Coping and StuffThe Guild (S03E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:3 456

Třetí řada se nám přehoupla do své druhé poloviny a ve webovém seriálu The Guild se vše začíná trochu přiostřovat.

V minulé epizodě konflikt mezi guildami nabral na vážnosti po tom, co Osa Anarchie zaútočila na Bladezze v reálném životě. Codex se však snaží situaci stále vyřešit diplomaticky, ovšem čas chlácholících řečiček pomalu končí. Pan Bambula je stále příšerná lama a pokud se má guilda někomu postavit, je potřeba s tím něco udělat.

Jak se s tímto naše oblíbená guilda vypořádá se dozvíte v novém díle s názvem Coping and Stuff.

Na další epizodu se můžete těšit ve čtvrtek ve 20:00 a pokud vám utekly nějaké starší díly, můžete je dohnat zde.

 

 

Přepis titulků

„Někdo“ umístil pět párů nunčaků, balení dámských žiletek a kuchyňskou opalovací lampu… Takovou tu k přípravě Creme brulée. ...do Bladezzovy školní skříňky. Jeho škola má naprosto nulovou toleranci vůči zbraním, dokonce i těm trapným, takže Bladezz by mohl být v pořádném průšvihu. A ten blboksicht ze Zadnic anarchie se musel připojit a vmést nám to do obličeje.

Muž s přezdívkou Valkyrie? Je to chlap, co hraje holčičí postavu. Nevím, proč jsem to řekla, jako by to byla urážka… Každopádně! Jakožto vůdkyně guildy musím pomoci svému spoluhráči. Který je na… střední škole. Sakra, jsem už tak stará. Překlad: Zoidy ICQ: 289 302 091 The Guild 3x07 – Coping and stuff A můj kamarád viděl na chodbě sexy kočku na vozejku, takže to na mě všechno hodili.

Člověk by si myslel, že použijí trochu nenápadnějšího špeha. Atraktivní ženy na vozíčku mají imunitu vůči životu. Jsou to srabi! Musíme je donutit, aby přestali! Lidi, co jsou ty zkušenostní body, o kterých vás neustále slyším mluvit? Používají se na zvýšení úrovně tvé postavy, Bambulo.

Myslím, že bychom měli kontaktovat nepřátelskou guildu a… Úroveň? To je když se dostaneš do oceánu a musíš pořád plavat dokola? Protože to jsem dělal včera v noci asi 2 hodiny, abych si posílil svaly. V té větě je tolik blbostí, že je nevím, kde začít. Blbostí? Zlatíčko, mohl bys pro mě udělat 100 kliků?

Miluju, když máš zpevněný hrudník. Dobře, jestli si máme dělat legraci z mého manžela, dělejme to za jeho zády. Claro, on se nezlepšuje! Ale udělala jsem mu makra. A až ho naučím, co to znamená, půjde mu to samo. Varování: Jestli s ním budeme nadále hrát, musíme přijmout, že střední hodnota úrovně našich schopností poletí střemhlav dolů.

A stanou se z nás, nerad to říkám… občasní hráči. Ne! To neudělám! To s tím radši seknu. Jsem na dně v reálném životě. Nemůžu být na dně i ve hře! SKLAPNI! ZABÍJÍŠ MĚ!!! Chci, aby všechno bylo jako předtím! Bladezzi, vypni si caps lock. Mám nápad. Co říkáš na menší obchod?

Ne! Už jsem ti říkal, že jako Lovec si musíš při útoku držet odstup. Aha, já jsem lovec. Super. Pomáhá ti? Už jste skončili? Jsem připravena pokračovat v hraní. Zlatíčko, mohla bys nám dát chvilku? Bladezz mi dává pár triků do zásoby. Bambulo, ty žádnou zásobu nemáš.

Jsi v jámě plné lam a nemůžeš se z ní vyhrabat. Vy jste tak roztomilí! Panebože, ty bojuješ se lžící? To myslíš vážně? Tohle zabere věky! Ty jsi něco jako poradna pro hlupáky, že? - 25 dolarů za hodinu? - Ano. A Hotově. - Už jste hotoví? - Bud zticha! Tohle zabere hodiny.

Hodiny a hodiny. Klepej si nohou do rytmu, to pomůže. Jasně. Mám záležitosti okolo guildy, kterým se musím věnovat. Ťuky ťuk. Čerstvé maso. Už zase máme na chatu nějakýho cizího kreténa? Kwan požaduje, aby cizí kretén odešel. Ahoj.

Tady Codex z Rytířů dobra. Nemůžete pořád takhle útočit na Bladezze. Nemůžeme? V řeči Anarchistů se překládá „nemůžete“ jako „měli byste“. Vlastně ne, jako „musíte“. Mohl by jít do vězení. Neděláme nic na půl prdele. My Anarchisti používáme obě půlky! Za Venom zaskakuje ve škole supl.

