Sacking UpThe Guild (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:5 386

Další díl seriálu The Guild je tu. Dozvíte se třeba, jaký má Tink názor na muže nebo jak se Vork vyrovnává se Zabooem v domě. Pokud jste propásli nějaký starší díl, mrkněte sem. Příští epizodu tu najdete v pondělí.

Přepis titulků

Nestává se mi moc často,že by mě někdo balil. Před pár lety jsem si ostříhala vlasyopravdu nakrátko. A jedna holka mě pozvala na večeři. Teprve až položila svou ruku na mou nohu, jsem začala tušit, že se něco děje. A mimochodem, nevzrušilo mě to. Jenom to lechtalo.Měla jsem se oholit. Každopádně.

Poté, co jsem si zvykla na Zabooovy poněkuddrsnější vyznání zájmu. Nedokážu moc říct,jestli po mně ten kaskadér jede, nebo ne. Měla bych si oholit nohy jen pro jistotu. I když to by mi mohlo přinést smůlu.Stejně bych to měla udělat, ale… Být holkou je tak náročné! Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 2x05 - Sacking up Jedna.

Vyvolávám svého vnitřního tygra. Dva. Jsem lovec, ne kořist. Jsem bůh Shiva. Bůh mužnosti a ničení. Tak jo, to stačí. Jo, Vorku.

Internet mi v podstatě říká všechno,co potřebuji vědět, abych se stal mužem. Číslo 1. Pořádně se nabuffovat. Až Codex uvidí mé křivky,hned se do mě zamiluje. Když jí bylo 12, byla zamilovanádo Dolpha Lundgrena ve filmu He-Man. Teď jsem na řadě já. Mám sílu! Nikdy jsem si neuvědomil,jak úžasné je být mužem.

A dělat mužské věci s jiným mužem. Další připomínka týkající se dnešního rána. Muži se sprchují pohromadě pouze,když se jedná o vícero sprch. Například v posilovně. Ne doma. Rozumím. Když pominu ten náš "kontakt",tak si vlastně užíváme života. 300 zlaťáků.

300 zlaťáků. Sakra! Zase mě zabili. Někdo si na mě zasedl. Tenhle ganker „Teats4Tots“ zná snad všechny detailymého denního rozvrhu. Podívej… Zmapoval jsem vzorec zabíjení v herním atlasu. Použitím půjčeného simulačního programu NASA. Pokaždé to samé místo.

To naštve. Hele, pojďme si dát zápas. Nebo něco zastřelit. Nebo… probodnout. Lukostřelba. Golf. Cokoliv falického. Nějaký falický sport. Chlapi! Pojďme se bouchat hrudí. Prosím ne, nedělej to.Nedělej to, a sakra.

Až seženeš 200 krvavých hub pro úkol k Orbu, udělej co nejrychleji ten úkoldo matiky, který jsem ti poslala. Musím ho odevzdat už ráno. Víš, mohl bych za tebou taky zajít a doručit ho do tvýchsexy ručiček osobně. A ten úkol bych mohl vzít taky. Bladezzi. Čau puso.

Co se děje? Proč za tebe Bladezz dělá úkol? No... Myslí si, že mu pak udělám virtuální striptýz. Ale dostane maximálně tak stan na kalhotácha možná e-přáníčko. Tink. Neměla bys s ním flirtovat,aby za tebe všechno dělal. To je…

nechutné. Ty máš co říkat! Vrtíš svým zrzavým rozkrokem na Zabooa, abys ho odlákala do Vorkovapolorozpadlého brlohu. Pronásledoval mě v mém vlastním bytě. Něco jsem musela udělat. Takže jsi ho nechala uvěřit,že má u tebe šanci, abys získala, co chceš. To zní povědomě.

Ne, tohle je jiné. Není. Ale neciť se kvůli tomu provinile. Už jsi s ním skoncovala. Codex. muži mají být využíváni pro své dovednosti. Potřebuješ udělat test z biologie? Choď s biologemnebo se svým učitelem biologie.

Když se to tak vezme, ani nepotřebují jména. Fred, Joe a Ryan se můžou rovnou jmenovatStěhování, Lékárník a Výměna oleje. Pouze musíš vybrat ten správný nástrojpro danou práci. A věř mi, chlapi jsou nástroje. To myslíš vážně? Jo. Kaskadér je doma!

