Dialogue OptionsThe Guild (S06E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:7 179

Novou epizodu webseriálu The Guild si můžete opět vychutnat s menším bonusem, ve kterém se představí herečka mořské panny - Justine Ezarik. V díle se také objeví jedna narážka na Davida Gaidera, což je kanadský herní scénárista a designer pracující v BioWare, který pracoval třeba na sériích Baldur's Gate, Star Wars: Knights of the Old Republic, Neverwinter Nights a Dragon Age.Epizoda: Dokument z natáčení:

Přepis titulků

Nasazuji vinu pohlcující webkameru. Nemůžu za to, že se Floyd rozhodl zrušit celou podvodní oblast. Nelíbila se mu už předtím, než jsem sem přišla. Nebo než se můj vůdce guildy rozhodl osedlat si jeho draka. Z toho mála, co jsem viděla, si myslím, že ten datadisk je úžasný, ale na tom nezáleží. Není na něm moje jméno. Floyd je tady šéf a já mu mám pomáhat se vším, co potřebuje, protože i když je tým nešťastný, tak já mám stále práci.

Jsi zmetek. Když mi bylo 15, vytvořil jsem svůj první návrh herního světa. Udělal jsem to pro sebe. Bylo mi jedno, kdo to uvidí. A teď se rozhoduju něco neudělat? Jo! Jaké máš jiné nápady? Budu je zapisovat. Co tam dělá ten podivín?

Zdálo se mi, že cítím závan odsudků. Floyde, soustřeď se na sebe. Jakou oblast chceš vytvořit? No, láva. Ale FungoxXX si myslí, že už je to ohrané. Led je mimo hru. Všechna fóra jsou proti ledu. Ne, Floyde. Nemůžeš něco vytvořit, když budeš neustále číst cizí názory. Koho můžou bavit obchodní schůzky?

Kdybych byla bystřejší, řekla bych, že tohle je klasické vyhýbání. Davig Gaider by mohl vypít tolik medoviny, kolik váží. Musím jít na dlouhý oběd. Takže provádíš tu jízdu kvůli postavě ze hry? Tato nespravedlnost byla zárodkem tohoto protestu, ale teď už je to větší než já. - Je to velmi podobné tvé vlastní obhajobě. - Hermane. Nemůžeš srovnávat, co jsem dělala v boji za lidská práva s herními právy.

Před pěti lety jsem byla v Nikaragui po povodni a opravovala jsem sirotčinec. Před měsícem jsem formoval dva tisíce kusů železné rudy, abych vytvořil koule do kanónů pro NPC uprchlíky odrážející s hordu goblinů Jakar. Dostal jsem těžební achievement. Dostala jsi ho ty v Nikaragui?

Ne, dostala jsem medaili od prezidenta. No to je toho. Miliony dolarů se utrácejí za zkorumpovaný herní systém. A navíc mé druhé já už neexistuje. Chceš snad být s částečným mužem? Tady zdola s tebou nemůžu být vůbec. Kámo, četl jsem tvůj článek na té stránce. Vyjebali s tebou.

To není v pohodě. Není. Děkuji, pane. Jak se jmenujete? Handle, černý rytíř. Nenechám je, aby tě zadupali. - Jsem tady pro tebe. - Vorku! Začala jsem používat tvůj hashtag a tvá věc se šíří. Myslím to vážně. Tady.

#OsvobodteVorka Já chci taky. Vážně? Chemie, hotovo. Co dál? Co to? Mohu ti pomoct? Zničit další mou tvrdou práci, nebo promarnit další hodiny mého života?

Protože můžu, pokud potřebuješ. Vlastně by se mi hodil další klíč na testovací server. Asi víš, proč jsem ho ztratila. - Co dostanu já? - Můžeš dvěma kamarádům říct, že jsme se dostali na druhou metu. Ne, na první. Beru. Díky, asi se uvidíme. Počítej s tím.

Listový koktejl? - Rozhodně ne. Začni se španělštinou. - Dobře. Věkový rozdíl není žádný rozdíl? Muži v uniformách jsou nejvíce sexy? Nerozcházej se s tím krasavcem. Děti se přes to přenesou? Jsou to pravdu dobré rady. Navíc, co je vlastně na Bruiserovi špatného? Má bicepsy na svých bicepsech.

