Crash PadThe Guild (S05E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:325
Počet zobrazení:6 516

Máme tady další díl webseriálu The Guild. Minule se guilda konečně dostala na vysněný herní festival, ovšem její členové záhy zjistili, že budou muset bydlet všichni namačkaní v malinkém pokoji. V dnešním díle proto Vork jako správný vůdce zaopatří svou guildu potravinami a zavede přísná pravidla šetření. A festival pomalu začíná... V tomto díle se také objevila Clařina hláška "Claracorn" přeloženo "Clarožec". V souvislosti s tím bych vás chtěl upozornit na dnes končící soutěž, kde mají fanoušci The Guild nakreslit a zaslat svou vlastní představu Clarožce. Výsledky jejich snažení můžete vidět zde. Další díl opět příští čtvrtek v 17:00.

PS: Omlouváme se za případné komplikace s přehráváním. Video je uloženo na stránkách bing.com a jde zároveň zatím o jediný zdroj epizod The Guild, tudíž za případné komplikace s přehráváním nemůžeme. Aspoň vám tak můžeme přinášet nové epizody hned po jejich premiéře, a ne až o několik měsíců později, kdy se objeví na YouTube.

 

Přepis titulků

Nikdy nevěřte egomaniackému puberťákovi, že by něco naplánoval. Přijeli jsme na Megagame-o-ramacon, nezbyly žádné volné pokoje a hotely byly vyprodané. Vtipný zvrat. Tamní zaměstnankyně Rachel se na chvíli uklidnila a zjistila, že další "zvláštní host", kaskadér Dona Luffgrina z Beef Soldier 4, na poslední chvíli zrušil účast a přenechala nám jeho pokoj.

Jeden pokoj, šest lidí, neuvěřitelné. Sesíťovala jsem naše počítače, abychom mohli na raid a někteří se uklidnili. Možná si popovídat se Zabooem, ale... - Chcípni ve spánku, Bladezzi. - Co to sakra?! To bylo naposled. Zítra se tomu budeme smát. Pokud přežijeme dnešní večer. The Guild - 5x02 - Crash Pad Povstaňte, spoluhráči.

Strategická porada v osm. Vyhledám potravu. Konferenční stolek - nepohodlný. Žádný spánek. Jdeme na festival? Zaboo je opravdu hodný, že nám sehnal tahle trička s erbem naší guildy, že? Je skvělý, že?

Ne, že bychom potřebovali víc triček, ale jasně. Nesnáším svůj ranní obličej. Tenhle víkend mu řeknu, že se mi líbí. Myslíš, že budu po porodu potřebovat operaci obličeje? Mohli by obě ty operace udělat najednou? To jsi mě neslyšela, Claro? Řekla jsem, že se romanticky zajímám o Zabooa. Co?

Proč jsi něco neřekla? Udělej to hned! To je hrozný nápad. Když si myslíš, že je to špatný nápad, proč jsi tak šťastná? Protože po tom skočí. Budete spolu asi tak týden a pak to bude tak hrozné, že to ukončíš. On se ale nenechá odbýt. Budeš si muset změnit jméno, přestěhovat se... Bude tak zničený, že mu budu muset rozmluvit skok z mrakodrapu.

V novinách mi budou říkat "Zaříkávačka sebevrahů", pozvou mě k Ellen a budeme tancovat! Potřebuju pořádnou radu, Claro. Jo, dobře. Vzrušuje tě? - Dostatečně. - Dostatečně? Špatná odpověď. Přisprchoval jsem se k pořádně šťavnatým drbům.

Fuj, Bladezzi! Zakryj si to! Dobrá, můj názor. Vezme tě i použitou, ale ten chlap se nevzdá ničeho s ženskou dírou. Podala bys mi mou pěnu, kolínskou, sprej, pleťový krém, dětský olej a růžovou vodu? Co?

- Zapomeň, že jsem něco řekla. - Už se stalo. - Nepřipadá v úvahu. Asi budu potřebovat pirátskou tužku na oči. Jen trochu. Teď já. Taková drzost! Miluju tě. Podává se snídaně. Je to místo zabrané? Ne.

Díky za snídani, Vorku. Jídlo je zdarma díky mé duchaplnosti. Lidé nechávají na chodbě ohromné množství jídla hned před svými pokoji. Podívejte se na množství kořisti, kterou jsem získal. Už nikdy neříkejte, že nezaopatřím svůj kmen. Vždyť je to použité jídlo. Připomínka: Tento pokoj není zdarma.

Abychom přežili tento příšerně finančně náročný víkend, musíme zavést to, čemu říkám nouzová PKP strategie. - Polostrávený Kuřecí Párek? - Projímadlová Kari Polívka. - Připité Koaly... - Pohledej, Konzervuj, Porcuj. Musíme spojit naše snahy, fyzické i psychické, abychom přežili. Takže popadněte všechny náboje do brokovnice a nalezené lékárničky, a pokud někdo zůstane pozadu, nechte ho a zachraňte se.

Pojďme prostě sníst všechno z naší malé kuchyňky. - Svačinky jsou super. - Nejez z minibaru, Claro! - Připisuje se to na účet pokoje. - Nejsou zdarma? - Rozhodně ne. Za to může můj plod. O to se vůbec nebojte, lidi. Dobře? Mám to pod kontrolou. Až se sejdu s Kevinátorem, budeme si žít jako V.I.P.

