Ends and BeginsThe Guild (S05E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:305
Počet zobrazení:6 090

Členové guildy si každý po svém užívají krásy Megagame-o-ramaconu. Většina z nich se snaží vydělat peníze jakýmkoliv způsobem. Codex zápolí se svou novou posedlostí Zabooem a snaží se vyrovnat s tím, že urazila svého životního hrdinu. Ovšem jak už to tak bývá, věci se pro Codex nevyvíjejí zrovna dobře, a slova "Mrtvá koťátka" tak uslyšíme více než často. Tato epizoda byla také velice bohatá na známé tváře. Zmínil bych Rileah Vanderbilt (slečna v Leia bikinách) z uskupení Team Unicorn, od kterých zde máme hned několik videí. Zajímavostí je také to, že Rileah sloužila jakožto předloha pro postavu Riley z předchozích řad (jak jménem, tak povahou), a v The Guild ji nakonec hrála její kolegyně z Team Unicorn, Michelle Boyd. Dále se objevil Mark Gantt (kupující na konci), známý zejména díky účinkování ve webseriálech The Temp Life a The Bannen Way. Brea Grant z webseriálu A Good Knight's Quest nebo také Daphne ze seriálu Heroes. Grant Imahara, člověk, který pracoval na vizuálních efektech takových pecek jako Ztracený svět: Jurský park, Star Wars I, II, III, Galaxy Quest, Terminator 3, Matrix Reloaded a Revolutions či Van Helsing. A co některé určitě překvapí, postavil robotického kostlivce sidekicka Craiga Fergusona. A jako poslední nesmíme zapomenout na Brenta Spinera ze seriálu Star Trek, který se proslavil jako nadporučík Dat. Tolik k vyčerpávajícímu úvodníku, snad jsem na nikoho moc důležitého nezapomněl. Další epizoda opět ve čtvrtek v 17:00.

Přepis titulků

Ještě že jsem si ráno jen dvakrát kousla do omelety. Nemůžu uvěřit, že jsem urazila Floyda Petrowskiho. Pro hráče je jako Itzhak Perlma pro houslisty. Oprah pro ženy středního věku. Kdokoliv v surfování nebo golfu. Floyd Petrowski vymyslel MMO doma v suterénu v 16 letech. Je duchovní otec všech RPG a já mu do očí řekla, že jeho nápady jsou debilní. Dnes jsem vytvořila noční můru, která mě bude strašit do konce života.

Ale můj mozek to ještě zhorší, takže ho budu urážet nahá, padající z útesu a držící mrtvé koťátko. Omeleta. The Guild - 5x04 - Ends and Begins Mohl by na mě ten pirát použít zápasnický chvat jako v profesionálním wrestlingu a říct: "Na prkno s tebou, námořníku!"

? Příplatek 5 dolarů kvůli nebezpečí. Super, pojď nahoru a jdeme na to. Jak se jmenuješ? - Donald... - Jdeme na to. - Na prkno s tebou, námořníku! - Kdo je ten kluk? Nějaký internetový pirát. Tahle virální videa jsou šílená. Děkuji mnohokrát, mějte se.

Super. Mějte se. Dobře utracené peníze. Podívejme, kdo to je. Nejste ve špatné řadě? Pátá upíří mrtvola z Twilightu je na druhé straně. Konečně jsem viděla tvou práci. Naprosto ohromující. Jak jsi vymyslel tuto postavu, co tě inspirovalo?

Jak jsem mohla minout tvého génia? Teď se ptáš na ty správné otázky. - Když mi byly čtyři... - Bladezzi! Další fanoušek s tebou chce plavat v podvodním světě. Jmenuješ se Rachel, že? Jo. Co kdybyste ty a tvé kamarádky přišly večer do haly, dáme si limonádu a probereme to. Večer máme raid.

