Makeshift SolutionsThe Guild (S06E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:5 750

Zaboo začíná návrh své ideální partnerky, Clara chce ukázat, že je vzorná maminka a na Codex čeká jedno velké překvapení. A opět vás čeká i bonus k epizodě v podobě dokumentu z natáčení, ve kterém se tentokrát představí herci Floyda a Madeline. Epizoda: Dokument z natáčení:

Přepis titulků

Proč jsem na té schůzi musela mluvit? Bylo to tam napjaté jako ve filmech Aarona Sorkina. Proč jsem prostě bez povšimnutí nezmizela? Přemístit starostu, abych získala kód k otevření sejfu, kde získám klíč k otevření dveří. To je herní narážka. Jsem si celkem jistá, že mám padáka a chce se mi brečet, protože tohle byl můj sen. Myslela jsem, že jdu na šťastné, zábavné a vysněné místo, kde perfektní lidé tvoří hru, kterou uctívám, ale ne.

Prostě reální lidé s reálnými problémy. Už tě přišel Floyd vyrazit? Ne. Mohl bys mě nakreslit jako vodní nymfu, než mě vyrazí, prosím? Ahoj, zlato. Podívej, mám na sobě bryndák, takže jsem úplná mamča v domácnosti. Jen jsem ti chtěla ukázat, jak si dnes s dětmi užíváme.

Zapomněla jsem ji. Tak pojď. Podívej, zahradničíme. Klidně to sněz. Vždyť je to na kytce. Pravidlo pěti sekund! Podívej, cvičíme motorické dovednosti. Výš, Blakey, výš. Ukaž tatínkovi, jak umíš řídit auto. - Na to nesahej, Gabby!

- Sbohem! Uvidíme se u večeře, miláčku. Dobře. Běžte si hrát děti. Dělejte, co chcete. Super. To by mělo Bambulovi ukázat, že jsem skvělá mamča. - Můžeš mu to hned poslat? - Jasně. Omylem jsem to video nahrál na svůj kanál s metadaty, tagy a prostě vším. A když se něco dostane na internet, už to z něj nedostaneš.

To mi povídej. Vygoogli si: "Clara Bean, Lou Ferrigno a guacamole" a připrav se, že si pořádně zabrečíš. - Dobře. - Jsme zpátky. - Přidala se už Codex k raidu? - Ne. Říkala jsem, že se na nás vykašle. Už jí nejsme dost dobří. Ženské podvody. Zkáza celého národa. Madeline je odsouzený zločinec!

Můj pinďa je teď pokryt nelegálními látkami. U svatého pirohu! Ona má tetování se značkou míru? Ty jsi ho neviděl, když jste to dělali? Dělali jsme to plně oblečení a ve tmě. Nejsem přece vulgární. Musím si s ní promluvit. Nabourala s mými mezihvězdnými sny do planetární reality.

Ne, Vorku. Neříkej jí o tom. Pokud si ještě chceš zaskotačit, tak se o tom ani nezmiňuj. Žít ve lži kvůli našim euforickým sexy časům? Ne, kvůli tvé spřízněné duši, které se těžce hledají. Ale snažím se. Začal jsem pracovat na koláži mé ideální paní Zabooové. Zkombinoval jsem vlasy Reese Witherspoon, oči Emmy Stone a mozek Oprah.

Dokonce jsem rozsypal i pár Codexiných pih. Říkejte si o ní, co chcete, ale její pokožka je dokonalá. Ty si stavíš perfektní ženu jako Frankensteina? Jo. Je divné, že jsem přidal části těla Na'vi? Jsem totiž ujetej na ocasy. Brácho, ty už si vážně potřebuješ zašukat. S dokonalým partnerem žádné "šukání" neexistuje.

Splyneme svými těly v jedno, stejně jako horká láva prosakuje do hluboké a kamenité štěrbiny. Vstoupím do ní přírodně, bez námahy a s jejím povolením. To je ten nejhorší popis sexu, který jsem kdy slyšela. Hele, Zaboo. Ty hledáš ženu a já mužskou loutku. Vyznáš se v ekonomice?

