Occupy HQThe Guild (S06E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:7 511

S týdenním zpožděním je tady nový díl webseriálu The Guild. Se vším to začíná jít z kopce a Vork stále protestuje za právo všech hráčů, ale aspoň Zaboo našel svou vysněnou lásku. Kdyby tak jen nebyla virtuální postava.

Přepis titulků

Čekám na padající hvězdu, abych si mohla něco přát. Budu si přát, aby na mě zítra v práci byli všichni kolegové hodní. Lehce si poradím s jakýmkoliv Floydovým úkolem a vydá datadisk a všichni budou šťastní. Hlavně si přeju, abych tam nenašla mého vůdce guildy protestujícího venku na drakovi. Vlastně ze všech částí toho přání si tuhle přeju nejvíce. Ty podělané hvězdy tam ale dneska drží pevně.

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Panebože, proboural se skrz strop a jezdí na drakovi? Vork je jako starý a plešatý Harry Potter. - A tys řekla, že ho neznáš? - Floyd je velmi citlivý. Ten protest by mohl být poslední kapka. Vítej ve světě VIP. Jste v dungeonu nebo tak něco? Tink a Zaboo jsou na luxusním testovacím serveru, takže já se soustředím na své nové přátele mamčovských videí.

Jdeme na pozdní snídani. Lidi, vraťte se na normální server. Nemůžete opustit Claru. Ale já za tebe dělám průzkum hry. Hráč Zaboo. Ráda tě zase vidím. Co takhle teplé chaluhové pivo? - Na účet podniku. - Ano. A upekl jsem ti chléb.

Použil jsem své maximální schopnosti vaření. Koho zajímá, jak to dělám pod vodou. Jsi tak pozorný. Výborný. Zaboo ti nic nedá, Codex. Upnul se na nějakou mořskou NPC děvku a nechce opustit její spawn point. Není to spawn point, ale bar Ochablý úhoř. A podle příběhu jí ho přenechal její otec.

Ty ses zamiloval do NPC postavy? Jmenuje se Sabina a ztělesňuje vše, co bych kdy mohl od ženy chtít. Nejprve jel po tobě, Codex a teď jede po neživé věci. Určitě to nemá žádnou souvislost. Možná věci dokážou vyřešit problémy podivných mužů. Musím do práce. Nemyslím si, že je to divné, Zaboo. Včera se mě Gabby zeptala, jestli se může vdát za svého plyšového Pikachu a já na to: "Jasně, pokud bude chodit na očkování a naučí se anglicky."

Takhle se jejich dětem dostane zdravotní péče. To bylo tak dobré rodičovství! Bladezzi, mám další video a ani jsem nemusela přemýšlet. Super, natoč ho, nahrej ho a udělej další. Potřebujeme dnes čtyři, abychom uspokojili... tvé věrné fanoušky.

Zlato, neměl bys být v práci? Podepiš mi to a budu celý týden nemocný. Bladezz a já jsme založili gang pro zábavu. Jmenuje se: "Jděte se bodnout, staří." Jsme kreslící parťáci. - To nebyl můj nápad. - Je super být zase nezodpovědný. To je hezké. Vrátím se později. Jdu na osobní setkání s jedním z mých fanoušků.

Jsem tak nadšená. Pospěš si, Claro. Tvůj obličej je moje jediný naděje. Miluju tě, nadějný obličeji! Kterou bys raději? Cheryl Tiegs nebo Raquel Welch. Neznám ani jednu z nich. Super. Já tady teď vařím pervitin? Ne, tohle jsou dopisy fanoušků.

Myslela jsem, že bude fajn zablokovat všechnu tu negativitu. To je hezké. Podívej, tomuhle se moc nelíbily Věže Dragonoru. Taky řekl, že mu Hra pomohla překonat rakovinu. Páni. Ne, byla to rakovina jeho matky. Jen abychom byli přesní. Dobrá, teď už musíš být inspirovaný do práce.

Ten zlý plešatý muž. Jen ho ignoruj a odejde. Jde o ten pocit plešatosti. Jsem sice plešatý, ale mám strniště. On má jen tu hladkou, mrtvou kapustňákovou kůži. Dobře. Pokud odejde, budeš se moct soustředit na datadisk? Pokud odejde?

Ano! - Postarám se o to. - Vážně? Díky, pravá ruko. Tenhle vypadá, jako by ho napsalo osmileté dítě. Aha, napsalo. Ahoj, lidi. Právě jsme na centrále Hry, kde nějaký chlap jede drakovi. Šílené, že?

Hej, chlape! Proč na tom jezdíš? - Ano, řekla jsem to. - Má postava Vork dostala permanentní ban. Budu zde, dokud se nenapraví všechny nespravedlivosti vůči postavám ze Hry. Super. Controller Girl se loučí. Z toho bude skvělá náhledová fotka u videa.

Ahoj, mohu si soukromě promluvit s tím mužem na drakovi, prosím? Nesnaž se mě vyšoupnout. Já tady byla první. Controller Girl, dej nám chvíli. Pak dostaneš exkluzivní rozhovor o raných letech mé postavy. Nebylo to s ním lehké. Už se ke mně hlásíš? To je pokrok. Vorku, nedělej, jako bych tě urazila na nějakém večírku. Propadl jsi k Floydovi stropem!