Jezdí na motorce. Běž! Běž. A potom chci slyšet celý záznam toho souboje. Detailně! Jo, ale vždyť jsme uprostřed čištěnítéhle orkské jeskyně. Dvouhlavý král M'angorothstojí hned támhle, takže… Codex. Občas je sex důležitější,než zabití orkského krále.

Běž na to! A buď sebevědomá. Dobře. Když mě odmítne,tak se svět nezboří. Akorát budu brečet. I když, brečet budu tak jako tak. Sebevědomě. Umírá tady kočka nebo co?

Jenom si dělám legraci. Omlouvám se, byla jsem moc… Panebože! Co se ti stalo s obličejem? Jo, můj obličej! Ano, tvůj obličej. Jdu rovnou z natáčenímého posledního filmu. “Nekrotická dračice“ Dneska jsem hrálhlavní záporáckou zombie.

Obří akční scéna. Nejprve jsem seskočil z autaa ten chlap na mě zaútočil zprava, tak dostal do ksichtu. Přichází další týpek a útočí na mě zleva. Pokrčím se a dám mu ránu do břicha. Kopanec. Kopanec z otočky. Pak se mě snaží sejmout tyčí,tak použiju Matrix pohyb. Pokrčím se, on jde po mých nohách.

Vyhnu se mu. vyskočím a kopnu kolenem do obličeje. A začnu mu vyjídat mozek z hlavy. Nakonec... mě zabijí plamenometemdo obličeje. Ten film bude hustej. Super. Dobře. Popravdě se na tebe nemůžuteď moc dívat, takže…

Sbohem. Stihla jsi včera svou schůzku? Panebože. Hraju jednu hru po internetu,není to nic důležitého. Ty jsi měla schůzku na hraní? Ne! To ne, to jsem neřekla. To by bylo divné, že? To si piš.

Hraní je pro tlusťochyžijící v suterénu u maminky doma. Měkké, když jim dám ránu. Správně. Máš pravdu. Moje spolubydlící má konzoli. Měla by ses zastavit a omrknout ji. Já mezi tím budu omrkávat tebe. Možná později až neuvidímcelou tvou oční bulvu. Je to jenom makeup.No tak, dotkni se toho.

Ne, ne. To nemůžu. No tak, je to sranda. Ne, to… Je to tak měkoučké. Promiň. www.videacesky.czPřeklad: ZoidyKorekce: scr00chy

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

presne kde je dalsi diel ??? XD uz cakam asi si idem pozret tento diel este raz XD

181

Odpovědět

tvl co je???

180

Odpovědět

Coo ??? Kde je nový díl?? Mám absťák !!! :D

180

Odpovědět

Ještě se nic neděje!

180

Odpovědět

clara je nejlepsi postava :D

181

Odpovědět

Kua,proč to dycky musí skončit napínavou scénou :DDD

180

Odpovědět

BugHer0: -D To jsem tedy blesk. Hold také stárnu a vš mi trvá trochu déle. Asi se mrknu na 'The Guild' a dál ani nečtu a pouštím.

181

Odpovědět

Ono upřímně, některé ty názvy jsou nepřeložitelné, tak já jsem se do toho radši ani nepouštěl :-D

190

Odpovědět

At už je pondělí :o) chcem další díl .o)

180

Odpovědět

Hrdlodus: To sis všiml brzo, že scr00chy nechává u dílů původní názvy. :-D

192

Odpovědět

Proč není přeložený nadpis?
Sacking Up

181

Odpovědět

přispeju na web jak to budete prekladat kazdy den :D tohle je proste best, naco nakladne serialy kdyz jsem nudne a trapne, tohle je proste cool, protoze scenar piše život
(samo ze ne vzdy ale mnoho hracu takto zije a realitu micha z virtualnim svetem)

180

Odpovědět

Clara tady byla suprová :-)

190

Odpovědět

Codex konec trochu nezvládla ... ale dobrý díl ... už ať je pondělí :D

180

Odpovědět

nejlepši je konec :D :D

180

Další