New Party MembersThe Guild (S06E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:5 960

V druhé epizodě šesté řady webseriálu The Guild je Codex na své první schůzi společnosti, Clara a Bambula mají v domě nového spolubydlícího, Vork plánuje rande s Madeline a Zaboo se snaží najít svou spřízněnou duši. Zároveň s dnešní epizodou pro vás mám i menší překvapení. Rozhodl jsem se přeložit i bonusový materiál z natáčení, který je s každou epizodou vydáván. Dozvíte se tedy něco o novém režisérovi, který nahradil Seana Beckera a nových postavách. Epizoda: Dokument z natáčení:

Přepis titulků

Sny se dokážou proměnit v noční můru tak rychle. V jednu chvíli se vznášíte v oblacích s Georgem Clooneym a za chvíli padáte na bodáky a špulíte rty jako Angelina Jolie. To se mi jednou zdálo. Vážně strašidelné. Nikdy jsem nebyla učitelův mazánek. Schválně v ničem nevynikám, aby si mě nikdo nevšímal. Samotná Floydova důvěra mě děsí a během pěti minut tady jsem si znepřátelila 70 % zaměstnanců.

100 %. Podej mi můj skicák. To jsi kreslil ty? Jo. Jsem hlavní umělec Hry. Panebože. Jsem velký fanoušek! Já taky. Téhle kóje. Pak někdo napsal na místní SpaceBook, jak využívám chlapy.

Stala se z toho místní drbárna. Je tam snad 200 komentářů. Tenhle už ti nikdy neudělá pedikúru zdarma. Stěr! Na nikoho se nedá spolehnout. Nauč se to, dokud jsi mladá, Tink. Kdo říkal, že jsem se něco naučila? Půlka guildy je offline. Nové řešení: Najít někoho, kdo mi bude věrný, ať se stane cokoliv.

Kámo, vím, že doufáš, že to budeš ty, ale prostě to tam necítím. Pro účely Feng-šuej jsem přesunul tvou postel pro batolata na ulici. Tento týden ti dám slevu za nájem 50 zlaťáků. Jen se do mě navážej. Kdybys na chvíli přestal myslet na potřeby Madeline, mohli bychom začít raid.

- Máme kněze? - Ne. Tu poslední cizí lamu jsem musela vykopnout. Pochcípali jsme kvůli němu. Taky jsem jednoho musel vyhodit. Během pohovoru dělal tohle. Otravné. Ještěže se Codex po práci vrátí. Buď realista. Až si na tu fantazii zvykne, tak už s námi hrát nebude. Teď bude trávit čas s celebritami.

Její život už nemůže být úžasnější. Musíme si projít zprávy o nákladech z minulého... Super. Dobře, ale nejprve promluví náš nejnovější člen, Codex. Proslov, proslov, proslov, proslov! Ahoj, zdravím. Jsem velký fanoušek Hry a doufám, že přinesu svěží pohled.

Budu vám pomáhat. Berte mě jako viceprezidentku komunitně kreativního poradenství. - Neoficiálně. - To si dělá prdel. PostavMiWookieho24, doufám, že taky chytneš opar. To snad nikdy neskončí. Floyde, přinesla jsem celé portfólio nápadů. Mám je předvést hned? Floyde?

NENÁVIDÍME TĚ Mohli bychom si promluvit o datadisku, na kterém pracujeme už šest měsíců a už dávno měl být hotový? Datadisk? Podvodní hrad? Schůze skončila brzy, díky bohu. Co tady dělá Bladezz? Nazdar.

Jeho máma to dělá s tím policajtem z Osy. S tím, jak se mi o něm zdálo. A vyhodili ho z jeho skrýše, takže bude chvíli u nás. Dobře. Jaký sen a neměl by být ve škole? Podepiš mi to jako máma a budu celý týden nemocný. Jasně. Dobré matky své děti podporují. Můžeš si tady i dělat svá videa. Tink má pravdu.

Nikdo je už nesleduje. Musím vymyslet další způsob jak vydělat šílené prachy. Nejsou všechny peníze šílené? Nikdo z těch lidí na bankovkách nevypadá šťastně. Ty jsi tak blbá. - Ne, ty jsi. - Ne, ty. - Ty! - Ty jsi! - Božínku, tohle bude sranda. - Claro, s tímhle nesouhlasím. Mateřství mi přímo stříká z bradavek.

Je ho dost pro každého. Máš už hlad? Gaby ti upekla kuře. Je z ní úplná šéfkuchařka, viď, zlatíčko? Gaby, přestaň řezat! Vypni to! Chtěla růžovou kuchyňku na hraní a já jí dala celou žlutou kuchyni. Kde je Blake? Zadní dveře jsou zavřené, takže hledej někde při zemi. Nevadí, když si pro svůj kanál natočím, jak Gaby řeže?

Děti a nebezpečí jsou bomba pro sledovanost. Ne. Přestaň to brát jako hru, protože zábava mizí, když manželka porodí dítě. Nebo tvůj doprovod z maturáku, která není tvoje manželka, ale pak se vezmete. Panebože, takhle začal šovinismus. Uvidíme, jestli tohle drama Bladezzovi získá sledovanost. Pozměnil jsem hrad, aby byl blíže počátečnímu bodu a vstupy do dungeonu jsou tady a tady a...

