Raid TimezThe Guild (S06E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:201
Počet zobrazení:6 079

V dnešní epizodě webseriálu The Guild se Codex dočká nepříjemného překvapení v práci v podobě celé guildy a Vork musí čelit nepříjemným stránkám reálného vztahu.

Tentokrát je to bohužel kvůli nedostatku času bez bonusu, ale věřím, že si epizodu užijete i tak.

Přepis titulků

Zrovna, když se zdálo, že vím, jak na Floyda, a našla jsem své místo ve Hře, tak se objevila guilda. Všichni. Proč jsem jim řekla o tom privátním testovacím serveru? To je jako říct fanouškům Justina Biebera... nějakou bieberovinu. Moje pozice ve vedení Hry není stoprocentní, takže si sem guilda nesmí přijít jako do elitního dungeonu.

Navíc... Všechny je asi neporazím. Jsou velmi odolní vůči empatii, strachu a přátelské vině. Lid, lidi, lidi. Co tady děláte? Takže tady se vyrábí kouzla? Doslova. Bladezzi, vyfoť mě s tímhle drakem. Panebože, tady je to úžasný. Je to tu ještě větší než na záznamu z bezpečnostních kamer. Nebojte se mě, herní bohové.

Codex, pamatuješ si Madeline? Kde to jsme? Tohle je má práce, kam byste neměli chodit. Ráda vás zase vidím. Bladezzi, přestaň! Když jsi řekl, že máš perfektní místo pro naše první oficiální rande, čekala jsem něco... Ne tohle. No... U zadních dveří je krásné místo na piknik.

Tudy. - Jak příhodné. - Já jen... Páni, makety. Asi si štěstím uprdnu. - Kdy uvidíme nový datadisk? - Nikdy, lidi, prosím. Co je tamhle? Píšící lidé? Tudy ne. Naženu vás sem. No tak, lidi. Prosím. Tudy. - Já to pochopil.

- Nedotýkejte se ničeho. - Nedotýkejte... Promiňte. - Kdo to je? - Co se děje? - Doleva. - Kdo to byl? Bladezzi, dovnitř. Hustá kóje, Codex. Omylem jsem ji ukradla hlavnímu umělci hry. Royovi Akinovi? On definoval kyselinové příšery. Kde je? Je hezkej?

Umí španělsky? Ne, ne. Nemůžete tady pobíhat. Budu mít problémy. Řekni, že je "přiveď si něčího syna do kamarádčiny práce" den. - Nic takového není. - Mohlo by. Chceme jen vidět privátní testovací server a pak zmizíme. Ještě nemám klíč, takže... Co je tohle? Už jsi ty prsa odpilovala?

Dej mi to, ty prťavá Asiatko! Tink! Zvláštní. Claro, pár mých odběratelů našlo to tvé video. Má 10 tisíc shlédnutí. Náhodní lidi se na něj dívají? Kupodivu ano. Jeden týpek dokonce napsal, že jsi teď jeho oblíbená mamča. Sedm lidí ti tam napsalo: "První."

To už něco znamená. Musím to ukázat Bambulovi, aby viděl, že jsem dobrá mamča. Když to říkají jiní lidi, tak to musí být pravda. Jdeme! Počkat, vy odcházíte? Codex, sežeň mi cokoliv z bedny s věcmi zdarma. Trička, klíčenky. Krámy jsou mé druhé jméno. Ahoj. Dva jsou pryč. Viděla jsi tuhle ženu? Ne, tu bych si rozhodně pamatovala.

Kam šla Tink? Musím ti připomínat tvou dohodu o mlčenlivosti? Návštěvníci musí projít prohlídkou. Právě jsem... Právě jsme... Ethernetový kabel... neethernetuje, takže ho označím k výměně. IT.

Takže on dělá tohle. Najala jsem ho. Floyd to schválil. - Potřebuje mě. - Floyd je svůj nejhorší nepřítel. Snažím se ho zvládnout roky, ale už jsem unavená. Ale vypadáš dobře. Já vím. Jsi si vědoma, co se stane, když zahodíme šestiměsíční práci, kterou jsme dali do toho datadisku?

Doslova to tuhle společnost potopí. Donuť ho, aby vydal tu oblast! Na podlaze je hrbol. Zavolat... údržbu. Tink! Mí spoluhráči právě teď odhalují tajemství a my jsme tady.

Já a... a cokoliv jsi ty. Ten con utekl tak rychle. Víme o sobě tak málo. Já vím... Vím, že vypadáš jako felusiánská bohyně. To je hezké. Jen chci něco změnit. Věděl jsi, že jsem v 80.

letech byla součástí hnutí proti lovu velryb? To jsi neslyšela o Jonahovi nebo Pinocchiovi? Ti tvorové jsou zkázou moře. Vtipné. Nemluvme... o minulosti. Soustřeďme se na současnost. Tvá nehtová lůžka jsou tak... hluboká. Co je tvou vášní?

