Panic AttackThe Guild (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:4 224

Přehoupli jsme se do druhé poloviny druhé řady internetového seriálu The Guild. V dnešním dílu se Codex snaží vyřešit dva problémy naráz. Pokud vám unikly některé starší epizody, najdete je zde. Další díl tu najdete v pondělí večer.

Přepis titulků

Tohle mi ještě chybělo. A Vork mi řekl Codexpřímo před Wadem. Takže ten si teď říká:"Co má ta holka s tou přezdívkou?" To je jako… agentka CIA nebo co? Dobře, to by si asi nemyslel. Nebo jo? To by mohlo být super. Dobrá zpráva je,že Clara a Tink měly asi pravdu.

Chlapi přehlédnou cokoliv,když je v tom zapleten výstřih. To vlastně není moc lichotivé. Každopádně, kdyby za mnoupřestali chodit lidi z guildy, mohla bych u něj mít šanci. Vím. Velké kdyby. Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 2x07 - Panic Attack Ahoj Vorku.

Dala jsem ti snad někdy svou adresu? Mám ji z papíru, který Zaboo použiljako tapetu pro svou holubí ložnici. Spolu se spoustou tvýchne moc lichotivých fotek. A taky s různými vzorky tvých vlasů. Nevím, jestli si to uvědomuješ, ale je na tobě tak trochu… ...závislý.

Díky za upozornění. Můžu ti s něčím pomoct? Proč jsi oblečená jako běhna? Proč jsi tady? Codex, budu muset uplatnitsvé právo na reklamaci. Zaboo a já jsme jako spolubydlícínaprosto nekompatibilní. Ne! Ne, Vorku! Ne. Je to pro tebe přece skvělý zdroj příjmů.

Přece bys to jen tak nezahodil. Proberme to pěkně logicky. U něho žádná logika neexistuje! Je iracionální! Jako trol po lobotomii. Je vědecky dokázáno, že třída „Thunder Cleave“ je přímo ovlivněnavýkonem v questu „Death Reach.“ On ale stále popírá jakoukoliv souvislost.

A používá mé vlasové přípravky,aniž by se mě zeptal. Jaké vlasové přípravky? Mívám své úlety. Zakryj se, ženská. Ok… půjdu se převléknout. Máš hlad? V kuchyni je nějaké jídlo. Vezmi si cokoliv, co chceš. Cokoliv?

Jo, takže opravdový zlomový bodse stal dnes, když jsem si vytvořil novou postavujménem Zaboo 2.0. Nedal jsem mu žádné zbraněa jen jsem si tak pobíhal a mlátil do věcí. Jako správný chlap. No každopádně můžeme dát účetza plyn na mé jméno a… Zaboo? Zaboo? S kým to mluvíš? S tebou má lásko.

Dokončil jsem vylepšovánísvé postavy a jdu domů! Domů? Sem? Ano. Jsem připraven. Chudák Vork bude pořádně zklamaný. Měli jsme naprosto úžasnou debatuo schopnosti Reave Blade. Skvělé časy. Ale Zaboo, vždyť…

vždyť jsi teprvepřed pár dny odešel, takže… Ano vím, omlouvám se,že mi to trvá tak dlouho. Ale pracoval jsem na sobě24 hodin denně. A věř mi. Nyní už si tě zasloužím. Shodil jsem třičtvrtě libry. Nastudoval jsem celou Kamasutru. Dokonce jsem vynalezli nějaké nové pozice. Včetně jedné, kterou rád říkám„Qwerty Sanchez“ Kybersutra.

Takže, povím ti něco o Qwerty Sanchezovi. Nejprve… Nemůžu uvěřit, že tohle dělám… …začnu to třít… Ahoj, Doktorko Hammondová! Tady… Cod… Cyd. Cyd Shermanová. Pamatujete si? Minulý týden jste mě vyhodila.

Ahoj Cyd. Říkejme tomu… oddělení. To je fuk. Potřebuju pomoc.Přes telefon. Okamžitě. Dobře, domluvíme si schůzku… Oběsím se ethernetovým kabelem. Cyd, to není dospělá reakcena žádnou situaci. To mi povídejte. Každopádně…

Jsem někým posedlá. On se o mě nezajímá,ale z nějakého důvodu mi na tom nezáleží. Naprosto nedbám na jeho pocity. Takže jsi si vědoma, že na ně nedbáš? Ne! Ne. Tohle je jenom…Krátký moment vyjasnění… Ve vztazích se způsob, jakým daná osobamiluje ostatní, učí zejména skrz rodiče. Takže... Bingo! Mám druhý hovor.

