Epic GuiltThe Guild (S04E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:476
Počet zobrazení:7 026

Nebudu moc zdržovat, stejně to tady nikdo nečte. :) Máme pro vás první díl 4. řady oblíbeného webseriálu The Guild, který Vám budeme přinášet každé pondělí ve 20:00 a ubereme tak jeden vysílací slot seriálu The Legend of Neil. Všechny předchozí epizody můžete najít zde.

Zdroj: http://www.bing.com

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Postavili jsme se nepřátelské guildě a skončilo to soubojem mezi mnou a jejich vůdcem Fawkesem. Nakopala jsem mu zadek, sešli jsme se a pak… Ajaj... nikdy jsem nic nevyhrála a rozhodně jsem nikdy nedělala takové… věci na prvním rande. Takže, viním za to opojení vítězstvím. Pitomá sebejistota.

Pitomý roztomilý pařan. Musím to vyklopit guildě. Bude lepší jim to říct narovinu, než být přistižena. To by bylo tak… středoškolsky trapné. Co kdyby nás Vork přistihnul flirtovat ve hře, Nebo by nás Clara viděla v kině? Byli bychom na filmu s titulky, pak bychom se šli projít a snědli něco exotického, jako ústřice, nebo Proscuitto…

ať už to je cokoliv. Každopádně to guildě řeknu. Udělám to. Prostě to zvládnu. Ano! The Guild 4x01 - Epic Guilt Okouzli rybu, přej si něco... Mořský festivaaal... Claro, přestaň si zpívat s NPCčkama!

No tak, Tink! Tohle je můj oblíbený herní svátek. Všechny ty questy s mořskýma pannama a piráty. Nemůžu se dočkat, až seženu své postavě tu podprsenku z kokosu. Mám těch pirátskejch keců dost tady v práci. Nemůžeme rozjet dungeon, nebo něco, po čem nebudu mít chuť zase naplivat do hamburgeru? Než započneme úkol za získáním rozkošného sezónního peta, mám pro vás návrh.

Lidi, ahoj, tady Codex. Jen jsem chtěla říct… Pojmenuju svého mořského koníka Topík. Jak ironické. Ale Vorku, potřebuju vám říct, že…. Co? Je to znamení? Panebože, to je vyzvánění mojí mamky. Proč mi volá?

Proč teď? Nevolala mi už týdny! Nevolej, nevolej! Polož to! Polož to, polož to! Už jsi skončil? Jo, skončil. Jsem zpátky. Jak jsem říkala… Rozhodl jsem se, že Rytíři dobra by měli mít vlastní sídlo guildy.

Nebo začni ty… Co? Vlastní sídlo guildy? Super. Co to je? - To nečteš poznámky k patchům? - Nikdy. Nový datadisk přidal do hry hráči navržené domy. Doufám, že společný prostor pro guildu pomůže zahojit emoční jizvy z našeho nedávného rozdělení. A navíc…

já ho chci! Vorku, tyhle věci jsou drahé a bezvýznamné. Totální ego onanie. Lidi, vždyť víte, jak se cítím ohledně ego onanie. Hej, idiote, nemůžu servírovat kusy dřevěného uhlí. Udělej to znova! A vypni ten počítač, nebo to řeknu Ollie. Ta nic neudělá, protože mě miluje.

Ty na druhou stranu… Bacha na obličej! Pokud si budeme pořizovat sídlo guildy, mělo být to největší a nejdrsnější. Model hrad delux stojí půl milionu zlaťáků. Přesně tak a my máme… 20 tisíc v bance. Potřebujeme půl milionu a máme 20 tisíc? To je asi…

No jo, je tam rozdíl. Já… Slyšela jsem, že Osa anarchie si taky šetří na delux verzi. Což mi připomíná, že… Ti kreténi si ji chtějí koupit? A dost, jdu do toho. Správně, ať se jdou vycpat. Ten týpek Bruiser pořád randí s mou mamkou. A dokonce ji vzal na projížďku po vinárnách v Napě, jako by byla krásná a bohatá.

