Into the BreachThe Guild (S06E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:5 993

V nové epizodě webseriálu The Guild se po delší době opět podíváme do samotné Hry. Tink a Zaboo se totiž konečně dostanou na testovací server a pustí se do hlubin podmořské oblasti. Codex mezitím musí čelit problémům, které způsobil Vork, a Bladezz mezitím zabavuje Bambulu. V roli mořské panny se objeví Justine Ezarik, která se proslavila zejména díky své činnosti na YouTube a která se mihla třeba i ve webseriálu Video Game High School. Co říkáte na podvodní svět?

Přepis titulků

Takže Zaboo se mi nastěhoval do práce. V tuhle chvíli už jeho chování nemůže být podivnější. Ale divné je, že mi to nevadí. Dokonce i to, že mi Tink ukradla serverový klíč, není tak hrozné, protože je to prostě ona. Je hrozná osoba. S Floydem mi to jde lépe. A brzy uvidím obsah nového datadisku, takže se nemůžu dočkat. Takže osud mi konečně řekl něco jako: "Plácneme si holka!"

Nebo něco méně frajerského. Osud je pravděpodobně daleko více nóbl. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Codex, vážně se zlobím! Proč Zaboo a Tink můžou hrát na úžasném testovacím serveru? Protože Zaboo mi pomohl a Tink je hrozná osoba. Hrozná osoba se serverovým klíčem. Vorku, udělej něco!

Není na chatu, Claro. Nejspíš se někde muchluje s Madeline. To si nemyslím. Viděla jsem ho před centrálou Hry a hádali se. Počkej... - Je v pořádku? Neměli bychom se... - Přihlásit na testovací server? Dobře. Serverový klíč ověřen. Přesun postavy hotov. - Připravena. - A to zůstanete na chatu? Dobře, pak budete muset poslouchat mé hlasové cvičení pro videa s radami od mamči.

Chci pořádně zvučet. Vodní meloun, vodní meloun, vodní meloun, vodní meloun. - Přihlas se, Zaboo. - Vodní meloun, vodní meloun... Vodní meloun, vodní meloun, vodní meloun, vodní meloun. Trauma z mé věčné osamělosti je pryč. Proto lidi berou drogy. Kulervoucí.

Podívej na tu grafiku. HDR je úžasné. Jestlipak se objeví bublinky, když napíšu: /prd. Panebože, objeví. Dopolední panák, dopolední panák. Claro, buď zticha! Pane Petrowski, já jsem Vork. A jako dlouhodobý předplatitel se dožaduji slyšení! Kdo vám dal právo využívat gravitaci mé budovy?

Právo muže, který podal více než 1 534 stížností a pouze na jednu mu bylo odpovězeno. A "Restartoval jste svůj počítač?" se jako řešení nepočítá. O to se starají posluhovači v jiných budovách. Proč nespadneš na ně? Zaútoč raději na hlavu než na ocas. Tak praví náš pán. Necituj mi mou hru.

Císařovna Gladius vychází z mojí matky! Zůstaňte usazen. Toto nebude rychlé. 12. června 2007. Balení železa mi zmizelo z banky. 1. července 2007. Zabil jsem 12 krysodlaků a získal jsem 0 úkolových chloupků. 31. července 2007. Vlasy mi za běhu začaly propadávat mým GrimShield brněním.

Souprava Drechnile je pro tanka stejně lepší. Nesprávně! GrimShield má oproti Drechnilu 0,05 výhodu v aggru. Já si průzkum udělal. Já Hru vytvořil! Codec, panický záchvat! Codex! - Musím jít. - To už máš připravený stůl v palačinkárně? Ne, Floyd mě potřebuje.

Co mu můžu říct o testovacím serveru? Řekni mu, že jsi nadšená ze změn ve statistikách warlocků. A přines mi nějaké palačinky! Pojďme na nový kontinent. Musím Codex nahlásit změny rozhraní NPC postav. To mě nezajímá, pojďme zabíjet! - Pojďme to udělat vše! - Hej, vy dva! A sakra. Postarám se o to. Donovane, kámo.

Pamatuješ si mě? Vyměnil jsem ti grafickou kartu v mašině. Ty jsi ten malý ajťák, že? Tak se mi říká. Bacha, ať se to neohraje. Jen se tady rozhlížíme mezi restartem serveru, což je naprosto čestné a legální. To je teda pořádnej design těla. Zvláštní vzhled. Výhody administrátora. Jak jste se dostali na testovací server?

Rychle se odhlas a já smažu tvou ip adresu. Ukradla jsem serverový klíč mé kamarádky, - protože jsem hrozná osoba. - Tink! Aspoň jsi upřímná. Jen Codex nevyhazuj, jo? Pěkně prosím. To je v pohodě. Musím jít.

Floyd mě sem poslal přidat novou funkci. Tvá postava zírá. Super a co je ta nová funkce? Zahrnuje korálové útesy nebo... Nikdo se mnou nemluví. Je super vidět všechny ty úžasné věci, které jsi vytvořil svýma velkýma a silnýma rukama. Ukázal bys mi to všechno osobně? Asi. Otevřít obchod.