Smilnit můžeš později. Zítra? Dobře, hala, v 7 hodin, zítra. No super. Bladezz má fanynky. A pak jsem tvůrci řekla, že tvůrce by se měl vzpamatovat. A pak... tyhle sušenky jsou opravdu dobré, díky. Neděkuj mně, ale mým hodinám žánrových receptů. Jsou z epizody 7 třetí řady Battlestar Galacticy.

Frak, jsou v nich oříšky. No, díky, že jsi přišel. Ještě že jsem si všiml tvé zprávy. Přešel jsem na skupinové zprávy, abych všechno stíhal. - Jdu s dobou. - Proč jsi žádaný? Kdo ti píše? Všichni na festivalu. Taky se nemůžeš dostat na žádný panel kvůli frontám? Můžeš ale držet místo.

Začal jsem sbírat telefonní čísla a vytvořil síť fanoušků, kteří si drží místa. Musíš jen zabrat sedadlo navíc, napsat na síť a je to. A ten na druhém konci si říká: "Kamarád říká, že v řadě X je místo." Žádné čekání. Říkám tomu Držiči míst. Systém vytváření nových kamarádů a sledování panelů. Akciová společnost. To je super, teda, až na to jméno.

- Jasně. - Ale super nápad. Ještě že tě mám v oblíbených. Tvoje zpráva je tak přímo nahoře. Ty mě máš v oblíbených? Jo, to je jasné. Další panel začíná v 10, musím letět. Počkej. Pojďme do toho, společně. Chceš jít na "Sexy mimozemšťanky"?

Ne, ne, chci říct... Já... Myslím, že se mi líbíš. Však víš, jak to myslím. Couro. Nejsi na otrokyni Leiu trochu malá? Můj je podomácku vyrobený. Zbožňuju obcházení stánků. A všichni berou platební karty! Za ty náramky jsi utratila víc, než kdy vyděláme za ty trička.

A nikdo nám je stejně nepomůže prodat. Tolik jsem se odhalila a pro nic. Pro tyhle prodejce nemá smysl zahrnovat prostředníka, Tink. Čistý zisk sotva pokryje nájem stánku a cestovní náklady, takže by si museli účtovat 90 % z našeho zisku, aby se jim to vyplatilo. Lesklé věci! Počkej.

Chvíli jsi zněla chytře. Dobře, cítím se trochu omámeně. Proč teď? Co se změnilo? Proč se mě na to pořád někdo ptá? Potřebuju důvod? Vždyť... Analyzuje se snad, jak fungují magnety? Ano, ve fyzice, prakticky pořád. No, to je pěkně hloupé. Někdy prostě musíš věci přijmout a nepřemýšlet o nich.

Prostě přijmout... Já nevím. Máš ráda sportovní hry? Sportovní hry? Ne, fuj. Řekněme, že ji dostaneš zdarma a strašně se nudíš. Asi bych ji zkusila. Asi by tě nebavila. A teď je použitá a její prodejní hodnota je v háji. Jak by se asi cítila ta hra.

Ekonomická stránka je jasná, ale nemyslím, že hra cítí... Jo, tohle je analogie. Podívej, těžce jsem pracoval, abych se stal tvým kamarádem. A teď, když tě znám, mám tě rád. Jako kamarádku. Ale až potkám tu pravou, chci, aby blesk zasáhl na obou stranách. Jsi si jistý, že tě nic nezasahuje? Dostala jsi ale kritický úder?

Nebo je to jen řetězový blesk, který nepoškodí tvé emocionální brnění? Tvé statistiky mají asi pravdu. - Omlouvám se. - Dobře. - Neciťme se trapně. - Pozdě. Už se ti to povedlo s tvůrcem naší hry. A... tamhle zrovna jde. Bodni mě do srdce.

Super, mrtvá koťátka, mrtvá koťátka. Běž, promluv si s ním a omluv se mu. Co? Ne, odmítne mě jako teď ty a chce se mi zvracet a... Dobře. - Půjdeš se mnou? - Nemůžu. Povinnost volá. Však víš, Držiči míst. Systém vytváření nových kamarádů a... - Dobře, uvidíme se později. - A sledování... Dobře. Utíkej za ním.

