HeroThe Guild (S03E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:345
Počet zobrazení:4 957

A je to tady. Dostali jsme se až k samotnému finále 3. řady webového seriálu The Guild. Konečně se tak dočkáte rozuzlení konfliktu s Osou anarchie a vůbec celého děje třetí řady. Nezoufejte však. Čtvrtá řada vašeho oblíbeného seriálu je již natočena a internetovou premiéru bude mít již v příštím měsíci. Nevíme však, zda ji budeme moct hned titulkovat. Dále mám pro vás i dobrou zprávu. Po The Guild se pustím do překladu podobně laděného webového seriálu, o kterém jste již mohli na tomto webu slyšet a uvidíme se i s několika známými postavami z The Guild. Věřím, že se vám bude líbit minimálně stejně jako The Guild. Ale ani seriál The Guild ještě úplně tak nekončí, mám ještě spoustu bonusových materiálů k překladu, takže i ty se zde budou postupně objevovat. Na závěr bych chtěl poděkovat všem fanouškům seriálu za to, že pomáhají šířit seriál v českých krajích a kdybyste třeba neměli co dělat, stavte se 2.7. na mou přednášku o seriálu The Guild na Festivalu Fantazie 2010 v Chotěboři.

Přepis titulků

Víte, jak králíci, veverky, nebo jiná zvířata, co bývají kořistí, v případě nebezpečí zamrznou na místě, ale přitom víte, že jsou uvnitř naprosto vyděšená, připravená kdykoliv vyrazit, jinak jejich malá srdíčka implodují? Přesně tak jsem se cítila, když jsem si uvědomila, že jsem zůstala v bitvě sama! Chci říct, jak mohl život dopustit, aby se mi tohle stalo? Prosím, živote, nedělej mi žádné laskavosti!

Nikdy nechci být ta nejdůležitější! Překlad: Zoidy ICQ: 289 302 091 The Guild 3x12 – Hero Máme Codex, nejsou to jen drby. Máme Codex, čuchejte naše prdy! Zvládnu to. Zvládnu to. Panebože, nenuť mě tohle dělat! - Codex, je připravený k útoku!

- Sejmi toho útočníka! - Na to jsi měla být připravená! - Uzdrav se, ženská! Zaboo! Mé prsty stále nejsou uvolněné! Ne, Riley! Podívej, kvůli tobě jsem zemřel a guilda teď prohraje! To ti děkuju, Zaboo! Tak ty na mě budeš zvyšovat hlas? Právě sis zasloužil noc zavřený v sušičce! Tam už jsem byl a nehodlám to dělat znova!

Odteď budu muž a udělám to, co jsem měl udělat už dávno. - Koukni na můj nový příspěvek na Twitteru. - Co? Ty se se mnou rozcházíš? Lidi! Důležitá životní rozhodnutí si nechte na později! To jsi teď naběhla přímo před hrot mého meče schválně? Codex! I opice by věděla, že jsi měla vyvolat „Božského posla“.

Co to děláš?! Ty jsi tady opice, Bladezzi! Proč tě nechali v guildě je pro celý svět záhadou. Jediná záhada je tady je zvaná: „Případ asijské sukuby peněženek!“ Držte tlamy, ať se může Codex soustředit! To zvládnu. Myslím… Vorku!

Nemůžu uvěřit, že chceš, abych po tomhle skončila. Proč tu hru tak nenávidíš? Ta hra mi nevadí, ale vadí mi, když se líbáš s cizím mužem! Zase to?! Proč musíš vytahovat tak staré věci. Kdy konečně dospěješ? Už máme 3 děti! Proč se mi někdy zdá, že jsou 4?

- Možná protože jsem těhotná! - Cože jsi?! Všichni sklapněte! Panebože! Jeden bod zdraví?! Neeeee! Je skoro mrtvá! Vydrž, Codex! No tak, Codex! Cyd Shermanová! Co máš za problém?! Mimo to, že mluvím se svým vlastním obličejem?! A sakra.

Zešílela jsem. Díky bohu, že nemám žádná zvířátka, o která by se neměl kdo starat. Pohybuješ se jako bys byla totálně vyšinutá! Přestaň za mě hrát, jako bych byla ty. Já jsem ty! Uhm… Leda ve snu. Pověz mi, kdo jsem? Mé pohádkové božské já? Jsem to, kým jsi ve hře, tím, kým chceš být. Sebejistá, ve vedení, s přírodně vlnitými vlasy.

