Socializing SucksThe Guild (S02E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:3 414

Desátý díl druhé řady seriálu The Guild je tu. V této epizodě se párty u Codex rozjede na plné obrátky. Další díl očekávejte opět ve čtvrtek večer. Starší epizody si můžete zhlédnout zde.

Přepis titulků

Nikdy jsem se necítila dobře na různých párty. Prostě… nevyžívám se v potkávání lidí. No… potkávání cizinců. Cizinci jsou technicky lidé taky… Myslím lidi,které už nikdy neuvidím! Nebo v to doufám poté,co se do jednoho z nich zabouchnu a pak se ukáže, že je to hajzl,co přijde na mou párty bez pozvaní... Asi je pozvalamá šílená přiopitá spoluhráčka.

To je fuk. Určitě jim nenabídnusvůj uzdravovací punč. Možná kvůli tomuhle nemám moc přátel. Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 2x10 – Socializing Sucks Donutil jsi souseda,aby si zahesloval wifinu? Jo, byla to hračka.Hned mě k sobě pustil. Vypadal trochu mimo.

Neustále mi říkal Betty a ptal se mě,jestli už vychladly vdolečky. Bladezzi, wifi je pro mě životně důležitá! Fantomová bolest! Podívejte, jenom říkám, abychom si šli užítnějakou akci bez internetu. Heslo mám a můžete ho mít. Ale až půjdu domů. Podívej se na to takhle,aspoň bude lepší připojení. Míň sekaní. Neospravedlňuj jeho odporné aktivity.

Toto je domácí terorismus! Půjdeš do Vork-tanamo Bay! Co? Co? Dobře, Vorku, no tak,uklidni se, chlape. Dobře. Ale aby bylo jasno,odmítám se bavit. Super!

Takže, co chcete hrát? Máme tady Texas Hold 'Em,Pětikaretního hřebce. Hřebce! Hřebce. Určitě hřebce. Protože jsme naprostí hřebci. To je on! Se svou obří sexy přítelkyní. On je Asiat? A sexy? To tě dělá rozhodně zajímavější.

Ten ale má nervy, vodit sem svojí holku,které dal přednost přede mnou. Claro, kaskadér je tady! - Je u vchodu.- Ten zadkoksicht! Já mu ukážu odmítat mou nejlepší kamarádkuna celém světě! Pusť mě na něj! On je sexy! Body shoty! Už běžím!

Ahoj, tvoje párty, že? Já jsem Riley. Myslím, že ses mipředtím pokusila něco prodat. Riley. To je jménojedné z mých vedlejších postav. Bolestivé. Wade mi říkal, že jsi hráčka. To je nářez! Jo. Jeho spolubydlícíje hráč taky, ne? Já jsem jeho spolubydlící.

Takže ano. Já jsem blbá. Měla jsem tě za jeho přítelkyni. Ne! Ne. Ne, ne, ne.Jenom spolubydlící. Občas kamarádi na sex samozřejmě,ale jinak jen spolubydlící. To… jsem nečekala. To je tak sexy potkatdalší holku, co hraje! Super! Co hraješ za hry?

No však víš, většinou RPGčka. Já jsem spíš přes střílečky. Halo. Bum! Headshoty! Jsem do toho ujetá. To je fakt. No, taky zabíjím různé věci.Jenom u toho nosím hezčí oblečky. To je super. Jdu si pro pití. Dobrá.

Každá lentilka je jeden dolar. Jeden skutečný dolar, který zaplatíte na konci hry. Dolar? Tahle hromada samotná o mnoho přesahujeveškeré mé jmění! Právě jsem snědl 10 dolarů. Myslel jsem, že tohle má být chlapská noc,ne noc malých holčiček. Ještě 96 minut než nahodí servery. 96 minut než nahodí servery. Dobře, podívejte, podívejte…

podívejte. 50 centů za fazolku, to beru. Jenom už začněme. Detekuji nějaká kouzla… Vydělávejte nebo to zabalte, slečny. Už rozdávej. Na ex! Na ex! Na ex! Wade je nezadaný! Blbá vysoká sexy holka je jenomjeho spolubydlící a kamarádka na sex.

Super! Jdi mu strhnout kalhoty! Codex, ten tvůj kaskadérbyl předlohou pro pohyby postav v naší hře. Co? Vážně? Když se elf rozmáchne obouručákem… to je on. Panebože, může být ještě více sexy? A spolubydlící je jenom kamarádka na sex. Jste si souzeni. Ale…

nemůžu za ním jít sama.Samotné mi to moc nejde. Mohli bychom být tvoje parťačky! Skvěle mu tě prodáme,mám pravdu, Tink? Když ona musí odejít… Aaaa, kašlu na to. Tohle je zajímavější. Myslela jsem, že máš rande. Už nemám. Vážně? Dobře. Jdeme na to! Potím se.

