The Guild Bonus - Vorkova nerozbitná banka

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:3 342

První z řady bonusů k seriálu The Guild je tady. Vorkova nerozbitná banka patří do série parodií na reklamní videa The Guild Sells Out!, která byly vytvořena jako vánoční speciál minulý rok. V tomto i v dalších videích The Guild Sells out! můžete krásně vidět, jak se všichni v seriálové branži znají. Skoro v každé části, se totiž mihne nějaká ta známá postava z jiného seriálu. Tentokrát je to James Kyson Lee, kterého určitě znáte jako Anda ze seriálu Heroes.

Přepis titulků

Sběratelské předměty Rytířů dobra Vám pyšně přináší nejnovější technologii k ochraně vaší kořisti. Vorkova nerozbitná banka! Přijímám vaši měnu. Avšak nepokoušejte se ji dostat zpět. To je na houby. Ale já potřebuju peníze, abych si mohl koupit nový komix The Guild, který vydá nakladatelství Dark Horse toto jaro.

Tohle malé prasátko přinese zvrat do vašeho spoření. Vaše peníze jdou dovnitř. Ale nemůžou se dostat ven. Pojďme to rozbít. Díky použitému nerozbitnému materiálu je Vorkova nerozbitná banka prakticky nezničitelná Vlastnictví je nerozšířitelné právo. Chci tvé peníze množit ne je utrácet za sýr.

K těmto sociálním aktivitám jsem se nepřihlásil. Hej. Kdo nechal Vorkovu nerozbitnou banku jen tak na ulici? Pokud ji nechcete, dejte ji na online aukci a vydělejte si tolik potřebné extra peníze na svátky. Je to sběratelský předmět! Šťastné svátky! Také dostupné ve speciální edici s Vorkovými sluchátky.

Pojme o 18% více mincí. A nejen to. Po omezenou dobu dostanete pět galonů kečupu zdarma při nákupu dvou položek v našem obchodě. Také si můžete pořídit dvd The Guild, sezóny 1 a 2. Online a v každém obchodě. Překlad: Zoidywww.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tú banku by som bral, už len kvôli piatim galónom kečupu grátis :D

180

Odpovědět

Ten DeLorean má asi kvůli komplexům z nemožnosti cestování v čase jako Hiro

180

Odpovědět

a to auto je Deloraine z Navratu do budoucnosti...

180

Odpovědět

TO Kthree: Stačí kouknout nahoru a zjistíš že ano je to on :D

180

Odpovědět

Nechtěl bych takovou banku (prasátko) :D

180

Odpovědět

jaj som si koment k videu neprecital :)

180

Odpovědět

ten aziat co soferoval to auto nehral nahodou Anda v Heroes?

180