Tipping PointsThe Guild (S06E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:7 596

Webseriál The Guild dnes pokračuje již desátou epizodou šesté řady, ve které se Codex pokouší uklidnit Floyda a Tink odhalí pravdu o úniku informací.

Přepis titulků

Magnum by se při pohledu na mé detektivní schopnosti rozbrečel. Vyšetřování nešlo zrovna dobře. Nemyslela jsem si, že mě Tink může nenávidět ještě víc, ale vždy se podceňuji. Floyd ode mě potřebuje daleko více, než jsem schopna. Kdo já vlastně jsem? Jsem jen neurotická holka, která se dostala do světa, kam nepatří. Být takhle mezi Hrou a guildou je jen otázkou času...

- To ten plešoun na drakovi. - Co se děje? Controller Grrl právě svolala shromáždění venku za hodinu. Tohle je naprostá pohroma. Tik ťak. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Jsi krátkozraká nebo dlouhozraká? Ani jedno. Nepotřebuju je. To nemyslíš vážně.

Za těch pět let mě nikdy... Člověk vypadá s brýlemi o 50 % chytřejší. Páni, to je úžasné. Začínají být docela hluční. Neměli bychom rozdat kódy ke Hře nebo tak něco? Zavoláme policii. Máš pravdu. Bez těch brýlí by mě to nikdy nenapadlo. Ne, ne. Nemůžete zavolat policii. Je to jen banda nespokojených hráčů. Kteří nás mohou zničit jedním provokativním obrázkem na 9gagu.

Udělej prosím jedinou věc, které jsi částečně schopná a jdi zkontrolovat Floyda. Něco takového by mohlo... Být poslední kapkou. Vidím, jak hýbeš pusou. Chápu. Půjdeme na ten oběd? Jasně. Ale dej mi kopii účtu, abychom se mohli pak vyrovnat. Řekněme, že jsme vyrovnaní.

Potřebuju rozptýlit od téhle katastrofy, co jsem pomohl vytvořit. Jak jsi tomu pomohl ty? Možná jsem měl něco společného s tím únikem. Floyde? Jsi tady? - Jak jsi mohl? - Nemělo to takhle vybuchnout. To ne. Myslím říct mi tajemství. Teď ti taky musím nějaké říct. - Nemůžeme to nechat být?

- Ne! Ten chlap na drakovi je vůdce mé guildy. Já a Codex jsme v jeho guildě Rytířů dobra s tím ajťákem Zabooem. Nemůžu s tebou být nevyrovnaná. Necítila bych se pak dobře. Dobře. Jsme vyrovnaní. A mezi námi je konec. Nechci, aby ses kvůli nám necítila dobře.

Stejně jsi neuměl španělsky. A ten referát je na zítra! Ahoj, potřebuju... Co to děláš? Jen dokončuju ten nejlepší výtvarný projekt vůbec. Potřebuju najít Floyda. Viděl jsi ho někde? Jo, viděl jsem ho vstupovat do jeskyně. Ahoj, malá vílo. Ráda tě zase vidím.

Hej, ty! Ruce pryč od Sabiny. Nějaký hráč si povídá s mou ženou. - Zaboo je veřejným majetkem testovacího serveru. - Je moje. Je moje. Správně, zlato? Správně? A pokud děti někoho nesnáší, pravděpodobně mají pravdu. Prostě se na ten úlet vykašli.

Nestojí to za to. Zatím. - Bylo to tak těžké? - Je to tak neupřímné. Připadám si jako Pinocchio. Má už můj manžel zase práci? Pracuje se na tom. Tak ať se na tom pracuje rychle, chlapečku. Dobře, zařídím to. Sakra, to bylo děsivé. Můj táta byl v jižanské mafii.

Jack Motorová pila. Tak se jmenoval. Není to Vork? Jo, je to živý přenos ze sídla Hry. Někdo tam prodává Churros. Jdeme, jdeme! Floyde? Floyde? Co to... To je můj táta.

Vždycky říkal, že videohry jsou hloupé. To je moje učitelka z první třídy paní Bennetová. Smrdělo jí z pusy a říkala, že jsem naprosto k ničemu. A pak je tady ten plešoun. Bože já ho nesnáším. - Co je to za místo? - To je má jeskyně nenávisti. Je ve všech beta verzích a před vydáním jsem ji chtěl přezdobit na místnost s pokladem.

Z té ironie se mi chce smát. Je to tady hrozné. Venku se toho děje hodně. Měl bys tam jít. Ne, neměl. Je tam armáda nenávisti. Online i offline. Musíš je ignorovat. Díky internetu vidíš, co si o tobě myslí každý náhodný člověk. Je to jako ta nejhorší superschopnost.

Ne, nejhorší superschopnost jsou natahovací končetiny. Je to divné. Jo, máš pravdu. Ale když přestaneš tvořit kvůli haterům, nenecháváš je šikanovat jen tebe, ale také všechny, kteří milují tvou práci. Prostě pojď ven a vyřešíme to postupně. Floyde?

Floyde? Floyde? Děláte si srandu? Zrovna teď to musí lagovat? Jo, máš pravdu. Vždycky jsem si myslel, že tenhle podvodní svět je vlastně super. Prostě se zbavím nefunkčních věcí a připravíme se na vydání. Taky musíme opravit to lagování. Restartovat server.

Díky, Codex. Je hezké mít někoho, komu mohu věřit. Toho plešouna tam nechám. A pak ho zapálím. Bude to super easter egg. Vtipné. Hej. Pěkně. Sabino, drahá, nemůžeš se tulit ke každému hráči, který příjde k baru.

Vím, že jsi tak naprogramovaná, ale musíš tomu nutkání odolat. Bojuj s kódem. Mám pro tebe dárek. Dárek. Čerství krabové. Jo, je jich pět. Vím, že to vypadá jen jako jeden, ale je jich celé balení. Ano, reputace obnovena. Dvě procenta jsou zpátky. Co to...

Vyhodilo mě to ze serveru. Zažívali jsme tak krásnou chvíli. /políbit. Chystá se patch? Rekalibrace NPC reputace? Smazání reputace? Restartují naši lásku. Člen Rytířů dobra.

Nevím o čem... Jak jsi přišel na... Mám trénink kettlebellu. Ten plešatý padouch je tvůj společník. Ten Lex Luthor, Profesor X, Daddy Warbucks podivín. Poslouchej... Neřekla jsem ti, že znám Vorka, aby sis nemyslel... Přesně to, co si teď myslíš.

Že můžeš za ten protest i únik? Co máš doopravdy v plánu, Šalamoune? Ne, já nezpůsobila... Počkat, kdo? Dej mi ten bzučák. Nezasloužíš si, aby se na tebe bzučelo. Už nikdy. Odejdi.

Máš padáka. Tečka.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oheň ve vodní jeskyni....LOLZ

02

Odpovědět

Ach jo, ona je v těch šatech v odvodním světě prostě brilantní :)

190

Odpovědět

Jak tam máte toho Šalamouna, nemá tam být spíš Salome? Seděla by tam líp.

190

Odpovědět

chudinka, hned bych ji obejmul :D

190

Odpovědět

Budeš si ji muset vyšít na polštář.

210

Odpovědět

Chudák, vždyť za to ani nemůže :-(

190

Odpovědět

jak jí řekl, že jí vyhodí, tak vypadala jako zmlácené šťěňátko. :( úplně mě jí bylo líto :D

190