Měl jsem ji na vejšce, takže jo. Když jsi bezdomovec, tak se stav. Připojíš se z mého pokoje. Vážně? To by bylo tak... - To ses nepoučila? - Přestaň! - Dost. Sklapněte, lidi! Ne, ne, ne, ne. Vůbec nevypadáš jako ona.

Nemá v očích chamtivost. - Ty ráda kreslíš? - Rozhodně ne. Děkuji za příležitost, Floyde. - Teď odejdu. - Ty končíš? - Ne, ty mě vyhazuješ. - Vážně? Ne, chtěl jsem tě nechat vyvést, ale přes to jsem se už přenesl. Dobře. Jen nevím, proč tady jsem. Co mám dělat? Kromě toho, že mě budou všichni nesnášet, protože to mi jde skvěle.

Jen tady chci jednoho člověka, který po mně nebude štěkat. Theodora nepřestane mluvit o čtvrtletních zprávách. Hráč23 si myslí, že jsem starej páprda. Nemůžu se soustředit. Dobře, chápu to. Žádné štěkání. Ať potřebuješ cokoliv, jsem tu pro tebe. Super.

Naše továrna v Botswaně přidala barbarům prsa a čarodějkám dala mužské nářadí. Šílené, že? V Botswaně očividně RPG nehrajou. Vem si tenhle pilník na nehty a sprav to. Dobře. Taky chci, abys na testovacím serveru - kontrolovala všechny ty kraviny.

- Počkat... V podvodním světě? Božínku. Opravdu? Dobře. To je naprosto úžasné. Podívám se na ty mořské panny a uvidím, jak jsou pitomé. - Blbost. - Blbost možná ne. Mohly by být v pohodě. Nebo ne.

Co nejdřív ti seženu kód. - A pak ti dám vědět, co si myslím. - Ne! Ne. Jsem rád, že to vyšlo, pravá ruko. Ozvu se ti, až si s Jacem Hallem zaplácáme koulema. Nadešel čas vrátit se k herním základům. Podívejme, kdo se uráčil připojit k nám smrtelníkům. Promiňte.

Tahle práce je jako horská dráha. Musíš dělat ty nejúžasnější věci. Povídej, povídej! Nemůžu. Podepsala jsem mlčenlivost. Programátoři musí být šíleně rychlí. Chtěl bych je vidět v akci. - Madeline je tady. Co mám dělat? - Co se stalo? - Mlč! - Hupsni na to! - Koho to zajímá? Ale jedna super věc se stala. Floyd mi dal přístup k privátnímu testovacímu serveru.

Privátní testovací server? Jo, pracují tam na novém datadisku. Dá mi klíč k upgradu mého účtu. Nechci se vychloubat, ale... Lidi? To je divné. Ahoj, Codex. To snad ne.

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Holy s**t, Jace Hall!!!
(a Felicia je nádherná ako vždy :) )

190

Odpovědět

Ta Felicia je tak krásná :)

206

Odpovědět

souhlas :-)

190

Odpovědět

no prostě nejkrásnější ženská :D

192

Odpovědět

ani ne..ale je fajn :)

205

Odpovědět

Odpovědět

lool to udelali ? ze se ani nepochlubili bladezz gangnam style http://www.youtube.com/watch?v=N-WHjouAH40

190

Odpovědět

+rodier2LOl jak nahrava Claru vtomhle dile.. a jak rika ze to da na utube..tak to tam fakt je ;) http://www.youtube.com/watch?v=qZOGPYHB14Y&feature=channel&list=UL

190

Odpovědět

jako vodní nymfu bych Codex teda taky rád viděl :D

192

Odpovědět

3:40 Trollicia Day :D
A nevite někdo o jakou herní narážku jde na začátku? S tim klíčem, starostou a dveřma?

190