Hraješ za mě, jako bych byla Cyd! Nervózní, nesmělá, s občasnými pupínky! Hej, to nemá s hraním nic společného. Jen se uklidni a buď na chvíli mnou. Realita ti právě nakopává zadek. Dobře. Buď Codex. To zvládnu. Myslím… Jo a nespoléhej na to, že by se tohle ještě někdy stalo. Snažila jsem se to ukrývat, ale…

Nemáš už moc daleko k šílenství. Jsem zpátky! Štít, uzdravit, rychleji uzdravit, štít! Mé vlasy jsou od přírody vlnité. Neeee. Ne ne ne ne. Se mnou se nikdo nerozchází! Já jsem tu od lámání!! Srdcí, končetin a rozhodně ne na Twitteru! No, myslel jsem, že 140 znaků bude stačit. Hashtag je „láskabolí.“ Co to…?

Tomu bych se teda upsal. Mám pocit, že jsem svatá bohyně! Jsi tak možná svatý šílenec! Dobře, Bladezzi. Sebevědomě teď něco nadhodím. Jediný důvod, proč jsme vůbec tady je, že ty a Tink jste se chovali jako naprostí blbci. Dobře řečeno, Codex.

A ty! Měl jsi něco udělat, když se guilda začínala rozpadat. Ale akorát jsi kňučel a jezdil sem a tam ve své strašidelné dodávce! Uznávám tvůj postřeh. Omlouvám se. Díky. Bladezzi, je řada na tobě. Co? Ani za nic! Zlomila mi srdce! Musel jsem si kvůli ní najít práci! Když jsi mě měl tak rád, jak jsi mě mohl zničit?

Jsem impulzivní člověk, nepromýšlím si, co dělám! Bladezzi, prostě to udělej! Bladezzi! Dobře, skousnu to! Promiň! Dobře! Taky je mi to tak trochu líto, tak se přes to přenesme! Jsem rád, že jsme to vyřešili. - Nesnáším tě! - Nesnáším tě! A tak by to mělo být.

Přestaň s tou podělanou rubrikou tipů a rad a doraž ji! DOTky mě požírají kousek po kousku! Skvrnoballa akorát klape čelistí a ruce má nacpané v prdeli! Nazval jsi mě právě skvrnou? Jo. Tak jsme ti říkali za tvými zády. - Skvrnoballa. - Skvrnoballa. Nemyslela jsem si, že je tohle možné, ale…

Vy jste na mě příliš velcí debílci. Codex, sejmi mě. Co to ku*va, Tink? Jak vždycky říkáš. Je to anarchie. To byl zatraceně dlouhý polibek. Chutnal jako chaos. Odkopla jsem tohohle hlupáka a jdu dál. - Riley. - Venom. Dobře.

To mě ani trochu neoslabilo, dámy! Lehni, chlapče! Myslím, že Rytíři dobra jsou znova dobří. Dobrá práce, Codex. A teď mu stáhni kůži z ksichtu! Kritický úder. Kritický úder. A ještě jeden. Bum! Strkáš mi ho do pusy? Musíš mi ho strkat do pusy, protože ho cítím přímo tady, v tomhle očním váčku.

Panebože! Zvládla jsem to! Vyhráli jsme! My jsme opravdu vyhráli! Jooo!! Co se děje? Utřela jsem ho. Je mi to líto, ale… Ne, víš co, není mi to líto. Jsem sebevědomá! Že sis to pořádně vyžral! Předpokládám, že tvá guilda bude ctít dohodu, na které jsme souhlasili? Ano. Naše guilda už byla poskvrněna dost. Anarchisti, hra skončila.

Každý musí mít nějakou tu skrvnu. Je to anatomicky potřebné. Takže se radujme přítomností naší skvrny. Tink, vítej zpátky. Rytíři dobra, pojďme to naložit a vyrazit. Máme datadisk ke hraní. Claro, myslíš to vážně? Budeme mít další dítě? Víš, ze začátku to byla hra, abych viděla, o kolik se mi zvětší prsa, než si všimneš.