Vydržte. Zaboo? Zaboo? Myslím, že tě tví rodiče jako dítě dusili. A nyní, z toho důvodu… Dusíš ty mě. Jsi posedlý a občas i strašidelný. A je to opravdu sobecký druh lásky. Je to chyba tvé matky. Páni, Codex.

To je hluboké. Jako od Freuda. Zpátky! Další otázka. …a vy myslíte, že tyhle problémyse sebekontrolou způsobují… Skvělý vyráběč mraženého jogurtu. Vorku! Myslela jsem jídlo, ne spotřebiče! Řekla jsi cokoliv! Každopádně…

Myslím, že tvé pocityo spolubydlícím, Zabooovi. Jsou odrazem tvých problémůs kontrolou destruktivních choutek. A… já… myslím, ty. Bys tohle měl brát jako příležitost… Ehm, něco o komfortní zóně? Zajímavá teorie. Jsi si jistá, že si nemůžu vzítten jogurtovač? Ano.

A tím myslím ne. Nemůžeš si ho vzít. Budu hned zpátky. Je to sobecká láska, ale stále láska. Sakra! Dostávám nakládačku. Ty hraješ? Jo… Tihle lední elementálovémi pořád dávají na zadek. Jsem tak zranitelný.

Můžu se přihlásit a nabuffovat tě proti nim… Ne, ne! Chcípni mrazem! Láska je tvrdá. Chvilku. Zpátky. Takže shrňme si to. Žila jsem sama od doby,co dědeček zemřel a… Jsem úzkostlivá, jako… Stará paní s penisem.

A… Penisem? Nooo… Cyd, dovolím si jeden opravdu divoký odhad: Tohle není o tobě, že? Ne. Řekla bych, že tohle je odraz tvépatologické potřeby řešit problémy jiných. A zároveň se vyhýbatřešení problémů svých, ale…

Zapomeň na to. Zkasíruju tvou pojistku. Dvakrát. Codex. Oceňuji snahu, s jakou se snažíš,aby to fungovalo. Dnes jsem o sobě zjistil velice překvapující věci. Jmenovitě, že bych opravdu chtěl jogurtovač. Ale stále cítím…

Co to…? Co? Oficiální herní zpráva. „Informujeme vás… údržba serverů dnes večer.“ „Čtyřhodinové vypnutí serverů.“ Vypnutí serverů?! Čtyři hodiny? To si dělají...

www.videacesky.czPřeklad: ZoidyKorekce: scr00chy

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak na začátku Codex nahrává ten deníček, docela by mně zajímalo jestli je to opravdu její byt.

01

Odpovědět

SERVER SHUTDOWN !!! :D

190

Odpovědět

Huul: eventuálně čas od času „od pěti do pěti“, po každém druhém větším patchi :-)

180

Odpovědět

Youtubak: a nedošlo ti třeba že na tenhle servery chodí lidi protože chcou český titulky a ne anglický? zapoj mozek chytráku...

191

Odpovědět

hehe

180

Odpovědět

scr00chy: jak jsi prisel na to ze spi ,, je to od 5 od rana zhruba do 12 ,, ten konec je promenlivej ,, teda aspon tak to bylo pred rokem a pul kdy jsem koncil ;)

180

Odpovědět

Chcípni mrazem...
Láska je tvrdá :D:D:D:D:D:D

190

Odpovědět

ten koniec je najlepší

180

Odpovědět

Láska je tvrdá chcipni mrazem xD

210

Odpovědět

Na ofiku je taky každý týden několikahodinová odstávka :) Ale naštěstí v době, kdy lidi stejně spí.

180

Odpovědět

4 hodin brrrrr a tohle mi jednou řekl kámoš a já jsem málem dostal infarekt

190

Odpovědět

4 hodiny ??? ziju niekde mimo XD asi este nevidely tizden off XD

180

Odpovědět

jdete na youtube.com tam je uz i 3. řada... tady to přidávaj moc pomalu.. na youtube je to aktualni a s Anglickejam titulkama

184

Odpovědět

Cože??? 4 hodiny offline? Ještě že je to jenom seriál a ne realita!

200

Odpovědět

Jsou to závisláci, tak se zhrozili, protože nebudou moct celý čtyři hodiny hrát :)

191

Další