Pamatuješ si vůbec někdy něco? Jsem těhotná, takže ne. Dej jí další radu. - Donuť je se rozejít. - Nemohu nahrávat lži na mou webkameru. Jsem opravdová video umělkyně. Nenechám tě nahrávat videa na můj kanál. Tak si vytvořím vlastní. Jsem teď velká hvězda a to díky tomu, že jsi tady.

- Je to skvělé. - Pizza, super! Miláčku, buď opatrný. Jsi opilý? Je jedenáct ráno. Ne, jsem na sračky. Děti, jablíčkové dobroty! Takového jsem ho neviděla už roky. Je tak šťastný. Můžeš jít pohlídat děti? Je to práce spíš pro střízlivého. Pokud si vytvoříš vlastní kanál, udělám ho tak šťastného, že nebudeš vědět, co se sebou dělat.

To je divný argument. Vytvořit kanál: "MaminaTrixin vlog". Bambulo! Jdeme ti splnit nějaké sny! Prosil jsem o tvou lásku. Všechny ty úkoly pro tvou lásku, které jsem splnil. Nemohu si pomoct, i když nejsi skutečná, předávám ti své srdce Sabino.

Jaký milý hlas to máš, můj warlocku. Jo, je docela milý. Codex, ahoj! - Jak jsi se sem dostala? - Donovan mě sem dostal díky Tink. Věci, které mi na ní dřív vadily, mi teď nevadí. Takže, ty zpíváš. Své NPC. Není jen moje NPC.

Ale rozhodně je z 94 % moje. To je velmi přesné. Je to věda. Utrácím za její přízeň, co jsem ji potkal. Opravdu má ráda šperky a čerstvého arktického lososa. Další 2 %. Ráda tě zase vidím, můj milovaný. Chyběl jsi mi. Nemůžu se dočkat 100 %.

Pokud chceš ještě někdy Sabinu mimo testovací server a ve hře, musíš mi pomoct. Kde je můj seznam funkcí v datadisku? Potřebuju dobré zprávy. Jasně, funkce datadisku. Děláš si srandu? Otoč ke mně svou postavu! Nemůžu. Občas se takhle Sabina zasekne, a když se během obejmutí nepohnu, můžeme takhle zůstat hodiny.

Volají mě. Můžu ti dát ten seznam. Zatracená klávesa D. Ahoj, byla jsem na testovacím serveru. U Ochablého úhoře. Nemám žádný názor. Někdo vypustil poznámky k datadisku. Všechny detaily jsou na internetu. Proč je tady ten drak? Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přes to, jakou úctu chovám k Felicii, musím říct .. boha, v těch šatech v podvodním světě byly úžasný ! :D

230

Odpovědět

Proč mi Floyd připomíná Gabea Newella? S tím datadiskem je to hodně podobný jako epizoda 3 u Hal-Lifu :D jen můj názor

180

Odpovědět

Super díl :) ale přijde mi, že poslední dobou klesá počet přidaných videí tady na Videačesky... Vždycky byli aspoň 4 videa denně, ale teď koukám a občas jsou jen 2-3... chápu, že to dá dost práce to překládat, ale je to škoda, že neni víc videí... snad se to zlepší :)
Sice to sem nepatří, ale nevím kam jinam to napsat...

190

Odpovědět

To se ti nezdá. Bohužel je to tak. Už delší dobu chci udělat konkurz na nové překladatele, co by zase naváli čerstvý vítr do plachet našeho webu, ale do konce zkouškového na to asi nebudu mít čas. Poslední dobou nemáme bohužel od překladatelů v zásobě tolik videí, takže se snažíme trochu šetřit. Ale věřím, že se to zase brzo zlepší. :-)

180

Odpovědět

V té 6. řadě už to není ono. Jsou moc rozdělení. Už ani dlouho nebyl online chat apod :/

182

Odpovědět

jak mohli poplést "d-key"? snad "a-key" když se otáčí doleva ne? nebo hraje rfdg? nějaké vysvětlení? díky

191

Odpovědět

Uvědom si v jaké situaci zrovna Zaboo byl. Ten v té chvíli asi neměl dost krve v mozku aby poznal které je pravá a která levá :-)

190

Odpovědět

Našel jsem chybu v titulcích dokumentu, Sabina nevyrápí pivo, opravíte ten překlep ?

181