Pojďme! Tři stejného druhu. Do háje s tím. Jak jsi mě porazil? Jsi vychytralý asi jako kreslená princezna! Prostě jsem hrál na pravděpodobnost. Když jsem usoudil, že se chystášna postupku obsahující čtyřku, všiml jsem si, že jsem mělv ruce 3 z těchto čtyřek. Což znamená pravděpodobnost tvé výhrys touto postupkou a čtyřkou byla 1,8%.

OMG! Vážně? Já tady mám být ten vyhrávající. Končím! Ale právě jsem se dostávalna zcela novou úroveň vyhrávání! Nemám žádné peníze! Přečerpal jsem všechny mamčiny kreditkykupováním krámů pro Tink. Ty si můžeš naúčtovat příšeří ušik tomu úkolu s orbem? Ne, ne myslím skutečné krámy, jako… Kabelky, školné a lístky na hokej.

Proto s váma hraju tuhle hru! Panebože, příští rok budu muset do vojenský školy. Ženy. Nemůžeš žít s nimi… A nepůjdou se mnou na rande! Rád bych se okamžitě zase připojila působil jako prostředník mezi vámi dvěma a získal zpátky zmiňované předměty. Dej mi heslo. Clara a Tink jsou zrovna spolu.

Má to napsané ve statusu: „Tink a já děláme Codex parťačky.Zařídíme jí trochu sexu.“ Počkejte. Komu sex? Codex? Ale vždyť tam ani nejsem.Co to znamená? Potíže. Když jsem dnes navštívil Codex,zrovna komunikovala s jiným mužem. Bylo to podobné pářícímu rituálu. Kdyby byli pávi, její spodní oblastby byla trochu oteklá a rubínově červená.

Už tě podvádí? To musí bolet. Do háje, někdo mi těží mou rudu! Musíme tam! Okamžitě! Řídíš. Nechci! Heslo. Proč ještě mluvíme? Jo, dal jsem některé své kousky na internet. To video s mou rukou v ohnimá snad 500 zhlédnutí.

Virální video. Přejděme k věci. Hupsnul bys s ní na to, ne? Počkejte. Každý její přítel byl gay,takže je pravděpodobně panna. Pár pozic ale určitě zná. Já bych jí to udělala. Kecám.

Hele, brzděte trochu. Omlouvám se, má kamarádkatoho moc vypila. A ta druhá je jenom neslušná. V pohodě. Jsem zvyklýpřijímat rány ze všech stran. Ale vracím je stejně dobře jako dostávám. Vidíš? Používá dvojsmysly. Líbíš se mu. Jo a s holkama-pařankama je to lehké.Můžeš ji prakticky ignorovat. Trocha pozornosti jí vydrží na dlouho.

Takže přejděme k věci. Na kdy zařídíme to vaše hupsy dupsy? Claro! Ach můj… Dobře.Zapomeňte na to! Očividně nemáte dostateksociálních schopnosti, aby tohle fungovalo. A já taky ne. Takže… Aby co fungovalo? Omlouvám se. Mé kamarádky se očividně snaží…dát nás dohromady. To proto, že jsem jim řekla,jak si myslím, že jsi atraktivní.

Z čistě objektivního hlediska. Ale to jen proto, že jsem si říkala,že ta naše konverzace před pár dny byla fajn. Pokládala jsem to za znamení a potom… jsem se na tebe vyzvracela,což už nebylo tak fajn. Myslela jsem, že to bylo znamení a potom… když… A potom jsem… a ty…a potom jsem jenom… Myslím, že bych měla jít… Nesnáším lidi!

Kvůli tomuhle jsem odřekla rande? Takže… kaskadér… To je super. Dotknul ses někdy Chucka Norrise? Překlad: ZoidyKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

aaaaa tak to je největší srandice tenhle seriál :D:D:D taky si pařim MMOčko :D

191

Odpovědět

Je to úpe super!!!!

190

Odpovědět

po serial cely uplne super :D

190

Odpovědět

Zajimave ;)

191

Odpovědět

Už se těšim na třetí serii a nemohu se dočkat čtvrtka.... ( ještě že ve středu je comeback, aspoň se můžu těšit na něco brzkýho :-) )

180

Odpovědět

Na konci jsem litovala Codex, chudák. Stát se tohle mně, tak nevím, asi bych se propadla do země :)

190

Odpovědět

Safra nezvykle dlouhy díl :D

201

Odpovědět

Super Díl :o)

190

Odpovědět

dotknul ses někdy chucka norrise? nejvic hláška :D :D

190