tady budu mít trochu tvrdší. Cena mi vyhovuje, jen mi řekni,kam mám zapadnout? Doufám, že nejsi alergický na ptáky. Dnes ráno jsem si udělal obvyklouprocházku po ulici a vybavil to tu nábytkem. Tohle je z ulice? Holubi, super! Žádní obyčejní holubi,ale holoubata na maso! Křidýlka?

Ano, pane! Panebože! Bez obav. Většina jich byla otestovánana ptačí chřipku. Takže…Mám akorát jednu drobnou obavu… Když nemáš elektřinu, jak se tedy připojuješ? „Taťkův psinec“ Tato budova patří k domu za námi. Ale každý rok posouvám svůj plot o 3 palce.

A teď už je kompletně na mém pozemku. Jak si toho mohli nevšimnout? Naštěstí má ten pán Alzheimera. A vynikající otevřené WIFI připojení. Náš čas je u konce. Tato sociální interakcebyla vzájemně výhodná. Zaboo, dlužíš mi 300 zlaťáků. Ano, samozřejmě.

Takže, řekněme, že jsi štěňátkoa já ti hledám nový domov. Asi bych tě nenechala zrovna tady. Vypadá to, jako bys o mě projevovala starost.Projevuješ? Už to zabralo?Měl bych se nastěhovat zpátky? Ne, ne, tohle neříkám! Já… Codex! Přestaň zdržovat. Ve 2 hodiny máme raid! Jídlo a pití mu dávej 2x denně.

Jo a cukroušku, neměj obavy. Stále jsi pro mě ten nejdůležitější quest. Tak jo. Pojďme na to! Hledat: Jak donutit ženu, aby vás chtěla. www.videacesky.czPřeklad: ZoidyKorekce: scr00chy

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no ja se snad zase vratim k WOWku ,, uz aby tu byl dalsi dil xD

181

Odpovědět

Vork a jeho holubí stehýnka :-D. Btw ten překlad holubů chovaných na jídlo může být trochu mimo, ale není na to žádný přesný vyraz, tak jsem tam plácnul holoubata :-D

190

Odpovědět

To len mne pri tom nejdu titulky?

180

Odpovědět

Black power...and brown power. Both powers. :D

190

Odpovědět

ten čínan je kaskader :)

180

Odpovědět

aaaaa k***a to vzdy skonci tak v ty nejlepsi chvilii

180

Odpovědět

haha tohle je fkt best ;)

180

Odpovědět

Opravdu moc dekuji za preklad... uzasna prace :)

190

Odpovědět

Jídlo a pití mu dávej dvakrát denně :D to jsou zase hlášky :D

180