Má postava, vůdce tvé guildy je pryč. Vymazán. Nějak tvoji postavu obnovím. Klamání lidí mi z nějakého důvodu začíná jít. Tohle není jen o mně. Tohle je větší než má postava. Jsem zde za každou postavu a každého bojovníka! Ale co Madeline?

Neměl bys být s ní? Je hezká. Shodou okolností potřebuju, aby tohle viděla. Madeline? Piknik? Dobře. Teď se jenom pořádně zaseknout. Je načase zavolat služebníka horké linky. Ahoj, promiň.

Byl jsem v Cardio Baru. Je to druh aerobiku, který dělají hlavně ženy. Ale musím cvičit, abych si udržel svaly. Psala jsi mi? To si piš. Hrát sama může být nebezpečné, když je tady ještě spousta chyb. Pomůžeš mi ven, krasavče? Jasně. Dostaňme odtamtud tvou postavu.

Díky. Najel jsi kurzorem docela blízko, co? - Pardon. - Můžu ti to nějak vrátit? Proč po mně tak jedeš? Co? Já nevím. - Jsi sexy. - To nejsem. Opravdu ne.

Loni jsem byl v reality show pro nerdy, kde mě nutili posilovat, udělali mi operaci očí a dali mi na zuby korunky. Nechtěl jsem chodit s Miley Cyrus, ale snídal jsem burrita s její sestřenicí Sheilou. Teď po mně holky jedou, ale předtím o mě ani nezavadily pohledem. Přijde mi, že už ke mně není nikdo upřímný. Pokud chceš upřímnost, nejedu po tobě kvůli vzhledu.

Jedu po tobě, protože mi můžeš kupovat věci a dělat za mě věci. Jen si dělám srandu. Vážně? Protože pokud je to pravda, tak mi to nevadí. Je to obrovská úleva. Říkejme tomu pravým jménem. Já ti dám věci do hry a tak a ty se mnou budeš trávit čas.

Já dostanu, co chci a ty taky. Já... - Nevidím žádný problém. - Super, otevřít obchod. Páni. Úžasné, díky. Volají mě na schůzi, ale stav se později do centrály Hry a nechám tě hrát ze své kóje.

Můžeš si na sebe vzít šaty. Pokud chceš. Pecka. Dobře, zatím. Konečně mě někdo chápe. Nazdar, kluci. Jaké bylo vaše hrací rande? Máme tetování. 8bitové kotvy. Zírej. Krásné.

Počkat, co že to je 8bit? Claro, končím. Radši bych sledoval svou mámu, jak se kroutí na Bruiserově klíně, než sledovat Bambulu, jak se snaží být zase cool. Pokud kdy byl. Musíš ho dál rozptylovat. S videi to jde tak dobře. Jedno jsem natočila s paní na tom srazu.

Dobře, to chci slyšet. Něco zpeněžitelného, což je slovo pro emocionální léčení. Chtěla se rozejít s přítelem kvůli svým dětem a já ji zastavila. Sleduj její úsměv. To je díky mně. Claro... To je moje máma. Načechrané vlasy jsou dědičné.

Jdi do háje, jo? Jestli přestaneme pracovat, přestanu psát. - Mořské panny... - Už to nesnesu. Skvěle, Codex je tady. Zbavila se té plešaté hrozby, - takže si můžeme promluvit o datu vydání. - Ne, nechce odejít. Sulo, zavolej policii. Ne, ne.

Je tam drzá vloggerka. Zveřejní jedno video a tvůj seznam nenávisti se pořádně nafoukne. Další důvod k rychlému vydání datadisku. Rozptýlit se. Přes noc by to zvýšilo aktivitu na našem hlavním fóru o 740 %. Lidé budou zbožňovat grafiku a interaktivní NPC. Někdy to vydat musíš, Floyde. Nemusím udělat nic, Donovane. Nic z mé tvorby už nikdo nikdy neuvidí. Víte proč?

Protože Floyd se pořád tváří takhle. To je rozkošné a velmi pobuřující, Royi. Dobře, myslíš si, že jsem dítě? Chceš, abych dělal rozhodnutí? Super, skončili jsme. Je po všem. Codex, za mnou. Začínáme od začátku.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Clara....nejvíc otravná postava...
Bambula breakdance super!

00

Odpovědět

Codex vypadá nějak těhotně...

185

Odpovědět

:D
to vypadá zle
ale jinak vtipný a Tink.. upřímnost je někdy docela užitečná :D

190

Odpovědět

Dodger! ^_^

200

Odpovědět

S těma brýlema jsem ji napoprvé nepoznal, ale máš recht. Ale poznal jsem NPC se kterým Zaboo flirtuje - je to iJustine

190

Odpovědět

Docela to Tink přeju, že našla někoho podle svých představ a...JÁ CHCI TEN LUK!:D

190

Odpovědět

Zaboo forever alone

190