The Return!The Guild (S03E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:3 445

Začíná se schylovat k velkému finále a Codex musí znovusjednotit guildu, aby se mohla postavit Ose anarchie. To vše uvidíte v novém dílu webového seriálu The Guild s názvem The Return! Další díl vyjde už v pondělí ve 20:00 a pokud vám utekly nějaké starší, nebo jste o tomto seriálu nikdy neslyšeli, najdete je zde.

Přepis titulků

Je to oficiální, zničila jsem Rytíře dobra. Clara a Tink nadobro skončily, a blbec Vork si jen tak zmizel. Bladezz je na útěku, nějak. A... Zaboo někoho digitálně mučil. Je konec. Co budu dělat? Nechci potkávat nové lidi! Noví lidé znamenají spoustu trapností a...

a neustálé omílání běžných témat. Pozvání na kafe, i když oba víte, že k tomu nikdy nedojde. Proč se tohle muselo stát? Já... Mám ráda lidi, které jsem měla předtím... Překlad: Zoidy ICQ: 289 302 091 Navštivte přednášku o seriálu The Guild na Festivalu Fantazie 2010 The Guild 3x10 - The Return!

Haló? Je tu někdo? Codex... Vorku! Udělal jsi ze mě vůdce guildy a všechno tím zničil, blbče! Rozumím tvému nepřátelskému postoji více, než si dokážeš představit. V několika posledních dnech jsem učinil pár objevů o sobě samém, Codex. Přesněji, objevy v hodnotě 13 dolarů za benzín.

Co jsi objevil, smím-li se zeptat? Lidé... mě nemají rádi. Probouzím odpor a zášť v lidech ze všech oblastí života. Jedna osoba dokonce přirovnala mluvení se mnou k, cituji: "Holení svých intimních míst tupým a rezavým struhadlem na sýr." Konec citace. - To je mi líto.

- Nemusí. Teď už vím, proč jsem tak skvělý vůdce. Protože tě lidé nenávidí? Bingo! Tuto sjednocovací schopnost si mohu nasadit jako rukavici. Chovat se jako milosrdný vládce, tak říkajíc. Tudíž jsem ukončil svou cestu a vrátil jsem se převzít zpátky post vůdce guildy. Ano! No, trochu pozdě.

Anarchisti mají dnes sraz. Pořádají LAN párty a budou plánovat jak nás všechny zničit mimo hru. Už není žádný důvod dávat nás zase dohromady, protože nás zase rozdělí. Pak toto vyřešíme jako Napoleon. Dvě armády, tváří v tvář. Válčení po partyzánskuu musí přestat!

Nebudeme poraženi. Zlo musí být svrženo! Máme na to! Tohle je techno písnička, že? Nachystejte si své zbraně. Seřaďte vojáky! Uklidím to později. Lidi, nemůžu vám pomoct. Nelze mi důvěřovat. Rozpustilý a rozkošný Zaboo, kterého jste znali, už neexistuje.

Co to hraješ? Je to "Sir Loop-A-Lot"? Ta hra je pro čtyřleté děti. Myslel jsem, že očistí mou duši, ale je tam tolik barev a tučňáků! Mí vnitřní démoni by ta šťastná zvířátka nejraději pozabíjeli! Zemři! Zemři! Zemři! Zemři! Zemři! Zemři! Zaboo, přestaň se válet! Guilda tě potřebuje! Kecy!

Guilda nepotřebuje zlomeného warlocka. Nejsi zlomený. To ti udělala Riley! Říkala jsem ti, že pro tebe není dobrá! Riley je jediná žena, která mě kdy milovala. Jsme teď jenom oddělení, nebo tak něco. Ty jsi mě nechtěla, tak se nás přestaň snažit donutit k rozchodu! Já se vás nesnažím donutit k rozchodu. To je směšné!

Sklapni, Loop-A-Lote! - To je tak otravné! - Naprosto nesnesitelné! Zaboo, pokud s námi tedy nechceš jít, půjdeme bez tebe. A jakožto lidská bytost pro mě budeš mrtvý. A... kdybych byl v situaci, ve které bych se musel rozhodnout, zda zachráním tebe či psa, kterého jsem ještě nikdy nepotkal, od utonutí, tak bych se tě snažil utopit sám, abych zachránil toho podivného a neznámého psa, kterého bych si po záchraně ani nenechal, ale následně umístil ke klidné pěstounské rodině.

Přeji pěkný den! Dobrá, dobrá. Pomůžu vám. Jen si pamatujte, že Zaboo už neexistuje. Už jsem... ...jen z půlky takový hráč, jakým jsem byl.

Takže mi prostě říkejte Zab. Nebo... Boo. Jo, to je super. Prostě mi říkejte "Boo". - Pojď už! - Ne. Jsi v pořádku, zlatíčko? Miluji čas strávený s rodinou. Tohle je daleko lepší než hraní. Dobrá.

Děti, pojďme mamince udělat svačinku. Pojďte. Do kuchyně! Miluji svačiny s rodinou. Tohle je daleko lepší než hraní. Co tady děláte, lidi? Jděte pryč, než vás Bambula uvidí! Claro, jsi jako pes. Jako tonoucí pes. Utopím tě... Zabiju tě a pak se naučíš...

