Heroic EncounterThe Guild (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:4 442

Další epizoda seriálu The Guild je připravena. Dozvíte se, co následovalo po incidentu na schodech z minula. Ve čtvrtek večer bude zveřejněn další díl. Pokud jste propásli některé starší, najdete je zde.

Přepis titulků

Nejsem agresivní osoba. Ale přiznávám… Ráda věci zabíjím. Ale jenom ve hře! Probírala jsem to se svou terapeutkou a nebudu předstírat,že to není forma sublimace. Bum, účte za nájem! Zemři, dozorkyně parkoviště! Ale samozřejmě bych nikdyněco takového neudělala v reálném životě.

Jsem striktní… teoretická vegetariánka. Takže, když jsem vidělatoho týpka padat ze schodů. Měla jsem sto chutí začít brečet a začít utíkat opačným směrem. Ale malinká... titěrná část mě byla jako: “Kámo, právě jsemtomu týpkovi nakopala zadek!“ Opravdu malinkatá, přísahám.

Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 2x04 - Heroic Encounter Ajaj. Já se tak omlouvám. Jste v pořádku? Nehýbejte se! Nehýbejte se. Neboj, zrzko!

Jenom cvičím na svůj zítřejší trik. Váš co? Hraju ostříleného piráta. Dobře… Jmenuji se Wade Wei z bytu č. 20. Povoláním kaskadér. Říkej mi Bouchač. Páni, kaskadér.

To je… super. Já vím. Trochu jsem tě vystrašil, co? Nemůžu říct, že by mi to bylo líto. Znamená to totiž,že jsem to zahrál bez chyby. Já jsem Codex. Ne! Cyd! Cyd Shermanová. Jsem z bytu č. 16. No jo!

Právě jste se přistěhovalase svým manželem. Ne! Ne! Ne! To byl… Pouze dočasný spolubydlící. Představil vás jako Shermanovy. Zmínil se o vzorech na nádobí. Něco jako svatební registr. To je zvláštní... Ne. Ne, to byl jenom vtip. Už tady není, díky bohu.

Je stále kamarád, ale… Z jeho strany vzniklo pár nedorozumění. Jsi roztomilá. Já…rozhodně nevím,jak na tohle odpovědět. A sakra. Promiň, musím jít. Jdu pozdě na... ehm, online schůzku. Ne, to zní divně. Je to jenom… Je to trochu těžké vysvětlit.

Já, nemůžu… musím jít. Musím… jít. Uvidíme se, zrzko. Omlouvám se všem. Narazila jsem na opravdu roztomilého souseda. Pracuji na strategii, jak si získat tvou lásku má kněžko vášně. Prosím nerušte mě při vytvářenítabulek kořisti v Excelu.

Lidi, úkol pro aktivacitohoto orbu je pěkná hovadina. Nejsem starej taťka McDonald! Nemám čas dát dohromady všechny tyhle blbosti. Víš Tink, kdybys někdy potřebovala muže,který by ti to trochu zpříjemnil… Právě jsem se jednoho zbavila a nehodlám do toho hned vlítnouts nějakým puberťákem. Díky.

Vy jste se rozešli? No teda. Jo, dala jsem mu košem. Dusil mě. Minulý týden mi volal snad 2x. Tink, Claro… Mohly byste se připojitna druhý kanál, prosím? Jasně, dej mi chvilku. Sbohem, moji milášci.

Snězte za mamku spoustu dortíků. Řekněte mamince ahoj, ona musí… jít. Clara je připravena! Proč musí buchty mluvit v soukromí? To si potřebují sladit menstruace nebo co? Codex pravděpodobně potřebuje dívčí podporu. Žít odděleně jeopravdu těžké pro nás oba. Vsadím se, že právě brečí.

Kaskadér? Panebože! Vždycky jsem ujížděla na Chucku Norrisovi. Chtěla jsem mít jeho vousypo celém svém těle. Já jsem ze schodů shodilajenom ošklivé lidi. Závist! Já si normálně nepovídáms takovými svalovci. Ale rozhodně tam byl oční kontakt. Je to pro tebe neobvyklé?