Co je to za divné věci, které jsem ještě nikdy neviděla? Pokud to nevíte, asi byste měla jít dál. To je Steampunk, odpad celého fandomu. Princezna Leia, jak originální. Můžeme prodávat trička ve vašem stánku? Jsme zoufalé, dáme vám jakýkoliv podíl. Claro, kam se poděla ta chytrost? Omlouvám se, ale shodují se snad s naší paletou barev?

Nevím, co to znamená. Odpověď je ne. Chcete si něco koupit? Pokud ne, odejděte, prosím. Co jsou ty věci, které vypadají jako ochranné brýle? - Říká se jim ochranné brýle. - Super! Nemáte oblečení pro děti? Možná tak plynovou masku.

No tak, pojď, Claro. Ale já chci vědět více o té hodinovo-větrné věci. To nám nepomůže. Panebože, poplach, rychle pryč. Promiňte! Víš, opravdu jsem se snažil být ohledně toho dema nadšený, ale nikomu se nelíbí. Fanouškům připadají změny debilní.

Možná mají pravdu. Mohli bychom zkusit jinak pojmout schopnosti, vylepšit mechanismy hraní ve skupině. Věděl jsi, že Soundgarden je už kapela pro starce? Ať uděláš cokoliv, budou nespokojení. Nech se vyplatit a jdi dál. Neboj se o své dítě.

Slibuju, že se o něj postaráme. Dobře. Víš co? Asi už nadešel čas. Hurá! Na království! Přines mi smlouvu. Počkejte, počkejte chvilku. Vážně právě řekl, že chce prodat naši hru? Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

(dioptriar: Má pravdu, ten chlapec!)

191

Odpovědět

Lituju Codex

193

Odpovědět

Kdo na to klikl jen protože to v náhledu vypada, že Tinkerballa je nahoře bez ať dá palec nahoru:D

1827

Odpovědět

Jako houslista si musim postezovat na spatne napsane jmeno itzak perlman na zacatku

201

Odpovědět

Grant Imahara je podle mě nejznámější z Mythbusters :) mimochodem, díl skvělý

202

Odpovědět

Daphne Millbrook!!!! (♥)

190

Odpovědět

Všimnul jsem si jen data. Ale díl pěknej :)

200

Odpovědět

nejlepsi dil jaky sem videl doposud snad :D. Fakt luxus. Ten manik na konci jak mu prodal jejich hru byl moooooooooooooooc sexy :D Cekal jsem kdy uvidi codex a vrhne se po ni xDD

1812

Odpovědět

mrtvá koťátka, mrtvá koťátka, mrtvá koťátka :D:D

200

Odpovědět

10 za popisek a dalších 20 za samotné video :-D

202

Odpovědět

Guilda je zpátky jupííí !!! ale...to urážení steampunku? Nemám rád Tink...

185

Odpovědět

Zapoměl jsi na Jason Charlesa Millera (zpěvák, holohlavý týpek co hrál v Pětiminutovce Jeffa Lewise a v Game on)

190

Odpovědět

Jen poznamka...Zapomnel jsi na Maurissu Tancharoen (steampunk lady:-D ) Spoluscenaristka Horribla a mnoha dalsich veci. Manzelka Jeda Whedona(bratr Josse Whedona), ktery reziroval Do You Wanna Date My Avatar. Zaslouzila by si zminku:-)

200

Odpovědět

Codex podle mě dostala, co jí patří - v těch prvních řadách byl ve stejné situaci Zaboo a dostával od ní slušný kapky (i když pravdou je, že on byl asi troško posedlejší než Codex :D :D )

201

Odpovědět

"Nejsi trochu malá na otrokyni Leiu?" :D
Povedený díl, jak po stránce hostujících hvězd, tak i po dějové. A vážně by mě zajímalo, kdo je ten chlupáč.

200

Další