Grouping UpThe Guild (S02E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:4 378

Pomalu ale jistě se blížíme ke konci druhé řady webového seriálu The Guild s roztomilou Feliciou Day v hlavní roli. Ale nebojte, na překladu třetí řady už se pracuje. V dnešním dílu uvidíte, jak se vyvíjí pánská jízda u Vorka a párty u Codex. Příští epizodu čekejte opět v pondělí večer. Starší díly pak najdete tady.

Přepis titulků

To je ale pitomec.Flirtovat se mnou, když má přítelkyni? Babička měla pravdu. Chlapi berou ženu jenom jako systémživotní podpory pro vagínu. Takže, potom co mě převálcovala hloupá… vysoká sexy ženská… Utekla jsem domů,přihlásila se za Tink a Clarou. Trochu brečela a… A když jsem byla opravdu zranitelná, Clara mě přesvědčila,že mít dívčí noc je super nápad.

A je! Proč by se naši mužští spoluhráčiměli jediní bavit? Kašlu na ty… mužolidi! Měla bych dát vědět své terapeutce,že si začínám upevňovat vztahy s jinými ženami. „…nemůže být uskutečněn“ Blokování hovorů? „nebo zavolejte svému operátorovi…“ Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 2x09 - Grouping up Čau!

Páni, pěkné šaty. Myslela jsem, že jdeme oblečenéúplně normálně a mužo-nenávistně. V 19:30 mám rande. Co? Ale to je tak za půl hodiny. Doufala jsem ve větší provoz.

Můžeš mi to pak připomenout,ať vypadnu včas? Díky. Ale… Udělala jsem námnízkosacharidovou večeři. Vytáhla jsem si nůžky na vystříhávání. Jůů, vystříhávání! Nejdu tam. Promiňte, tohle je soukromý byt. Já… Tohle… tohle je moje adresa. A přibližně i můj obličej.

Takže, kde je pivo? Mám heřmánkový čaj. Pivo se blíží. Promiň. Claro, tohle jsi udělala ty? Jo, promiň mi ten škaredý obličej. Byla jsem přejedená gumídkama. Chlapi, ukázali jste se!

Díky moc. Claro, ty je znáš? Ani trochu. Ale slečny z guildysi dnes užijí spoustu zábavy! Chlapi mají před námi náskok,že už jsou určitě na mol a užívají si. A ve třetí části soubojes králem pavouků Grakaneshem je důležité rozmístit všechny užívače magieu obou vstupů do jeskyně. Zaboo, ty jsi tady. Kámo, proč jsem srdíčko?

Tvé jméno začíná na „Z“ a proto ti bylsymbol přiřazen jako poslednímu. Byl to jediný zbývající. Jediný? Je snad milion symbolů,které jsi mohl nakreslit. Musíš mi dát něco chlapskéhojako trojzubec nebo plnovous. No tak chlape!Měl bys mě podporovat. Toleruji tvou přítomnost.Co víc chceš? Zaprvé bych si rád přesunul postel.

Je těžké probouzet se vedle ptáků,kteří to dělají. Tak nějak se mi to dostává do snů. Holoubata tam byla první. Další slajd, prosím. Takže tohle je… ehm…tohle je naprosto jiný koníček. Dobře, Bladezz se přihlásil na pánskou jízdu. Ne na nějaké hašteření starého prďocha. Promiň mi, že se věnuju podstatným věcem.

Ale tuhle noc jsem nenavrhnul na volno. Toto je jedinečná příležitostke zdokonalení našich bitevních strategií offline. Takže si přestaň stěžovat! Mám lepší nápad. Připojím si svou konzoli a budeme zabíjet. A samozřejmě jsem ochoten přijmoutpřátelskou sázku nebo dvě na počet mrtvol. Teď to bude teprve něco.Samej testosteron. Ty konektory vzadu jsou všechny…Vykonektorovaný!