Takže seď na zadku a obdivuj naše schopnosti. - Venom je učitelka? - Umění. Ráda pomáhám dětem dát průchod své nenávisti a trápení. Tink, to ti tohle vážně vůbec nevadí? Není tady. A radši bych se vykoupala s toustovačem, než poslouchat tohle. Ale ne!

Uklouzlo mi to! Taková drzost. Oni mě zablokovali? Naprosto mimo. Příšerné. A nějaká konstruktivní kritika? Polož svůj prst doprostřed. Hej, to je Bladezzova sestra! Jsi můj můj přítel na MyFace. A kdo není. Získal jsi nějaké informace o Tink?

Ano, ano. Mám adresu její koleje. Také jsem zjistil, že se chystá na zdravotnickou školu, což je popravdě docela děsivé. Tak to se ji asi pokusím kontaktovat. A uvidím, jestli se nám podaří zastavit aspoň něco z toho, co se teď děje. Co to máš okolo krku? Jo tohle! Ano… Tohle mi dala Riley. Takový projev lásky.

- Je to psí obojek? - Ne, ne. To je lidský obojek. Má na sobě mé jméno a kontaktní informace pro případ, že bych se… ...ztratil. Každopádně… Riley se líbíš. A chtěla by… Ráda by tě lépe poznala. Však víš… se mnou… Trochu méně tradičním způsobem. Čím? Však víš, v aktivitách, které nejsou vhodné pro děti.

To nechápu… Ptá se tě, jestli by sis s nimi nedala trojku. Ano, přesně tak. Té malé to došlo. Hraj! Zaboo, podívej. Nemyslím si, že tenhle vztah s Riley ti prospívá. Aha, chápu, o co tady jde. Jo, žárlíš!

Ne. To je ten nejhorší závěr, jaký sis z toho mohl vyvodit. No a co si teda mám myslet? Všechno to bičování a používání biče. Riley… hádám, Hádám, že asi potřebuje ode mě něco víc, chápeš? Více romantiky, více citů! No tak Zaboo! Musíš udělat něco správného! Ne!

To… ne, ne… To neskončí dobře. Bože. Dobře. Nebudu se do toho plést! Nemám s tím nic společného! Ne! Proč to tady vedu?! Kde je Vork?! Jedině tady chytnu 4 kostičky na wifi. „Cuatro kostkos!“ „Pověz mi, Když… se na mě podíváš, jaká je první věc, co ti tě napadne?“ „Tři přídavná jména...

která tě napadnou.“ „Idiote, vypadni z trávníku.“ Nefetuješ nic, delikvente? Důstojníku. Co tady děláte? Posílám pozdravy od Osy anarchie! Právě jsem přefiknul tvou mamku. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Quatro baros :DDD

00

Odpovědět

i just banged your mum :D:D:D

240

Odpovědět

"There is so much fail in this sentence I can hardly begin" :D

210

Odpovědět

Cejtim EPIC PWNage celé Axis of Chaos od Tink

200

Odpovědět

už by jim to mohly vrátit xD třeba jak zdolaly Bosse xD

201

Odpovědět

Já jsem na tom závislej a musim vědět jak to dopadne :D

200

Odpovědět

Koukal jsem na poslední díly v angličtině (nějak zhruba si to přeložit doveu) a celkem mazec. :D

192

Odpovědět

ooooh...!! Chudák Bladezz...

200

Odpovědět

Opět masakr. Zaboo mě dostává s tou jeho kočkou už pár dílů, ale dneska ten obojek mě rozsekal jako nikdy. Chci víc, chci víc.

202

Odpovědět

fritol33: Díky za nabídku. My bysme teď potřebovali hlavně nějakýho borce přes WordPress. :-) Než se dokopem a seženem prostředky na komplet vlastní web, musíme se s tímhle nějak popasovat. :-)

181

Odpovědět

Ten její manžel se mi začíná líbit, ale chtělo by to tam víc Vorka :D

210

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo je na konci část soundtracku z wotlk (wrathgate)? :D

180

Odpovědět

BugHer0: Tak to chápu :o) V práci jsme používali upravený, ale nakonec máme vlastní cms. Kdyby jste chtěli někdy pomoci s php&db, tak napište : o) A dík za rychlou odpověď ^^

190

Odpovědět

fritol33: Plugin z WordPressu a věř mi, že kdyby to bylo tak lehký, už to máme dávno vyřešený. :-) Je to napsaný hrozně prasecky a už jsme to několikrát ladili, protože jinak by nám nejel web ani přes den, ale pořád tomu něco chybí...

190

Odpovědět

To hodnocení... je defaultní z wordpress? Nebo nějak doprogramované? :o) Nechápu jak může další select/update vadit (optimilizací se to dá poladit)...

190

Další