Hraní. Hra. Hraní. To je skvělé. Já zbožňuju hry. Gin, Cribbage, Parcheesi, Pictionary. Jsem trochu hardcore hráčka. Hardcore? Neříkej to slovo. Co třeba videohry?

Tolik násilí a nenávisti vůči ženám. Je to trestuhodné. Od odsouzeného zločince to zní zábavně. - S dovolením? - Nic. Všechno. Sklapni. Já, ne ty. Proto bychom o těchto věcech neměli mluvit. Ale tyhle věci nás definují.

Ale tvé oči, tvá pokožka, tvé vlasy. Dobrá. Jsem válečník a už se nemůžu ukrývat za štítem. Madam, připravte se na výslech. To je můj máslový sendvič, ty potvoro. Myslíš, že vypadám jako lesbička? Ano.

Proč? Na Tumblru je sekce pro lidi, co mě pomlouvají, jménem Barracuda. Musím si najít nové působiště a lesbičky mají slušné schopnosti. Hlavní programátor Hry. Tys mě nepředstavila? Bojí se žen. Dobře. Ahoj, Donovane, ahoj. Ahoj, ahoj. Oběd.

Tohle je moje kamarádka Tink. Je tady na návštěvě a neví nic, co by spadalo pod dohodu o mlčenlivosti. Takže... Slyšela jsem, že jsi tady velké zvíře v kódování. Chodil jsem na Caltech a byl jsem nejlepší ze třídy. Jedničky, nuly. Rád vymýšlím architekturu. Koktejl.

Umírám touhou vidět, co se připravuje pro Hru. Jaké je tvé SAT skóre? Umíš šít? Jsi dobrý v chemii? Tink! Ty jsi opravdová Barracuda! Roztomilý, schopný, bohatý a talentovaný. Chci ho. Ne, je to Floydův synovec. To je ještě lepší!

Jak mi mohl odolat? Je gay? - Ženatý? - Dobře, vypadni! Počkej, můj klíč na server! Nemáš ani tušení, kdo opravdu jsem. A podle tebe je zrada tohle? Jsi zločinec. Máš tetování. Nejsi panna. Je mi přes 40! Kdo neměl sex ve 40 letech?

Bez komentáře. Nebudu se omlouvat za boj za věci, na kterých mi záleží. Kde jsou tvé principy? Za čím si stojíš? Mám naplňující a legální poslání ve Hře. Pravda a spravedlnost jsou hlavní ctnosti třídy mé postavy. V imaginárním světě je to jednoduché. Nejsou tam žádné následky. To není pravda! Když zemřeš, poškodí se ti vybavení.

Obvykle o 20 %. A musíš běžet opravdu, opravdu daleko. Já riskovala opravdové věci v reálném světe. - Ano? - Ano. Jako sexuální choroby a zákaz cestování letadlem? Dobře. Čím víc toho o mě víš, tím míň se ti líbím. To samé platí pro mě. Zadus se tím, paladine.

Já jsem válečník! Třída paladin ve hře... Tink? Tink? Ty máš démona Alzanova jako pozadí? Dobře, začnu pracovat. S tou databází něco je, ale na serveru v patře je záloha, takže to můžu okamžitě opravit.

A pak zbýval jen jeden. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobré, no Jonah by sa kľudne mohol preložiť ako Jonáš (ten biblický) :)

181

Odpovědět

Motorola patří mezi sponzory tohodle seriálu? :D
Protože jsem si všiml že jak Bladezz tak Floyd používají Motorolu Razr Maxx (čehož bych si normálně nevšiml kdybych si ji zrovna nekoupil), a jiný telefony v seriálu moc často nevídám, tak si říkám jestli to není záměr :)

183

Odpovědět

vsimli ste si jak ma velkou p***l ? Felicia ;))

1810

Odpovědět

Kdo neměl sex ve 40ti letech? ... bez komentáře :D

210

Odpovědět

Zaboo (1:20) - skoro bych se vsadil, že říká, že má "lore-gasm". Jsem přesvědčen, že oficiální přepis na YT "lower gas leak" je absolutně mimo. Já vím, že je to překladatelský oříšek, ale přeložit to lore-gasm jako prdy mi nepřijde nejštastnější...

180

Odpovědět

No, 100% je to loregasm. Tento výraz sa v hernej angličtine často používa. Bolo by dobré to opraviť, ale na druhej strane neexistuje v slovenčine ani češtine ekvivalent tohto slova.

190

Odpovědět

asi její nejhorší noční můra

180

Odpovědět

Ten konec mě rozsekal xD

182