Emergency!The Guild (S02E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:4 989

Další díl populárního seriálu The Guild s českými titulky je tu. Tentokrát se členové guildy snaží vymyslet, co dělat během výpadku serveru. Hráči WoW tento problém určitě znají. Ve čtvrtek večer tu pro vás bude připravena další epizoda. Starší díly pak najdete zde.

Přepis titulků

Když jsme viděli,že se chystají vypnout servery… Přišel ten nejhorlivější úprkv historii mužských útěků z ženských ložnic. Dobrá zpráva je,že Vork zapomněl na problém se Zabooem a pospíchal domů implementovatsvou "PGNS" strategii. Je to zkratka pro„Plán guildy pro nouzové situace.“ Myslím to vážně. Možná je to znamení. Server se mi snaží něco sdělit.

Zachránit mě. Nebo se mě jenom snaží dostat od počítače. Nebo mě dát s někým dohromady. Ne s Vorkem! Bože! Ne! Ne. To jsem nemyslela. Myslela jsem jenom.. Vlastně nevím, co jsem myslela… Příšerná představa.

Časování a překlad: ZoidyICQ: 298 302 091 The Guild 2x08 - Emergency! Klid! Klid! Au! Codex, užil jsem si dnesnáš společně strávený čas. Ale jen stěží. Ehm, díky? Myslí si, že ji dusím.

Vyjela na mě kvůli tomu. Takže… Dávám jí, co chce. „Mluv s mou rukou!“ Můj zájem o to,co říkáš, je někde mezi nízký a střední. Rád bych vnesl pořádek… Hej Bladezzi. Dostala jsem dneskado pošty nějaké balíky. Jo? Líbily se ti? Jseš hluchej?

Chtěla jsem světle fialovou kabelku! Neměli světle fialovou. Byla tam fialová a růžová. Všechny tyhle ženské barvy vypadají stejně. On už ti i posílá dárky poštou? Sklapni, Codex. Já ti nikdy nic nepošlu! Podívej, pošli mi to zpátkya nechám to vyměnit.

Vlastně, myslím, že už chci obě. Můžeš to zařídit? Pěkně prosím. Jasně. Cokoliv. Ale, myslíš, že tentokrát bys mi mohla dátopravdovou adresu místo P.O. boxu? Ne. A když už jsi u toho. Mohl bys přihodit ještě nějakédárkové certifikáty? Díky, hrdino!

Žádná další přerušování! Nenuťte mě zahájit citace! Claro! Jsi tam? Claro? Do toho, Ravencreste! Co? Jak všichni víte, chystá se výpadek serveru. Musíme si vytvořit plán,abychom přežili tyto těžké časy. Společně.

Jako po 11. září? Přesně tak. Jelikož doba nefunkčnosti je jasně daná, zatím počkám s vyhlášením stanného práva. Vyhlášením čeho? A rozhodl jsem se přijímat návrhy, jak bychom mohli strávit časco nejefektivněji. Jako v demokracii.

Ovšem nezapomeňte. Toto není demokracie. Pojďme do Fenridgeovy krčmy pít pivo. Nebudou fungovat servery, Claro! Cože? Neeee! Tohle je můj víkend! Chci ten orb! Proč ztrácíme čas poradou? Bez hry není žádná guilda.

Když není žádná guilda,nejsi velitel guildy, Vorku! Nemáš žádnou moc. Já… Co?... Jenom… Ty bláho. Ta ti dala. Hele Bladezzi? Pracuju na upevňovánísvého jádra, chlapskou cestou. Co kdyby ses stavil sema spolu s Vorkem to tu obrátíme naruby. Jasně! Bladezz je připraven na pař-buuu!! Řeknu mamce, aby mě k vám svezla.

Ať tě vyklopí u stánkus hamburgerama dole na ulici. Tamtudy to bude jistější. A neměj na sobě šátek. Kvůli gangsterům. Zastřelí tě. Já chci jít! Já chci jít! Pařba s guildou? Super! Ne!

Za žádných okolností! Pět lidí v domě? Nechci tady mít náčelníka hasičů! Ne! Ale na pařbách je se mnou super zábava. Kdysi jsem šikanovala holkyv našem dívčím spolku. Zejména lanem na bungee jumpinga stříkací pistolí plnou majonézy. Můj nápad. Claro, občas prostě chlapi musí být spolu. A dělat hluboké věci jako…stmelování a tak.

Když už budeme takhle brutálněodrtrženi od hry, pak musíme využít tento čas k pochlapení. To je mým úkolem a já ho splním! Dobře! Tak my budeme dělat něco ženskéhobez vás poseroutků. Joo holky, pojďme na večeři! Co třeba někam, kde můžeme všechnyjít na záchod a společně čůrat? No, vlastně mám plány. Co?

Ne, že by mě to zajímalo. No, jenom… Chci si vybalit. Je tu okolo spousta roztomilých věcí. Nechci o ně při chůzi zakopnout…Znova. Chápete? Nechceš ze sebe dělat kaskadéra, co? Proč ty věci prostě nepostrčíš ke zdi? Ale je to… Dobrá příležitost poznat nový byt…

lidi. Musí otevřít svou krabici sousedovi. Správně. Ne. Možná, ale… Dobře. Odhlašuju se. Co zase? Codex! Nebudeš mi chybět po 4 hodiny,jež budeme rozděleni. Proč by do tebe strkal? Protože jsem ho konfrontoval o tom,jak ti stisknul ňadro.

Jo to. A tvoje sestra je taky naštvaná. Proč jsi mi neřekla,že jsi její vdaný dohled? Protože upřímně, přišlo mi to urážlivé. "Vdaná?" Každopádně, musím jít… Slyšet tvůj hlas mě nutí cítit sevelice, velice osaměle. Dvě minuty mého času jsou pryč. Ahoj.

Nic nepotřebujeme. Díky. Překlad: ZoidyKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kruci, to je palba, některý titulky mají prodlevu tak 0,3s proč musí mluvit tak rychle....OMFG

184

Odpovědět

ale ak hrávaju WoW tak Zaboo dáva málo goldov za prenajom bývania ..

181

Odpovědět

Počkat..Je to ten Ravencrast z války prastarých?

190

Odpovědět

Koukal jsem se znova na vsechny dily a postrehl jsem jak Clara vykrikne "do toho Ravencreste", kdo cetl warcraft tak urcite tohoto nocniho elfa zna, takze mozna hrajou wowko ;)

190

Odpovědět

Super... nejlepší seriál .... móóc fandím při dalších dílech :-**

190

Odpovědět

Šup další :P

190

Odpovědět

Chudák Codex, to je zase konec :D

190

Odpovědět

tvl lol výpadek serveru...

200

Odpovědět

Oh Shit !! ... Takej konec to je hrůza už chci další !! xD

190

Odpovědět

juuujky chudinka Codex (Nic nepotrebujeme diky...) :D

190