NewbtasticThe Guild (S03E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:176
Počet zobrazení:3 494

Poslední epizoda webového seriálu The Guild tohoto týdne nese název Newbtastic.

Jak už  jde asi z názvu poznat, tak konkurz je u konce a novým členem Rytířů dobra se stal Clařin manžel, který je zároveň strašlivá herní lama. Codex se tak elegantně vyhnula tomu, aby musela přijmout do guildy Riley. V dnešní epizodě tedy uvidíme, jak se guilda sžívá se svým novým přírůstkem.

Na další epizodu se můžete těšit příští týden v ponděli v 20:00 a pokud vám utekly nějaké starší epizody, můžete je dohnat zde.

 

 

Přepis titulků

Nenechám se omezovat při výběru nového člena guildy! No moc to tak neznělo. Dobře. Přiznávám! Nechtěla jsem Riley v guildě. Je mi jedno, že hraje hry a byla by úžasným přínosem. Existují prostě lidé, se kterými nechci mít nic společného. Mnoho z nich je vyšších, hezčích a charizmatičtějších než já.

Ale v tomto případě si myslím, že jsem pro guildu udělala to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla. A párkrát si to zopakuju, abych se o tom přesvědčila. Překlad: Zoidy ICQ: 289 302 091 The Guild 3x06 – Newbtastic Bambulo, nemáš před nepřáteli utíkat! Máš po nich střílet! Ale když mě trefí, tak to bolí! Musím držet tlačítko, abych mluvil… Ale…

Pořád na mě útočí! Claro, jak ten mikrofon funguje? O... M... G! Pane Bambulo! Soustřeďte se na jeden cíl! Nevím, co to znamená, Sporku! - Já jsem Vork!! - Promiň! Claro, nemůžu donutit mou postavičku, aby se hýbala. Vedeš si skvěle, zlato! Bambulo, jdeš na špatnou stranu!

Nechoď k tomu minotaurovi… Ne, ne, ne, ne, ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Natáhnul ho! A jsme mrtví všichni. Radost pohledět. Zaboo! Ke mně! Má žena volá! Snad pro mě má něco, co bude menší utrpení než tohle. Doufám.

Dobře, všichni ostatní si na chvilku odpočiňte. Claro, je čas na menší schůzi guildy. - Sans Bambula. - Ale on není Španěl. - Prostě bez něj! - Aha, dobře. Zlato, vytiskla jsem ti nějaké herní průvodce. Co kdyby ses na ně kouknul? - Miluju tě! - Taky tě miluju! K téhle hře jsou domácí úkoly?

Sakra, měla jsem toho kaskadéra políbit už dávno! Tohle je super! Claro, jsi vdaná za naprosto neschopného člověka. Pan Bambula musí být vykázán z guildy. A vlastně do ní vůbec neměl být přijat. Vorku, máš právo na svůj názor, ale dokud nejsi vůdce guildy, záleží pouze na mně, kdo zůstane a kdo ne.

Děkuji. Ale ale. Ráda bych probrala, jak můžeme Panu Bambulovi pomoci být… Ne tak naprosto příšerným. Vždyť tentokrát už omylem nevypnul svůj notebook, to je pokrok! Hrát na počítači, který je zapnutý. Opravdu velký krok. Podívej, pokud nebudeme hrát spolu, tak nebudu hrát vůbec, pamatuješ?

Tady je tvá volba, trubko! Ne, ne, ne, ne! Nemůžeme přijít o dva hráče. Zůstane. Prozatím. Ahoj, rád bych se stal členem Rytířů dobra! Kde to jen srší duhami, jablečným pyré a slunečním svitem. Máte pravidlo ohledně sdílení, že? Dal bych cokoliv za to být členem vaší guildy.

Až na to… že bych nedal! Kdo to je? Valkyrie z Osy anarchie. Viděli jste webovou stránku, co jsem udělal pro vašeho spoluhráče? Asi nejpyšnější jsem na typografii. Myslel jsem, že písmo s patkama to prostě… dotáhne k dokonalosti. To co jste udělali Bladezzovi byla pěkná srabárna. Nechceme s vámi mít nic společného.

Jo, máte svou pomstu a teď se nudím. Sbohem. Budete potřebovat víc než hromadné obejmutí, až příště zasáhneme, Bladezzíku. A… Dobrý den, pane. Právě mluvím s klientem. Ano… Dorazil jí damaškový koberec a… no, přišel se vzorkem korálů místo levandule, jaký si objednala. Takže, však to znáte… drama! Co?

Že surfuji po internetu? Ne! Samozřejmě, že ne. Na to je tady přísné pravidlo. A jsem velice rád, že jste ho zavedl. Protože si myslím, že se všichni musíme soustředit… Jste pěkně blbí. No, to damaškové drama znělo vážně. Myslíte, že zkusí něco dalšího? Jakožto jedinec, který není vůdcem, v této záležitosti nemám žádný názor.

