Road TripThe Guild (S05E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:575
Počet zobrazení:8 630

Pro někoho snad dlouho očekávaná chvíle je konečně tady. Po troše napínání vám přinášíme 1. díl 5. řady úspěšného webseriálu The Guild, se kterým se budeme setkávat každý čtvrtek v 17:00. Pokud jste zapomněli události minulé řady, připomeňte si je rychle v rekapitulaci, kterou jsem pro vás přeložil.

Přepis titulků

Už mám skoro sbaleno. Nechci se chlubit, ale jsem v tom fakt dobrá. Když mi bylo dvanáct, měla jsem nejlepší skóre v tetrisu, takže... Každopádně... Zítra vyrážíme na herní festival! Guilda pojede ve Vorkově děsivé dodávce, takže pokud nás nebudou mít za únosce dětí, měli bychom dorazit zítra, připraveni na víkend plný... Ani nevím čeho, ještě nikdy jsem nebyla na přehlídce šprtů.

Ale být chvíli bez internetu a v neznámém prostředí bude super. Budu mít čas uspořádat si mé zmatené pocity o Zabooovi. Líbí se mi? Chci s ním dělat nemravnosti? Ta myšlenka mě neodpuzuje, ale... To je fuk. Výlet! The Guild - 5x01 - Výprava Pozoruju svým malým očkem... šestičlennou rodinu vystrkující na nás prostředníček.

To vypadá jako velice zábavná hra, Tink, ale mohla bys to trochu sklonit, abych viděl lépe tuto oblast? Nech toho! Proč s váma vůbec jedu? Vorku! Udělej něco! Bladezzi! Ať už Tink děláš cokoliv, přestaň! Zase ta rodina a pořád s tím prostředníčkem. Nechám ti sebrat řidičák, zloduchu!

Hej, kdo tady řídí? Už tam jsme? Už tam jsme? Už tam jsme? Už tam jsme? Claro! Nechtěj, abych musel zastavit. Koukáš na to video, co jsem ti udělala? Tys udělala Muzikál ze střední? Ne, natočila jsem, jak se s námi tvoje děti loučí. Bylo to roztomilé. Všimly si toho?

Řeknou Bambulovi, že jsem pryč. Do háje. Pozoruju svým zombie očkem... Moje pěst navštíví tvůj obličej, jestli nesklapneš. No tak, Tink. Každý má rád hry v autě. Dobře. Praštila jsi mě, super. No tak, lidi. Na festivalu si užijeme spoustu zábavy. Zahrajeme si hru, lépe se poznáme.

Viď, Zaboo? Jasně. Denně dáme deskovky. Tři slova na "d". Na to ti kašlu. Pusťte mě ven. Psychologické studie ukazují, že krysy bydlící blízko u sebe se stávají přehnaně agresivními a uhlodají se k smrti. Jsme docela blízko. Codex, co to sakra je? Nic to není. O čem se bavíte?

Chci být součástí všeho, o čem se bavíte. Porada v jižním křídle, hned! Doufám, že plánuješ sebevraždu. Jen jsem... Nevím. Co si o nás dvou spolu myslíš? Dostala ses od sexy kaskadéra a vůdce guildy s kiltem až k Zabooovi? Tvůj systém hledání vztahů funguje nějak obráceně.

Není horší než oni! Podívej se na něj. Co je na něm špatného? Hra Poznávací značky. Vítěz ode mě dostane lekce ve Fortranu... a budu vonět jako burrito, takže... Jen chci, aby se ke mně pro jednou někdo choval hezky a kombinace warlocka s priestem je nepřekonatelná, že? Středozem volá Codex!

To není opravdový život! - Možná může být. Nemůžu to zkusit? - Nemůžeš! Vždyť jsi věděl, že ten festival bude někdy tento rok. - Proč jsi tak překvapený? - Nemůžeš si zahrávat s Kevinátorem. Všem nám zařídil pokoje a lístky. Jsem zvláštní host, pamatuješ? V uvozovkách. Ten malý bastard mě připravil o mé těžce získané, kapitalisticky financované sídlo guildy. Hodlám ho osobně nahlásit tvůrcům hry.

Než tam dorazíme, chci hrát Poznávací značky! Božínku. Zdravím, v halence oděná ženo! Přijeli jsme na slavnost. - Pusťte nás ven. - Vítejte na Megagame-o-ramaconu. Dnes večer pouze přijímáme registrace. Festival začíná až zítra, ale... Promiňte.