Jo a Fawkes udělal pár sexuálních komentářů na tvou adresu, Codex. Vážně? Udělal? - To je nepřijatelné. - Je hoden pokárání. Mám hlad. Randím s ním. - Zaboo?!? - Co to s tebou dnes je? Ty randíš s Fawkesem?

Vždyť nás málem úplně rozeštval! Vlastně, ty jsi to začala. Promáčknu ti ksicht! Měli jsme jenom jedno rande a bylo to po té LAN párty. Nejsem zrádce. Z nepřátel se stávají milenci? Panebože, to je jako ta telenovela, na kterou jsem se dívávala. Možná máš zlé dvojče a on je tajný závodník NASCAR a zároveň chirurg.

Rozhodně nebudu pokládat svou pusu na tvou! Vorku! Codex randí s Fawkesem? Co se to sakra děje? Proč jsem odpojil ty bezpečnostní kamery? Na druhou stranu, možná je býčí zápasník a ty jsi v programu na ochranu svědků. Ty spíš s ním a jejich léčitel zase spí s mojí mamkou.

To je guildový incest! Ne, počkejte chvilku, počkat, počkat, počkat. Ještě nikdy jsem nic takového neudělala a-a… a byly tam jisté jedinečné okolnosti… Pamatujete? Já, já jsem něco vyhrála. Počkej, takže jsi s ním spala? Nikdy bych neřekla, že jsi taková běhna.

Počkat, co?!? Ty sis s ním dala rychlovku hned po prvním rande? Odměna odemčena! Počkat, dali jste si rychlovku nebo jste spolu spali? Vysvětli to pořádně a s detaily. To není… Lidi, prostě spolu randíme. Jsme ve vztahu.

Takže pokud se něco stalo, je to soukromé. Teď už ne. Vím, že vypadá jako kretén, ale… je jiný. Mohlo by nám být spolu dobře, prostě chci vidět, jak se to vyvine. Nevyvine se to nijak, je to Anarchista. Neexistuje žádný vesmír, ve kterém by randil s tebou. To není pravda.

On… nechal si tady bundu. On u tebe něco nechal? Klasická finta. To je jako když pes počůrá hydrant. Je z tebe úplně hotovej. Codex, diskutovali jsme o postavení sídla guildy. Toto je velice rozptylující. Řekla jsem vám všechno narovinu. Můžete mě za to trochu podpořit?

Ne! Co jsem komu udělala! Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Clara je clasa :D

191

Odpovědět

Já to čtu ;-) .

180

Odpovědět

Kdyby to aspoň fungovalo. :)

180

Odpovědět

Prosím vás nevie s tým niekto niečo urobiť? =( Video not found or access denied: http://oauh.at/guilds04e01.flv

180

Odpovědět

Já chci 4. sérii pěkně prosím

180

Odpovědět

Snad to bude aspon do konca roka! Lebo uz sa nato fakt tesim a v AJ to neni tak uplne ono :-/

180

Odpovědět

Zišlo by sa reuploadnúť celú 4. sériu. =(

180

Odpovědět

Nevie niekto kedy sa to bude dat prehrat??? Tenks! ;)

180

Odpovědět

ono snad cela 4. seria je nedostupna :(

180

Odpovědět

jj taky sem si toho včera všiml:
Video not found or access denied: http://oauh.at/guilds04e01.flv

180

Odpovědět

díl je nedostupný :(

180

Odpovědět

jezis fakt 4:49 je nej ksicht :D :D

180

Odpovědět

04:49...miluju ten pohled!

180

Odpovědět

Jo Codex to máš za trest (i když hádám, že to udělal anarchista osobně).

180

Odpovědět

Ha Guild je zpět a ve větší formě než v posledních dvou řadách. Zaboo je lepší a lepší a práce s kamerou doznala taky mnohých zlepšení. Konečně to vypadá, že se budeme moct těšit na další porci vydařené zábavy. Příjemně překvapili, jsem nadšen. Btw Zaboo je zabiják a začínám být hned po Vorkovi a Felicii jeho skalním fandou :D

180

Další