Kevinátor je pohroma herní Země. Kdyby se ukázalo, že tady není o hře ani zmínka, nepřekvapilo by mě to. Připravil bych žalobu a obvinění za zločin z nenávisti! Neboj se, brácho. Hra je přímo tady, stánek 451. Tenhle festival je úžasný. Každou hodinu po tři dny je nějaký program. To je tak vzrušující.

Co budeme společně dělat? Tvoje vlasy tak trochu zakrývají neděli. Díky, Codex. Měli bychom strávit hodně času u stánku naší hry, že? Upevňování vztahů v guildě a tak. Že, Zaboo? Mají celou přednášku o fyzice ve filmu Krull. Jak to všechno stihnu? To bude sranda. Nevím, jak vy, lidi, ale já mám ještě jeden víkend, než budu obrovská a nafouklá tou novou dětskou boulí.

A chci si užít tolik zábavy, kolik federální varovné nálepky dovolují. Jíš pořád z minibaru? Do vořechu. Zase jsem zapomněla. Oříšky. Pojďme. A za koho jako jdeš? Za pastýřku ovcí?

Jsem postava z anime, kterou neznáš, protože jsi idiot. Říkalas, že je to opovrženíhodný festival nerdů. Vyrostla jsem ve městě pitomců. Nechci potkat žádné ubožáky z minulosti, co budou chtít "pokecat". Radši půjdu v přestrojení. Podle programu jsem prošvihnul prvních deset minut: "Pletení se Star Wars".

To zní skvěle. Pojďme všichni. V žádném případě. Pletení je ďáblovo řemeslo. Vyrábět věci? Fuj. To je jako pracovat a práce je naprosto nezábavná. Nepřijeli jsme se sem bavit, Claro. Musíme prodat 500 triček utrácejícím nerdům. Proto jsi je přivezla? Obchodování? To budeme dělat zítra.

Děláš si srandu? Dobře, když nechcete obohatit svou duši geeka, půjdu sólo, jako Han Solo. Ne, já s tebou půjdu, počkej! Co? Odcházím. Ne, ne, počkejte. Guilda mi má dělat garde, držet ode mě fanoušky a podcastery.

Najdu si umělce, který nakreslí mou hlavu na tělo jednorožce. Clarožec! Dobře, každý půjde sám. Na našem prvním výletu guildy spolu nestrávíme ani chvilku. Nepotřebuji tvé povolení, ale právě sděluješ očividné. Aloha. Nemyslela jsem to tak. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale notak, nemusím být chlap, abych chápala. Netvrdím, že je ošklivá, ale sexbomba na kterou bych se vydržela dívat hodiny to teda fakt neni. A můžete mi věřit, že i já, ač slečna, se na jinou hezkou slečnu moc ráda podívám. A dělám to často a ráda. Klidně i hodiny.

1915

Odpovědět

Jsem taky ženská a dokážu se na ní dívat hodiny,přesně protože je charismatická a prostě svá...navíc hraje wowko a její pocity mi připomínají dost příhod,,takže pokud nejsi wow člověk nepochopíš...

220

Odpovědět

Katka: Čo na nej vidíme? Geek, sympatická, prirodzená, vtipná, ryšavá :) Keby si bola chlap, hádam pochopíš...

211

Odpovědět

Jupo: Je to napsané v úvodníku a v sloupečku seriály, který můžeš vidět napravo.
Tzn. ve čtvrtek vždy.

190

Odpovědět

Kdy přidáte další díly ?

190

Odpovědět

Slapy: V pohodě, to nemusíš řešit. Stačí mi zjištění, že to z youtube zatím nemažou, což doposud dělali, tak uvidíme, dík. ;-)

190

Odpovědět


Odpovědět

Zoidy: Nastavil som to na ten typ ze len ked poznas link mozes ho vidiet tak ja vam sem hodim linky az po trojku a ked vindu nove tak pridam do komentov link na ne. Ak nebudete nikde ten link uverejnovat tak by nam to mohlo vydrzat. Ked nie tak z tych inych video serverov sa ti sem daju vkladat videa tiež nie?

180

Odpovědět

Z Codex se nám stal Zaboo z první série, tak doufám, že když on jde za Hana Sola tak ona si vezme kostým Princezny Leiy v Jabbově zajetí :D

200

Odpovědět

felicia je tady nic moc. propadle tvare, predkus..

189

Odpovědět

Slapy: Nám to zatím pokaždé smazali, ale jestli to vydrží, tak by to bylo super. :)

180

Odpovědět

no tak prvy diel som uz hodil na youtube uvidime ci ho nezmazu. Ak to tam nechaju mozem tam upnut az po diel 3 zatial. link http://youtu.be/qtmO6R2IQ58 . Tak potom sa ozvi ci to tam mam nahadzať všetky dostupne alebo na daky iny server.

180

Odpovědět

Ak chcete mozem tie epizody kludne reup na youtube alebo na daky iny video server.
Skype: Slapy-

180

Odpovědět

Katka - tak podle jména usuzují že žádné koule nemáš, tak se pak nediv že tě nepřitahuje.;D. Je pravda, že bych se vdržel dívat i na několihahodinový přenos přímo z našeho politického sídla zla kdyby tam byť jen jedinkrát felicia před kamerou prošla. Je to pěkná baba a dost!
Seriál je to úžasný, díl byl skvostný, nemám co dodat.

210

Odpovědět

To jak codex jede po zabooovi,, mě tam vůbec nesedí,,když předtím ho nesnášela a zbavovala se ho..

205

Odpovědět

nevím, mam nejnovější chrome, a načte se mi bez problemu jen 50vteřin a pak asi dvě vteřiny za minutu :D

183

Další