The Guild - Vánoční speciál k první řadě

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:225
Počet zobrazení:5 065

I otrlí pařani MMOček už určitě zaregistrovali, že je dnes Štědrý den, a tak se můžete podívat, co v tomto období klidu a raidů dělá naše oblíbená guilda z webseriálu The Guild.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.videacesky.cz Mrtvý Ork se peče v jámě lávy. Codex! Uzdravuješ moc pomalu. Omlouvám se. Šípy od Tink zasáhly za dva obří kritické údery. Ale poslední ránu krade Zaboo. Ty hajzle. Hurá pro guildu, sundali jsme bosse.

Linkněte loot,linkněte loot, snad z něj padne má přilba. Poslední epický drop je mi k ničemu. Chce to víc výbavy pro roguea. Hlavně s obratností. Jen si fňukej. Zajímá tě jen výbava. Tink, proč jsi taková mrcha?

Sklapni, pako. Codex, Codex, Codex! Gratuluji k úžasnému prstenu. - Codex, Codex, Codex! - Nikdo jiný nic nedostal. Všichni spoluhráči, ve jménu ducha Vánoc pojďme pomoct nějakým lamám ve startovních lokacích.

Skvělý nápad. - Kašlu na to. - Musím jít, děti. Odhlašuju se, Zaboo! Dobrou noc, Vorku. Já budu na Vánoce online. Plnit sám úkoly. Na plotně upeču krocaní maso a přiberu do skupiny nějakého náhodného elfa...

Veselé Vánoce. Kámo. Jsi strašidelnej.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Vork na konci :-D ten to zabil a Zaboo na toho santu no prostě fail epických rozměrů :-DDDDD

191

Odpovědět

Y R U such a bee-yatch? :D :D

180

Odpovědět

hahaha :D No teda, musim rict, ze ty pevecky vykony sou strasny! :D Snad az na Feliciu.. Ale libi se mi, kdyz i nekdo kdo zpivat neumi stejne v ramci srandy zazpiva =)

190

Odpovědět


Odpovědět

PrincessB: Ta "novější" je Vánoční speciál, který vyšel k druhé řadě. Je lepší, to jo, ale chtěl jsem to vzít postupně a tak i na ten ke druhé řadě se dostane, pokud se mi ho podaří rozluštit až budu mít čas. Letos žádný nový bohužel nebyl :/. A loni byly The Guild sells out! ze kterého tu mám přeložené 2 videa :).
filip: No to se zatím neví, snad ani ještě nebyla zpráva, že by 5. řadu schválili (sponzoři), ale myslím, že určitě bude, ovšem kdy, to je zatím ve hvězdách. Felicia teď dělala na komiksech a teď by teoreticky mohla na to mít zase volno, tak snad se do toho pustí. Je možné, že to budou ale chtít natáčet na nějakém conu, vzhledem k tomu, jak skončila 4. řada, tak třeba budou čekat na ComicCon .

180

Odpovědět

Zoidy mam otazku.stale mi ukazuje 4 rady kedy bude piata?

180

Odpovědět

Nic moc 4/10

181

Odpovědět

Hele na jejich oficiální stránce je novější koleda z tohohle roku a ta je lepší

180

Odpovědět

Tak ono právě to, že zpívají falešně je tam bráno jako humor. Kdyby chtěli, tak by to zvládli líp, jak už předvedli třeba v Game on, ale tohle je spíš taková recese :).

180

Odpovědět

Moc pěkný videjko

180

Odpovědět

Jo, Codex ten zpěv zvládá dobře :D... Ale třeba Vork nebo Bladezz... :D

180

Odpovědět

Podle mě je to taky falešný až hrůza. Tahá mě to za uši a vůbec se mi to nelíbí. :-)

190

Odpovědět

Mysicek: Felicia Day tam zpívala fakt dobře, o ostatních je možno polemizovat, ale uní to falešný nebylo

180

Odpovědět

Letos bohužel žádný nový Vánoční speciál není :(. Jenom kompostovali a propagovali ty starší. Ale zato vyšel nový komiks The Guild :)

180

Odpovědět

Lineral: No to co posíláš není nový, ale k druhé řadě :). Každopádně mám ho rozpřekládaný, ale teda je to docela děs. Ty zkomoleniny co tam vymysleli, vůbec jim nejde rozumět. Nevím, jestli to dám dohromady :D

180

Další