Jo, všechno je to černobílé.Co to…? Černobílé? Ty bláho. Jak myslíš, že z toho dostali barvy? Dá se k tomu připojit anténa,což je asi nejdůležitější. Může se to hodit při jaderném výbuchunebo rasové válce… Dobře, takže… žádná konzole.Co budeme dělat teď? Počkejte! Koukejte. Mám karty. Chcete to tu pořádně pomužnit?

Zahrajme si poker. Jasně. Na jaké webové stránce budeme hrát? Ne, myslel jsem opravdové karty. Jako opravdový papír. Haló? Jakou to má výhodu? Rozhraní je lepší přes internet,je to čistší a nemusíme se koukat jeden na druhého. Souhlas. Dobře, budu hned zpátky.

Claro, narazila jsi mi trackpadový prst. Ahoj, ráda vás poznávám. Claro, já tyhle lidi neznám! To je přece pointa každé párty. Abys zapomněla na kaskadéra, co tě přežvýkala vyplivnul jako nějaké levné křupky. A poznáš své nové sousedy. Například ty z restaurace vedle. Enrique, Jarede, tohle je Codex.

- Čau.- Ahoj. Claro, kolik jsi těch letáků rozdala? Stovky a zřídila jsem spam bota,co je automaticky rozesílá. Poslouchej, nebyla jsem venkubez dítěte na prsu už asi 3 roky. Takže to tu pojďme rozjet! Správně, Tink? Tohle bude úžasné! Jasně, příštích 10 a půl minuty.

Pařba! Tohle je skvělá párty, chlape. Promiň, že jsem předtím urazil tvoje holoubata. Být tady je mnohem větší zábavanež u Codex. Mnohem méně slz. Možná bych mohl začít vyklízetmístnost pro hosty tím, že bych všechny ty věci rozprodalna aukci na internetu. Svůj vlastní pokoj bych mohl mítkolem roku 2012. Super! Peníze?

Za předměty, které jsem dostal zadarmo? Mám tě rád. Kámo, co se stalo se sítí? Taky jsem ztratil připojení! Co to… ? Kde je Bladezz? BLADEZZI!!!! Tohle jsou toustové knihy kouzel se sýrem.

Ta sýrový pomazánka s bazalkoureprezentuje stav životů. A sušenky jsem vyřezala ve tvaru zbraní. Tohle je palcát. Super, dej mi jedenz těch smažených širokých mečů. Víš ty co? Clara má pravdu. Ta párty opravdu funguje. Nemyslela jsem na Wadea celou noc. Kromě právě teď.Sakra.

Aspoň nemám depku. Mám moc starostí s tím,jak se mi cizí lidi hrabou v lékárničce. Buď v klidu. Všechny dobré věciuž jsou stejně dávno fuč. Panebože. Kaskadér je tady! A je s debilní vysokou sexy holkou! Omlouvám se, poprskala jsem tě? Překlad: ZoidyKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravnu super dííl

190

Odpovědět

Je tam Zack Frinfock z BX hh

180

Odpovědět

aaa! jak jako v pondělí?!

180

Odpovědět

jaj jeste 50hodin a 12 min :D... nejvic se mi libilo jak bladezz vypojil prpojeni k netu :D

200

Odpovědět

Ty sušenky..by mohly byt dobry. :D

200

Odpovědět

aaaaaaaaaa ja chci dalsi dil

190

Odpovědět

Sakra vždycky se po těch 10 minutách něco nakousne a pak kdo se má dočkávat dalšího dílu :-/

190

Odpovědět

Já se těším na další díl jak malý děcko
:-D

190

Odpovědět

amici maj divny parby

190

Odpovědět

Ty karty mě dostaly :D ... to se muselo stát. To by nevymysleli :D

200

Odpovědět

paneeeeeee boze proc to vzdy tak skonciiiiii

190

Odpovědět

beeeee :D proč to vždycky skončí v takový situaci !!! :D já se snad pondělka nedočkam...

190