Žraloček. Komunita bude zbožňovat novou možnost offline chatování. Popadesáté jsem vyhladil dynamiku toku vody. Rádi bychom to už poslali na posouzení, Floyde. Datum vydání je tak dva týdny. Jasně. Jasně.

Ano. Ne. Podvodní... Co? Ano, pojďme... Ne. Sakra. Kdo by si pomyslel... Jasně, jdeme do toho. Ne, ani za nic! Možná.

Možná bychom... Já nevím, lidi. Ty nevíš? Vydání jsme odsunuli už čtyřikrát. Minulý měsíc byla v hlasování podvodní zóna nejžádanější. V závěsu bylo město v oblacích a vesmírné peklo. Nemůžu to riskovat. Dragonor datadisk naprosto rozcupovali. MáslovéKoule45 řekl, cituji: "Seru vám na to."

Už jsme udělali tolik revizí. S mořskýma pannama už nic neuděláme. Mořské panny. Už je to sedm patchů a pořád vypadají, jako by je někdo přetáhl hnusným rybím prstem. Jak jim může někdo prošťouchnout potrubí bez pořádných trubek? Na fórech mě totálně znásilní. Můžu do grafiky přidat "boop". Tak podle mě zní umělá vagína.

Royi, přestaň! Floyde, prosíme tě. Pokud chceme dodržet čtvrtletní cíle... Vyjde to, až řeknu já! Já jsem tvůrce, že Codex? Ano. Správně, já jsem nápadovej taťka. Já jsem nápadovej taťka!

Tak já jsem tady debil, jo? Ty vypadáš jako blbec. Jen si běž. Běž! Tobě teda nezavolám. Absolutně žádná chemie. Možná jsem spíš na shiba inu. Zaboo, musíš si najít svou lidskou spřízněnou duši jako já. Jo, to se líp řekne, než udělá.

Jak jsi věděl, že je Madeline ta pravá? Moje ideální žena byla Charity Maddox z Prstenů času. A dostal jsem... Charity Maddox z Prstenů času. Takže musím vědět, co hledám, abych věděl, co hledám. - Dobrá. - Jsou rovné? Docela jo. Madeline má pár úžasných vloh.

Ty prověřuješ Madeline? Dej pryč ty digitální pracky z mé ženy! Uklidni se, Vorku. To jsem prostě já. Věděl jsi, že její oblíbená barva je liliová? Taková podvratná fauna. O Charity Maddox z Prstenů času vím všechno, ale Madeline, kromě její postavy Charity Maddox z Prstenů času, mě doteď nezajímala. Čekají tě veselá překvapení, kamaráde.

Zbožňuje protestování, obzvlášť nahá. No dovol! Svatá dobroto! Světový hlad. Bezdomovectví. Velryby? Jsem ve vztahu s protestantkou? Zpustošil jsi mou nevinnost! Nechci ten tvůj úsměv vidět do konce návštěvy. Kam mám jít?

Jdi najít svou pravou lásku do kanálu! Pryč, pryč! Dobře, bože. Madelininy velké melouny. Neee! Podívejte, k čemu jste mě donutili! Už do hry nevpouštíš nic z testovacích serverů. Jedna osoba na svém blogu řekne něco negativního o herním prvku a ty jsi zralý na blázinec.

Dal jsem svou duši do systému reputace NPC postav. Tolik slov, tolik slov! Floyde? Jako prostředník mezi tebou a hráči si myslím, že tahle oblast vypadá skvěle. Obzvlášť ta mořská panna. Jak se opovažuješ mluvit o mořských pannách s takovým úsměvem? Žádný úsměv.

Já ne. Máš být moje pravá ruka! Neuvěřitelné! Hádám, že asi už nebudeme potřebovat tvoje přijímací papíry. Božínku, to je ale vysoko gramážový papír. Udělám to. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravite nekdy videa z poslední serie ? Rád bych serial dokoukal.

10

Odpovědět

Už by to zase mělo fungovat :-)

20

Odpovědět

to nove intro je hnus a neni nostalgicke dejte tam to stare....]] a nevite proc ten reziser Becker uz to nedelal?

188

Odpovědět

Chci se zeptat, za jak dlouho tak prelozis jedno video? Treba tohle, skoro 10 minutove.

191

Odpovědět

Záleží, co přesně to je. Třeba The Guild má spoustu frází a slovních hříček, takže tenhle díl + ten bonus zabral přibližně 3 až 4 hodiny, spíš 4.

191

Odpovědět

Chudák Codex..snad jí vezmou na milost:D

193

Odpovědět

Ale no tak. Preložiť "Buruurn!" ako "Shoř!"? Prosím opravte to aby to dávalo zmysel :-)

189

Odpovědět

No já tam teda slyším "burn" a v anglických titulcích na youtube je to taky. Možná by to šlo ale říct trochu elegantněji.

183

Odpovědět

+ZoidyÁno ospravedlňujem sa šlo o preklik, samozrejme tam malo byť slovo "burn" ktoré však slangovo podľa mňa znamená niečo ako "stěr" Nie? :-) A hodilo by sa aj viac do kontextu. :-) (Aspoň podľa mňa teda :-))

( http://www.urbandictionary.com/define.php?term=burn )

186

Odpovědět

+ZoidyMáš samozřejmě pravdu. Už jsem to opravil. ;-)

182

Odpovědět

Buruurn? Není to ten DJ? :D

182