Blow OutThe Guild (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:4 622

Pokud vám dosud unikal výtečný internetový seriál The Guild o skupince pařanů počítačové hry podobné World of Warcraft s Feliciou Day v hlavní roli, určitě byste ho měli začít sledovat od prvního dílu přímo zde. Pro vás ostatní tu pak dnes máme další díl druhé řady. Příští epizodu tu najdete ve čtvrtek večer.

Přepis titulků

Dobře, mám slabý žaludek. A vždy jsem měla. Omdlívám při vidině… opravdu špatného aknénebo syrových kuřecích jater, nebo chlupech na palci u nohy. No fuj. A není to ani moc dobrá historka,protože nemůžu říct: „Byla jsem tak sťatá“ jako v kterékolivjiné dobré historce se zvracením.

Pokud něco takového existuje. Ale aspoň si nebudu muset dělat časna randění na úkor mého herního rozvrhu. To by nebylo moc dobré. Chci hned teď umřít. Časování a překlad: Zoidy The Guild 2x06 - Blow Out „Já jsem Codex.“ Dobře Claro, díky za podporu.

Bože, pravděpodobně mě teď nenávidí. Proč? Protože jsi ho pozvracela? Kdepak, pravděpodobně se mu hned postavil. Už hraju 48 hodin v kuse. Ponížení je pro mě v tuto chvíli extra vtipné. „Jsi tak sexy.“ Málem jsem tentokrát zvracela doopravdy. Claro, měla by sis dát pohov.

Už jsi online tak 2 celé dny. Nevyplýtvám ani minutku svého víkendu o samotě. Kromě toho, že se snažím získat ten orb, mám rozjetý takový vedlejšák. Super, čas na jídlo. Jo, dlužíš mi 89 zlaťáků navíc za jídlo. Ale dám ti šanci použít herní jídlo. Ovšem pokud bude kvalityna úrovni 31 nebo více.

Považuj to za splněné. - Kámo? Právě tě někdo zabíjí.- Cože?! Co? Byl jsem AFK. Nemáš žádnou úctu, Teats4Tots? Toto obtěžování mi narušujemé pracovní hodiny. Kdo by tě chtěl takhle trápit? Mám spoustu nepřátel. Počínaje mým úhlavním rivalemna třídního prezidenta sedmé třídy, Kennym MacEntyrem.

Dvanáctiletá lama,kterou jsem peskoval rovné 4 hodiny poté, co zabil náčelníka Yetiůpotřebného k dokončení úkolu. - Hnus.- Vskutku. Hodila by se mi tvá pomoc. Při čištění Grasslands of Aerinora ulovení té pomstychtivé bestie. Super! Právě jsem dokončil internetovou stránkuvěnovanou Codexiným prstům.

ZakrslaCodex.com Takže můj domácí úkolje pro dnešek hotový. Co budu dělat? Jediná možnost, jak se mu vyhýbat je chodit ven oknem v koupelně,které je o 2 palce menší než moje hlava. Když rychle střídám režimy kamery,začne se mi točit hlava. Zkuste to taky, lidi. Codex, muži myslísvými malinkatými hlavičkami, ne žaludky.

Odhal tu svou bledou kůžia hned na to zapomene. Nemůže to být přece tak jednoduché. Vyblinkala jsem na něj burrito. Poslouchej mě. Ženy mají ohledně sexu absolutní moc. Proto mužské prostitutkynevedou návštěvy do domu. Nevedou? Alespoň ne u nás.

Dostaň ze mě toho moba! Přerušuje mi můj útok. Snažím se! Běžíš na opačnou stranu! Moje ovládání nereaguje. Nechápu to. A sakra. Zatímco sis hrál na hospodyňku, přenastavil jsem ti všechny zkratkové klávesy.

Pohyboval ses jako totální lama. Co že jsi to UDĚLAL? Větší výstřih! Víc už tam toho nemám. Myslí tím, abys toho dostala víc ven. Haló? Ahoj, Codex! Zaboo mi dal tvoje číslo.

Jak dlouho myslíš,že bude trvat si koupit ženu natolik, aby mi poskytla sexuální služby? Bladezzi? Myslím, že děláš chybu a měl by ses toho naučit víc o vztazích. O vztazích? Uniká ti podstata. Podívej, Tink mě chce.