Vorku, řekni jí, že vezeš speciálního hosta. Myslím, že jí to došlo. Speciální host? Děláte si legraci? Následujte mě. Jako bych se slavný už narodil. Oficiálně povoluji použití tohoto parkoviště. Panebože! Dobrá. Jsme moc rádi, že jste dorazili na náš festivalu.

Promiňte. Zdravím, já jsem speciální host. Takhle se zachází s VIP hostem? Panebože! Omlouvám se. Urazila jsem vás? Ne, uklidněte se, to je v pořádku. Nemůžete znát každého, ne? Pardon. Já nejsem jen tak někdo. Jsem pirátskej kluk od Cheesybearda.

Jsem internetová senzace. Omlouvám se. Jsem si jistá, že spousta lidí je nadšená z vašeho příjezdu. Ne že bych já nebyla. Asi jsme našli někoho neurotičtějšího, než jsi ty, Codex. Jo, říkala jsem ti, že to bude skvělý víkend. Chytla tě křeč nebo tak něco? Protože ti škube obličej. Dobře, máme pokoje a vstupenky na jméno Finn Smulders, dobře?

Nechci, aby se mi fanoušci ukazovali u dveří a nabízeli svá těla, pokud nemají dvě poctivý čtyřky, jasný? Mám tady pro vás 6 vstupenek. Ale co se týče pokojů... Neposkytujeme je hostům. - Co? - Cože? - Cože? - Co? - Cože? Dobrá. Kevinátor mi řekl, že to pro mě a mou guildu všechno ošéfuje.

A tys předpokládal, že se o všechno postará podle výrazu "ošéfuje"? Takhle se mluví na internetu. Nemáme vůbec žádné pokoje? Jsme bezdomovci. Věděl jsem, že se to stane. Je to... To je ten pirátskej týpek z internetu od Cheesybearda. Válíš, kámo!

Dobrá, vidíte? Vážně chcete váš festival připravit o tohle? Dobře, dobře, dobře. Zjistím, co s tím můžu udělat. - Dobře. - Dobře. - Dobrá. - Dobře. - Dobrá. - Dobře. Jeden pokoj. Všechno ostatní ve městě je plné. Super.

Klasická postel. Koukneme se na výhled. První, kdo si uprdne... spí na chodbě. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (96)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Yoss: To je přece písnička z původního Tetrisu. Tetris nesnáším, ale tu písničku miluju. Připomíná mi dětství, kdy mamka pařila do noci Tetris na našem prvním compu.

181

Odpovědět

Kurnik co si to brouka Felicia tesne predtim nez je uvodni znelka? To proste musim znat, jen ta pamet derava :-)

180

Odpovědět

Měl bych dotaz, neví někdo co to hraje za hudbu od 3:28 do příjezdu dodávky? Někde jsem ji už slyšel, ale za boha nemůžu identifikovat kde.

180

Odpovědět

Konečně funguje to!

180

Odpovědět

Bendy uz na tom makame teda aby to slo

180

Odpovědět

Bendy uz na tom makame.

180

Odpovědět

Ach joooo po týdnu přijedu, doufajíc že mi to poběží a ono pořád nic :( Nebylo by možný někam to videou Upnout s titulky, že bych si to pak stáhl???

180

Odpovědět

V opere mi to nejde ale v IE9 to facha ostatne som netestoval.

180

Odpovědět

Konečněěěěěěě :P:P:P

180

Odpovědět

Kdo si první uprdne spí na chodbě! :-D

180

Odpovědět

wolf co mas za prohlizec ze ti to jede ? jinak mozna by slo napsat tomu bing.com jestli by to slo vyresit

181

Odpovědět

Mně to jede, jsem spokojen. AKorát jsem zjistil, že se nějak nechytám, budu si muset znovu pustit předchozí řady.

180

Odpovědět

takže neuvidím celou pátou řadu? ..udělejte s tím něco, Vorkovi hlášky mě chyběj :(

180

Odpovědět

Ondrej: Sledovat a streamovat se to dá pouze z bing.com a to je bohužel důvod všech těch problémů. Komu nejde to video u nás, tak mu asi bohužel nepůjde ani tam.

180

Odpovědět

Tak ono to vypadá na problém přímo u zdroje. Zkoušel jsem se na to video podívat přímo na stránkách watchtheguild.com a je tam ten samý problém, odehraje jen pár sekund a šlus.

180

Další