Wit's EndThe Guild (S03E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:3 674

Jak už jste určitě delší dobu zvyklí, je tu pondělí a s ním další epizoda webového seriálu The Guild, ve kterém se už pomalu blížíme k velkému finále. Další díl vyjde už ve čtvrtek v 20:00 a pokud vám utekly nějaké starší, nebo jste o tomto seriálu nikdy neslyšeli, najdete je zde.

Přepis titulků

Ahoj, jmenuji se Codex. Jakožto dočasný vůdce guildy Rytířů dobra zveřejňuji toto volání do zbraně proti jiné guildě: Ose anarchie. A než to budete komentovat... Ano, jsem holka a ano, hraju hry. Kde jsem to byla? Navzdory našim snahám o mír, tato zmíněná guilda pokračovala v útocích na jednoho z našich členů, mimo hru a to velice podlým způsobem.

Apeluji na komunitu, aby se postavila vůči obtěžování a bezpráví a přidala se k nám při žádání Osy anarchie, aby si s námi přestali zahrávat. Děkuji vám, že děláte náš svět lepším místem ke hraní. Překlad: Zoidy ICQ: 289 302 091 The Guild 3x09 – Wit’s End Zase jsme mrtví?

Ne! Tohle je šílenost!! Už nemůžeme ve hře prakticky nic dělat! Teď, když Osa anarchie vypsala na naše hlavy odměnu, nemůžeme. Myslela jsem, že konfrontovat je bylo správné. Jasně. Odvysílat každému ve hře, že jsme padavky? Kdybych viděl to video, taky bych po sobě šel! Má pravdu, víš?

Jenom nechápu, jak nás mohou ve hře tak jednoduše najít. Lidé mi neustále píšou a nabízejí, že nám pomůžou. Ale když jim řeknu, kde jsme, nikdo se neukáže. Kdo ti píše? Bambulo, kde jsi dostal všechno to nadupané vybavení? Neměl jsi to, když jsem tě učil hrát. Nějaký týpek a jeho přítelkyně mi pomohli. Pomohli ti výměnou za co?

Za to, že mě poznají? Opravdu milý korejský pár. Vsadím se, že jsou to ti Anarchisti! Špeh? Klasická válečná technika. Panebože, Bambulo! Špehoval jsi nás pro ně! Dej si bacha! Můj manžel možná hraje jako Helen Kellerová, - ale rozhodně není zrádce! - Jo! Právě přiznal, že dal naši pozici každému ve hře a teď je zapleten v úplatcích.

- Leetoval jsem si po svém! - Chlape, takové sloveso neexistuje! Tak a dost! Končíš! - Coooo? - Konečně. Promiň, Claro. Ale jakožto vůdce guildy musím mít jednoznačný postoj. Pane Bambulo, již nejste Rytířem dobra. Poslouchej mě, jsem příliš starý, aby mě z něčeho vykopli!

- Clara a já odcházíme! - Jo! Počkat, co? Slyšela jsi mě! Tohle jsem dělal, abychom spolu trávili více času. Nemůžeš hrát dál sama, když nejsem vítán! Claro, neodcházej! Já… já musím. Sežerte si to, vy dungeonoví klauni! Clara prdkuje na vaši teplotnou guildu!

Poč... počkej. To mohlo být zvládnuto lépe. Sklapni, Vorku! Víš co? Ty jsi mi všechno tohle hodil do klína a stejně se to snažíš v pozadí vést. Mám toho dost! Jsi… Sračkoksicht! Codex, ze všech lidí se proti mně postavíš i ty?! Mám opravdu moc zlomit tvého jemného ducha?

Musím být monstrum! Potřebuju… sám… teď. Bože. Super. Clara je pryč, Vork je pryč. Hádám, že se vydám na cestu, zabalím batoh. Děti z ulice vždycky vypadají, jako by si užívali spoustu legrace. Jako by byla apokalypsa nebo tak něco. Podařilo se jim to. Zničili nás.

Nic nám nezůstalo. „Slabí jsou jen kořistí pro někoho silnějšího.“ - Sun Tzu, Umění války Proč pořád všichni něco citují? Počkat. Umění války? No, ve svém volném čase kreslím obrazy bitev z Občanské války. Víš, snažila ses útočit, ale nebyla jsi schopná ustát provokovaný protiútok. Dobrá, to mi stačí. Co bych měla dělat?

No, s tvými oslabenými silami bys měla jít po jejich nejslabším článku. Nejslabší článek, jasně. Takže, zkusila jsem Tink a jejich vůdce. To zrovna nevyšlo. Jeden z nich je policajt, další nemluví anglicky. Ta holka na vozíčku je strašně zlá… takže… - Ten damaškový týpek. - Co je damašek? Ha!

Vidíš, nevíš všechno. Sklapni! Promiň. Máte někdy pocit, že vás lidé prostě nemají rádi? Jak pak můžu být ještě někdy vůdce guildy? Vůdcovství není o tom být milován. Co si o mně myslíš ty? Na první pohled jsem tě tak trochu nesnášela. Ale vezmu si peníze od kohokoliv.

Nic ti platit nebudu! Pak tě opravdu nenávidím! Přijmi nenávist. Dej mi hot dog. Asi je na čase vrátit se domů. Jdu na to! Díky, že jsi přišel. Zůstali jsme už jenom my. To nic.