To je jasné. Ale čekat než na to vlítnem… Mi narušuje můj život ve spoustě ohledech. A… Debile! Děláš ty srdíčka křivě! Je mi to fuk, hlavně si pospěš. Její sestra má narozeniny v pondělí, takže to chce mít hotové v poště co nejdříve!

Nebudu se účastnit podřadného řemeslnění. Deno! Au! Mami! Použij šablonu! No tak! Bladezzi? Bladezzi? Nenapadlo tě,že by tě Tink mohla jenom využívat? Ty už jsi svou šanci zajezdit sina Bladezzově vláčku prošvihla. Jen protože spolu mluvíme přes telefon?

Ty se nezdáš! Máš pravdu.Skvěle se k sobě hodíte. Dojde jí to, jen vydrž.Měj se. Zaboo! Na nastavení kláves se člověku nesahá! To je to největší možné zneuctění! Jo, tak mi neříkej,kolikrát denně můžu spláchnout záchod. Nemůžu sponzorovat tvoje kadění.

Musím provádět měřenía spravedlivě rozdělit účet. A už mám dost toho,abys mi ty říkal, jak mám hrát. Ohnivý úder je stejně lepšínež Zlodějská čepel, takže si to přeber. Přeskočilo ti? To je jako říkat, že spořivý účetje lepší investice než vkladový certifikát. Jsi šílený!!! Sakra! Hádat se s chlapem je děsná zábava! Dostat tolik testosteronu do jedné místnostia je z toho ohňostroj!

Codex? Codex? Potřebuju tě okamžitěna důstojnickém kanálu. Ahojky. Nazdar, ještě ti není dobře? Už v pohodě. Cítím se lépe. Rozhodně vypadáš lépe. No safra.

Takže, co je tohle za pohyby? Jenom se trochu uvolňuju před zkouškou. Moje další práce bude v „Minutovém klání“ - Minisérie o rytířích.- Super. Tuhle dlouhou zbraň budu používat v duelu. Myslíš halapartnu? Jasně. No teda, jak to víš?

Kupodivu, zbraně jsou oblast,o které toho vím hodně. To je sexy. Panebože! Dostal jsem tě. Vidíš? Jo, no… To bylo opravdu chytré. Můžu ti to udělat taky. Ne, já… Codex, obtěžuje tě ten muž?

Vorku? Ne, ne! On jenom… se mi snažil zlomit vaz. Musíme si promluvit. www.videacesky.czPřeklad: ZoidyKorekce: scr00chy

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Codex, obtěžuje tě ten muž? Ne,ne...O jenom...se mi snažil zlomit vaz.
Dobreé! :)

220

Odpovědět

Mne to nejde prehrat........čo je s tým ...........od tejto časti mi to vôbec nefunguje :( :( :(

182

Odpovědět

sakra práce....chci si jít zaběhat ale furt se musim koukat na další díl...!!!! asi pujdu běhat večer :-D

200

Odpovědět

Ááááá. Dokonalost :D "Codex, obtěžuje tě ten muž?" "Ne, on... se mi jenm snažil zlomit vaz." X)

200

Odpovědět

Rinter: Díky, opraveno.

180

Odpovědět

no ale nejde to

181

Odpovědět

aha ja som cakal ze kedy to tu bude a ono to tu je XD

180

Odpovědět

Jenom chci upozornit, že máte špatně napsanej tag u videa a tak se nezobrazuje, když kliknu vpravo na seriál The Guild

180

Odpovědět

Proč to vzdicky skonci v tom nejlepsim

190

Odpovědět

Riakel nechtěj přečti si ostatní komentáře směrem nahoru :D

180

Odpovědět

Wowko nehraju a nesnáším ho, ale z tohohle prostě nemůžu :D

182

Odpovědět

Diky moc Zoidy za preklady :D
Dokonalost...
Diky :)

190

Odpovědět

Je to čim dál tim lepší :D ani mi nevadí že to je tu jen dvakrat týdně... aspoň se mám celej tejden na co těšit :)

190

Odpovědět

Na to, že jsem WoWko nikdy nehrál, tak mě tenhle seriál dost baví... ×Đ Good work!

190

Odpovědět

Neblázněte, častěji radši ne. To nestihnu přeložit, blíží se zkouškové :/.

200

Další