Na středoškolském žebříčku popularity už nemůžu klesnout. Kapela jménem „Smulders“ hrála dnes během oběda s mými obličeji na špejli. Už nikdy nebudu mít rande. Nikdy. Simone! Pojď sem! A moje matka je pěkně naštvaná. Budu hned zpátky. Dobře, Zaboo měl sehnat informace o Tink. Neublížilo by, kdybychom se ji pokusili najít.

A zjistit, jestli by tohle nemohla zarazit. Chvíli tu nebudu. Ano... Děkuji, že jsi mi sehnal heslo k wifi Harvestovy základní školy. Tady je malá vzrušující hračka. Nyní odejdi. Není támhleto počítačová hra? Ano je. Máš rád počítačové hry? - Jo!

Můžu si zahrát? - Ne. Mozková kůra lidí před pubertou je málo vyvinutá. Hej, to je moje kára! Jak jsem takovýto útok vyprovokoval? Protože jsi škaredý a používáš hloupá dlouhá slova! Použil jsi velice silné argumenty. Vidím v tobě potenciál k vyvinutí plešatosti na hlavě. To je něco, co jsem ve tvém věku také prožil. Shledáváš to ovlivňujícím tvé vůdčí schopnosti? Já jsem…

plešatý? Alvine, s kým to mluvíš? Proč máte v dodávce všechno to vybavení? Jste únosce dětí? Paní Wagonnerová, řekl, že jsem nevyvinutý a plešatící. A bude to horší. Hodně štěstí s holkama! Je otevřeno. Ahoj… Hledáš Wadea?

Bože ne! Je tady?! Je ve Vancouveru a dělá kaskadéra Lorenzu Lamasovi. Ten o tom zas bude žvanit. Dobře, doufala jsem, že ho už nikdy neuvidím. Jen se potřebuji na něco zeptat Zabooa. Ten je mimo. Pokud ti to nedošlo, tohle je pohled pořádné mrchy. To je v pohodě.

Takže já… já musím jít… však víš… myslím… Chytla jsem to! - Pojď si se mnou zahrát. - Co? Ne! Ne. Já… Já musím… Musím se vrátit k vedení guildy, takže… Nejsem dost dobrá pro guildu. Nejsem dost dobrá, aby sis se mnou zahrála? Novinka: Jsem lepší než ty.

Odmítnutí jde z mé strany, šprtko. Odm... odmítnutí… ne, ne! Co? Já jsem tě neodmítla! Já jenom… však víš, zaplnila místo. Božínku. Jako bych snad chtěla hrát ty vaše přihlouplé RPG hříčky. Když hraju, je to jen sedni, střel, zabij. Pojďme na to. Pokud pro tebe nejsou tyhle velký zlý tlačítka moc strašidelňoučký. Když to řekneš takhle, myslím, že můžu obětovat minutku. Jestli mi pozvracíš ovladač, nakopu tě do hlavy ocelí vyztuženou botou.

Zeptej se Zabooa, pokud si myslíš, že si dělám legraci. Ten kluk se dá pomačkat lehce jako broskev. Víš, jsi první holka, se kterou Zaboo kdy byl. Možná bys na něj mohla být trochu… Jemnější. Chci říct, je opravdu… Kdo by programoval takovou hru? V reálném životě bych nikdy neběžela chodbou takhle rychle.

Pojď sem. Znám všechny tlakové body. Pro bolest i rozkoš. Už se cítím líp. Díky… Máš tak jemnou kůži. A jsi bledá jak vězeň v žaláři. Díky...? Codex!!!

Díky. Byl mimo. Asi se probral. Čerstvý vzduch. Děkuju! Už ti nikdy nezapomenu udělat snídani. To je jisté. Co se tu děje? Myslím, že to je očividné. Zapomněl mi udělat snídani, tak jsem ho omráčila a svázala.

Teď už se to nestane! Rychle se učím. Codex, Bladezz mi zrovna napsal zprávu… A někdo mu něco nastražil ve skřínce. Má doma policajty. Mohl by jít do pasťáku. Anarchisti znovu udeřili!

Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

O...M...G - nevím proč,ale stále me to rozesmava :D

191

Odpovědět

Já už chci novej díl protože takhle napínavý to ještě nikdy nebylo. Bladezz prej může jít do pasťáku....zajímá mě jak se situace vyvine.

192

Odpovědět

snake2323 27.5.2010 - 22:04

To už vypadalo, že spolu holky skončej v posteli.. :D

presne ty jo :D

210

Odpovědět

Mně se ten Vork líbí čím dál tím víc :D. Zato se mi přestává líbit to se Zabooem a Riley.

210

Odpovědět

přesně tak :D doufám, že v příštím díle :D

200

Odpovědět

To už vypadalo, že spolu holky skončej v posteli.. :D

200

Odpovědět

axis of anarchy strikes again!

190

Odpovědět

Vork RULEZZZZZZ!!! :D:D:D

190

Odpovědět

Ta poslední věta je opravdu nezapomenutelná :-D

190

Odpovědět

Ten konec je hodně zajímavý. Snad to dopadne dobře.

190

Odpovědět

Ou, strašidelný díl. :D

190

Odpovědět

Dneska Super díl :)

190