- Jak to má být? - Co? Claro, opět jsem se chopil vedení guildy. Rytíři dobra jsou můj duchovní majetek. Plánuju ji jednou proměnit v legální obchodní značku. Vidím to na vynikající snídaňové cereálie. Zabooovy marshmallow! Super! Můžu mít skořicovou příchuť?! To nemá s ničím nic společného.

Claro, potřebujeme tě. Jdeme do Charlieho internetové kavárny a chystáme se postavit Ose anarchie. - Zachráníme guildu! - Nemůžu jít! Pověsila jsem svou kouzelnou róbu na hřebík. Teď jsem žena v domácnosti. Však víte, kvůli mému manželství a tak. Naprosto určitě nemůžu jít. - Ale Claro...

- Tak dobře! Gaby! Jdi se schovat a až se tatínek začne opravdu bát a začne tě hledat, dej mu tohle. Ale chvíli jsem se snažila vzdorovat, to se počítá, že? - Pěkné oblečení. - Jo, pěkné oblečení, chlape! Chystal jsem se ukrýt v klubu v Argentině. Mám tam starého internetového známého. - Mušketa!

- Co? Však víš, je to zbraň ve hře, na nízkém levelu? Zbraň lovce, vypadá jako stará brokovnice! Vypadni z toho sedadla, zamluvil jsem si ho. - Je to pravda. - Fajn! Pojďme na to! Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

katastrofa, servery dole...a to bez oznámení... WTF

180

Odpovědět

Asi v tom nema cenu hledat logiku, ale kde Codex bere prachy....?

190

Odpovědět

pokud myslis postavu codex, tak nejspis na uradu prace, nebo tak neco jak u nas. nejdriv se mi taky zdalo divny ze nepracuje, ale seriál zhruba do teto chvile 3x10 mapuje jen par tydnu jejich zivota

180

Odpovědět

Best díl :D

180

Odpovědět

oni nehraju WoW :{

181

Odpovědět

zalezi taky na delce platby ,, mesicne to vyjde o neco draz nez na rok

180

Odpovědět

Renevage: V té první části máš pravdu. Cena za měsíc hraní se opravdu liší v závislosti na zvoleném typu platby (kreditka, prepaid card, počet měsíců...) ale jinak server nemá na cenu jakýkoliv vliv. Cena je jednotná, na konkrétní server ani není vázaná. Jakmile začneš platit, můžeš mít až 50 postav rozházených na libovolných serverech. Takže očividně to na cenu nemůže mít vliv.

180

Odpovědět

To Kulda.s: Cena je pohybliva uz jenom v tom jak platis jestli mesicne je to drazsi, jestli po 6 mesicisch a prez kreditku je to levnejsi a pak je to otazka blizzardu jakou cenu serveru nastavi... Takovej Ruin-Darkspear te vyjde vic nez na nejakych neznamych serverech :).

180

Odpovědět

Tak blizzardu by to nemelo nejak vadit je to spis reklama... A cena je pohybliva...

180

Odpovědět

Je to přesně, jak říká Bugher0. Měl jsem teď zkouškové a teprve dneska mi začaly prázdniny tak jsem vůbec neměl na překlad čas. Můžu říct, že překlad jedné epizody zabere ke třem 3 hodinám a někdy i víc. Není to žádná sranda všechny ty slangové zkomoleniny. Ale liší se to epizoda od epizody. A k tomu samozřejmě časování, což taky není hned. Každopádně už tento týden bude překlad kompletní.

180

Odpovědět

HALÓÓ, pondělíííí xD

180

Odpovědět

CHUCK, Renevage: Není to přímo WoW, jelikož by pak nastal problém s autorskými právy. Hrajou nějakou fiktivní hru, která se ale samozřejmě velice podobá WoW, jelikož ho Felicia Day hraje.

180

Odpovědět

4 Renevage: Co to píšeš za nesmysli?? Na oficiálních serverech je jednotná cena. Liší se cena pouze podle kurzu né podle toho na jakém serveru hraješ.
A máš několik druhů jak zaplatit.
Příště si rozmysli co chceš napsat ;)

180

Odpovědět

BugHer0: Ale 3. série končí dílem 3x12 ne?

180

Odpovědět

World of Warcraft :) (zřejmě Wrath of the Lich King - datadisk) http://programy-hry.nahraj.cz/akcni-hry/31686-wow tenhle odkaz by mel fungvat :D dej tam do výběru WotLK nech to nainstalovat do 3.3.3a a vyber si server http://servery.wowresource.eu/ :D a jestli chces hrat na officialnim severu (jako hrají naši hrdinové) Tak za to budes platit, měsíční poplatky :) - čím známější a lepší server tím víc tě to bude stát cena se pohybuje okolo 350 - 800 Kč měsíčně (WoW hraje podle Blizzardu - na officialnich serverech 11 milionu hračů, tak z toho maj love celkem slušný:)

180

Odpovědět

Hele nevíte někdo co to je za hru co hrají ?

181

Další