Tady je zlato pro začátek. Zatím. Tak to asi budu muset zrušit to dnešní rande s lesbickou zubařkou Tammy. Našla jsem si nový cíl. Rozdělíš se o to zlato, že, Tink? Tink? 2. srpna 2007. Zlomedvěd byl sedm hodin zaseknutý ve vyhýbacím módu. Nemohl jsem dokončit úkol. Dívala jsem se na základní statistiky warlocků...

- Panebože. - Codex, zabij toho muže! Jeho komentáře jsou nepřátelské. Pane, musíte odejít. Rozrušujete tvůrce mé hry. Ale má pravdu. Je to příšerné. Ten podvodní svět je příšerný. Nemá pravdu. Tento muž, kterého vůbec neznám, nemá pravdu v ničem. Tak je to tedy. Zrada na všech úrovních této organizace?

Podvodní? Co je to za infantilní mořský svět? Chaluhy jsou plevelem moře. Jméno postavy Vork, jo? Hádej co, máš permanentní ban. To vám neprojde. To vám neprojde, pane! A ty!

Jidáši! Nikdo s takovým jménem tady není, cizinče! Má pravdu. Celé je to absurdní. Na první pohled je to absurdní! Ne, je to jenom jeden člověk a navíc divný. Tahle oblast je úžasná. Nedáš mu vážně permanentní ban, že? - Proč tě to zajímá? - Nezajímá. Jen se ptám, protože to byl správný krok.

Už jsi nahrála to video? Ne, poslouchám Tink a Zabooa na elitním testovacím serveru. Pracuj na těch videích, Claro. Nepoužívám své mladistvé charisma na Bambulu pro nic. Trojka! Nejlepší hráč turnaje. Židlobal? Zlato, ten jsi nehrál už léta! Já vím. Už si ani nepamatuju, kdy naposled jsem se tak bavil. Jo, zábava se od tvého mládí trochu vyvinula.

Chci se zabít. Video o předvídání budoucnosti pomocí barvy dětských hovínek. Nahraj ho okamžitě. Tahle oblast je peckovní. Víš, že si můžeš koupit vlastní dům z lastury? Jsou pekelně drahé. Dej mi den a Donovan nám dá cokoliv. Vždy to tak je. Vy tam, pojďte se napít. Jak se pije pod vodou?

Pojďme to zjistit. NPC postavy teď mají měřiče reputace, kterou zvyšují dary. Úžasné. Kdo by chtěl být oblíbený? Přeceňuje se to. Můj pane podvodní spasiteli. Co? Minimapa, severozápad. Jmenuji se Sabina. Co potřebujete, cestovatelé? Možnosti rozhovoru - kompliment. Musel jsem zemřít a dostat se do podvodního nebe, protože jsi anděloryba.

Lichotíš mi gnóme. Chaluhové pivo na účet podniku. Zaboo, pojďme zabíjet. Haló? Se mnou nikdo nehne. Právě jsem našel spřízněnou duši. První den je u konce. Floyd se dnes přihlásil na testovací server a udělal nějakou práci.

Pokoušíš se o konverzaci. Proč? - Zatraceně. - Tak já zpomalím - a budu předstírat, že něco dělám na telefonu. - Dobře. Nemám trpělivost na další nepříjemnosti. OBNOVTE SPRAVEDLNOST! OKUPUJTE SWORDLANDII Nevíme, jestli je to nepříjemnost. Zatím.

Ahoj, já jsem Davin. Jeden z tvůrců Vesmírných údržbářů. Já jsem Pat a hraju jednoho z údržbářů. A já jsem Brandon a jsem také jeden z údržbářů. Vesmírní údržbáři se tento podzim přesouvají na Geek & Sundry. - Znamená to, že v našem seriálu bude Wil Wheaton? - Ne. - A co Felicia Day? - Ne. Budeme tam my. Bude to super webseriál. - A co...

- Ne.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Židlobal...nejlepší!

20

Odpovědět

"Kill this man! His comments are hostile!" Tie Floydove hlášky nemajú chybu :)

210

Odpovědět

Zajímalo by mě jak dýchaj pod vodou =D

187

Odpovědět

V to je kouzlo MMORPG;)

210

Odpovědět

ve hře pak uděláš Quest na žábry

210

Odpovědět

Hlavně to nezkoušej doma. :-D

220

Odpovědět

Zaboo je prostě IMHO nejlíp napsaná i zahraná postava :)

210

Odpovědět

Souhlas. :)

211

Odpovědět

Tento týždeň mala The Guild reklamu aj v The Big Bang Theory:)

210

Odpovědět

jj Wil Wheaton měl The Guild na tričku a zrovna on byl zmíněnej na konci tohlde videa :D

210

Odpovědět

Budete vysílat Space Janitors?

193

Odpovědět

Ještě to dokoukám a uvidím, jestli to za to stojí. Pokud jo, tak to zkusím přeložit, až bude chvilka. :)

190