Ano, je. Dotkl se tě? Chytnul tě ze zadu za hlavua vrazil ti jazyk do krku? Claro! Ale fuj! A udělal to? Ne… šla jsem mu pomoct se zvednout, ale… On sám vyskočil na nohy. Jako když omráčíš orka a ten se odrazí.

Panebože! Sexy! Totálně sexy! Dobře Vorku. Jaké kroky musím udělat,abych si získal lásku Codex? Snažil jsem se otírat svůj poto její polštář snad týden. Takže je jasné, že feromonynebudou ta správná cesta. Ke členům guildy jsem sexuálně neutrální. Autoritativní pozice je pro ženyvelice přitažlivá.

Nechtěl bych toho zneužívat. Kámo, použij Bladezzovy zaručené rady: Dávej jí kraviny. Teď když je Tink nezadaná,z toho bude hotová. Hmm, stará technika „Nebuď labuť“. Tink bude stačit,když za ní splníš úkol k aktivaci orbu. Z tohohle hlediska je jednoduše prodejná. Takže myslíš, že 400 kusů kapradin, 62 rysích srdcí, 8 strašlivých tesáků a dalších 300 blbostí je to jediné, co mě dělí od výletu Orient Expressempřímo do ráje?

Jasně, kámo. Kéž by to s Codex bylo tak jednoduché. Virtuální plácnutí, bratře! Varování! Ženy všeobecně uznávajípouze krátkodobé záležitosti.

Nejsou to vhodné dlouhodobé investice. A dle mých zkušeností je také velmi malá šance,že by si z toho něco získal. Můžu ti akorát říct,užij si to honění. Užiju. Myslel jsemi honěníza herními přísadami. To víš, že jo. Bladezzi!

Jdi po něm. Zjisti si, kdy se můžete potkata dostaň ho. Právě jsem se zbavila Zabooa a rozhodně teď někoho nehledám. Kromě toho je hezčí než já. Codex! Nemůžeš nechat realitu státv cestě tomu, co chceš. To je to samé jako,že já chci svůj vlastní orb…

Už se na to vykašli… Ale tento víkend je svatbamé stupidní sestry, takže jsem řekla svému manželovi, že ženich mi šahal na prsa. A tím jsem se vyvlíkla z celého výletu. Šahal ti na prsa? Ne, lhala jsem. A bonus: Manžílek musel vzít děti s sebou, protože na svatbě ponesou květiny v průvodu.

Jsem tak šťastná. Vykašlala ses na svatbu své sestry? Nevlastní sestry. Podívej, poučení z toho je: Lži a dobré věci se ti budou dít. Dobrá lekce.

Pojďme už hrát. Zpátky! Pojďme mamce získat orb! Claro, máme v plánu PvP od 14:00 do 16:00. Nemůžeme dávat tvé touhypo kořisti před potřeby guildy. Ale já jsem se vykašlala na… Aha. Hele Tink, já umím zacházet s dýkou, víš. Mohl bych ti pomoct získat ty věci na orb. Byl to…

Bladezz? Ty bys mi s tím pomohl? Jo, co bych neudělal pro kohokolivze svých sexy spoluhráčů. To znamená, jen pro tebe. Panebože, to je od tebe strašně sladké. Díky. Co to… ? Někdo mě právě zabilpřímo v guildovním sálu! To je divné.

Proč by to někdo dělal? Tohle bude úžasný víkend. www.videacesky.czPřeklad: ZoidyKorekce: scr00chy

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Užij si honění..".. "Užiju." mrtvá smíchy :D

190

Odpovědět

Je to v pohodě seriál ale nesnesu se na něj dívat když sem si dneska omylem vymazal WoW :-D kamos ho chtel na USB a nak sem to pomrvil :-(( Tak doufam ze zejtra uz ho budu mit .... doporucuji TBX server Narnias (www.onlinegamers.cz) 2.4.3 patch duingy vsecko jede a kvalitni GM ;)))

182

Odpovědět

Mooc pekny:D jeste par dilu a take abych se k wowku vratila:D

181

Odpovědět

Supeeeeer :o)

180

Odpovědět

Snad nejbombovější díl vůbec...

180

Odpovědět

Pecka jako vždy :D

180