Celý můj život se momentálně skládá z ponížení. Tento útok nezůstane bez odezvy! O čem to mluvíš? O této situaci. Přepnul se do hry… běž, běž! Judo kotoul! Judo kotoul! Co? Byl jste odzbrojen, pane! Co tu děláte, lidi? Jak jste mě našli? Musíte odejít, než vás uvidí můj šéf!

Jste tak nekoordinovaní. Rathweedské pláně. Tuto oblast znám velice dobře. Farmíš vřes, jo? Zajímavé pracovní přidělení. Jestli tvá guilda nepřestane obtěžovat Bladezze, řekneme tvému šéfovi, jak rád v práci hraješ hry. 913 hodin přihlášen ve hře pod touto IP adresou. A máš to. Ne, prosím, prosím.

Nemohu přijít o tuto práci. Jak mám přesvědčit zbytek mé guildy, aby si s vámi nezahrávali? - Nejsem jejich chůva. - Nevím. Jak asi přestaneš křičet, - až sundám ty náramky Oon'ret z tvé postavy. - Ne, ne. Ne, prosím. - Ne, ne. Ne, prosím. Ty tam ne... - A posunu je nad koš. Tam to nepatří. - Podrž ho, Codex. - Ne, to bys neudělal. A pak pustím myš.

A pak kliknu v okně na „ano“… a smažu je! - Neeee! - Ano… Drž ho, Codex. Pořádně. Dobře. Co chystají Anarchisté? - Já… - Krásné dračí brnění je v háji! To brnění mělo sloty na Adamantium. Tak nám něco řekni. Přestaneme. - Tvé nožní plátování bude v bezpečí.

- Ne, nebude, smazáno. A máš po bonusu za sadu, kámo! Kdo je bezmocný teď?! Zamykat mě do skříně?! Já ti ukážu! Ne! Zaboo, nech toho! Chováš se jako šílenec! Nejsem maličký. Mám přiměřené proporce na muže mé velikosti. Co? Právě teď děsí nás oba.

Takže mi řekni, jak to mám zastavit. Nic. My nikdy nepřestaneme. Na naší příští LAN párty si uděláme seznam všeho, co vám uděláme. V reálném životě! Tohle je mimo mou kontrolu! Kdy je ta LAN party? Kde?! Co je to damašek? Smazat, smazat, smazat!

Zítra! Charlieho internetová kavárna. Ve 14:00. Zadní místnost. A damašek je oboustranná textilie. Je šitý s jednou zvlněnou nití a jednou útkovou nití. Byl vynalezen v Byzantské éře. To je opravdu zajímavé… A smazat! Ne! Můj dlouhý meč ne. Ty titěrná příšero. Je nahý.

Zničil jsi všechnu jeho výbavu. Promiň, tkaninový chlapče. Proč nejdeš shromáždit zbytek svých cukroušků a říct jim, že si pro vás jdeme! Tvůj… Tvůj dech je horký. - Měla bys jít s ním. - Dobře. Zaboo! Proti tomu, co se stalo tam vzadu, určitě existuje nějaké nařízení Spojených národů. Jak jsi mohl?

Já nevím. Nevím, co mě to popadlo, víš? Všechna ta bolest a síla, bylo to… Opojné. Co se mi to stalo?! Neeee! A tak nezbyl nikdo. Jsi vlastně můj odvoz, takže… Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jura: Ne, ne je to doopravdy Axis of Anarchy. Na začátku série to má Wheaton napsané na tričku :)
Navíc mám dojem, že za 2.světové války existovalo Axis Powers a v češtině to byla také Osa.

180

Odpovědět

Neříká tý guildě náhodou axes of anarchy? jakože sekery anarchie? To by bylo logičtější . . . :)

183

Odpovědět

:D tohle je jedno z nejlepších videji seriálu The guild :D DELETE DELETE DELETE DELETE and DELETE :D

180

Odpovědět

Vork je stejně největší borec ze všech :)

180

Odpovědět

Bože, ten Vorkův výraz když mu řeknou že je sračkoksicht...:D

180

Odpovědět

Fakt EPIC :D, ten konec :D

180

Odpovědět

Zwelik,taky bych takovy konec necekal xD

182

Odpovědět

delete, delete, delete loool.UFFF KDE JE DALSIIIIIII DIEL!!!!!!!!!

180

Odpovědět

Zaboo...I feel the dark side of force in your soul :D

To bude nářez. Už se nemůžu dočkat :D

180

Odpovědět

Chytnu předmět, přetáhnu myš stranou a pustim..... a napisu delet a kliknu na OK :D Výbornej díl, jsem zvědavej na návrat Vorka (bude určo triumfální) a jestli se Zaboo zhroutí ještě víc :D

180

Odpovědět

Zweilik: Taktéž. :] Těšte se ;)

182

Odpovědět

geniální...

180

Odpovědět

Taky se nemůžete dočkat dalšího dílu? :D

180

Odpovědět

Hlavně že už víme co je to damašek lol

200

Odpovědět

Tarranto, Barky: jj, chválně jsem koukal na imdb a ta holka se jmenuje Tara Caso a je to sestra Bladezze (Vincent Caso). Nikde jinde než v The Guild nehrála

180

Další