Brzo budu hrát až někde odsud, ...nebo ne. Protože končím. Nechci, abys skončila. Jen… nechci, aby to byla výmluva, abys se mnou nemusela trávit čas. No, můžeme spolu pořád hrát! A seženu malé notebooky pro děti…

To se nestane. I když jsem se tě snažil zničit tím, že jsem si to s ní rozdal. Opravdu mám tvou mámu rád. Je v pohodě, když s ní budu i dál randit? Zajisti stažení těch obvinění a já s tím něco udělám. Řeknu, jak pěkné by bylo mít okolo tatínka, nebo nějaké podobné kecy. Víš ty co?

Možná, že si jsme tak trochu rovni. Leda tak ve snu. Hej, Tink! Hej, jen jsem chtěla říct… Po tom zápasu cítím, že můžu lépe pochopit to, co se ti stalo. Myslím tím, opravdu ses spojila se svou postavou, že? - Možná jsi s ní dokonce mluvila? - Mluvila s kým? S tvou postavou? Codex, je to jenom hra. Správně.

Rozhodně. [Mluví Korejsky] Dobrá práce. Nehraješ špatně na holku. Díky. Víš, když hraješ okolo osmi hodin denně, je jasné, že budeš trochu… On tě chytnul za prs? Ano. Necháváš to teď lidi dělat, nebo…

- Ne! - Plácnutí… Hej, podívej, vím, že mě nechceš a to je v pohodě. Vlastně Riley… mě na nějaký čas tak trochu odradila od žen. No, jsem ráda, že sis uvědomil, že pro tebe není dost dobrá. Ještě, že jsem tě nemusela zase zachraňovat. Zachraňovat mě? To je fuk. Opravdu?

Dobře. Nechám ti trochu toho ega. To je poprvé, co ses na mě usmála bez toho, že bys vypadala, jako bys zrovna prděla. Ale vyhráli jsme, že? Takže… Dostal jsem naplácáno, máš mě. Takže… Ty. Já. Pití. 8 hodin večer. U Renaty. Uvidíme se tam. Ty jdeš s tím chlapem na rande? - Opravdu?

- Ne. Ne! Rozhodně ne. Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Děkuji za přízeň a uvidíme se již brzy u 4. řady seriálu The Guild.

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

endyx: on nerikal Die boy ale Down Boy

210

Odpovědět

on te chytnul za PRS ?? :D

210

Odpovědět

Oni hrajou wow ?? ( world of warcraft )

1810

Odpovědět

,,Možná jsme si tak trochu rovni.... leda tak ve snu:D nejelpší

200

Odpovědět

s willem wheatonem neee!!

190

Odpovědět

Die boy!! xDDDD

192

Odpovědět

Heratrix: Soudě podle toho, s jakým zpožděním byla 3. řada zveřejněna na YouTube, tak to bude nejspíš až za několik měsíců.

180

Odpovědět

hurá!! už jsem viděla 1. díl 4. řady! Kdy ho uvidíme otitulkovaný i tady? prosím!!! :-)

180

Odpovědět

miluju Bladezze.... :D

180

Odpovědět

Proslavil se jako postava ze Star Trecku a ještě víc tím, že se objevil ve dvou dílech The Big Bang Theory jako úhlavní nepřítel Sheldona.

180

Odpovědět

je to Star trek, nevim proč někteří lidi maj ten pocit že by tam mělo bejt "c", nebo hůř "track". BTW Wheaton hrál ve star treku nový generaci postavu Wesley Crusher a teď sám za sebe ničí postavy v jinejch seriálech

180

Odpovědět

Super serial: ) Dik za preklad: ) (akorat jedna hloupa otazka - Kdo je to Will Wheaton?)

180

Odpovědět

to jeji O-OU když se probrala - SUPER!

180

Odpovědět

prostě boží.nejlepší seriál.
Nejvíc mě rozsekalo jak přišli Zabaa prosit aby jim pomohl.
"ujž jsem jen zpoloviny dobrý hráč.Říkejte mi Zab.Nebo Boo :-D :-D.

180

Odpovědět

O M G! nejlepší seriál jakej jsem za poslední dobu viděl! druhýho července jsem v chotěboři!

180

Odpovědět

Budu se snažit nějak postupně to přeložit :). Ještě uvidím, jestli už začnu rovnou s tím novým seriálem v pondělí, nebo dám nějaké ty bonusové videa :)

180

Další