Zabití KopskéhoThe Joker Blogs (S01E15)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:279
Počet zobrazení:5 519

Název mluví sám za sebe. Přesto ale vyvolává hodně otázek: Jak? A k čemu potřebuje benzín? A kdo je vůbec Kopski? Nebojte se, vše se dozvíte.

Poznámka: Ještě jednou připomínám, že Guy je nejen mužské jméno, ale doslovně znamená i chlapák, kluk, hoch.

Přepis titulků

DŮKAZ: VIDEO 005 MAJETEK GOTHAMSKÉ POLICIE ZABITÍ KOPSKÉHO Překvápko! Jsem ve špatném bytě. Jsi populární chlapík. Vstáváme! Přestaneš se chovat jako dítě a vykoupeš se? Vypadáš zničeně.

Zničený z toho všeho, je mi to líto. Dneska je těžké přežít, je těžké udržet hlavu nad pomyslnou hladinou života... Pro chlapa jako ty je to těžké. Naprosto chápu, proč chceš skončit se životem. - Ale já nechci skončit se životem. - Víš ty co? Už mě nebaví být sobec, pomůžu ti s tím.

Takovéhle věci mi jdou ze všeho nejlíp. Otázkou zůstává... jak to uděláš? Nechceme přece, abys trpěl. Takže... jak to chceš skoncovat? Myslím, že nejsme dost vysoko na to, abys skočil z okna... Už vím! Co takhle prášky? Ne? Tak... by sis mohl podřezat zápěstí. Ne?

Ne, ne, ne. Tak to dělají holky, a ty jsi chlapák, viď? Jaký způsob je chlapácký? Už vím! Mohl by ses podpálit. Máš štěstí, přinesl jsem tohle. Cítíš to? Benzín. Já se ti tu snažím pomoct.

Pomoz mi ti pomoct! No, je to trochu klišé, ale můžeš se zastřelit. Musíš ale stisknout spoušť. Nemůžeš přece chtít, abych dělal všechno já! Takže nechceš použít zbraň? Moc rychlé? To je můj kluk!

Prosím, já nechci... Možná že "jak?" není takový problém, možná je to "proč?". Pořád nemůžu uvěřit, že bys to udělal a nikomu nic neřekl. Co by si tvoji blízcí pomysleli? "Bylo to tak nečekané." "Nikdy bych to do něj neřekl." Je to skoro urážející!

Ale neboj, myslel jsem na všechno. Tady máš. Co je to? O čem tady celou dobu mluvíme? Je to dopis na rozloučenou. Informuješ v něm rodinu a blízké o své blížící se smrti vlastní rukou. Neboj se, nepřipisuju si zásluhy.

- Já se nechci zabít. - Dopis říká něco jiného. Tady se píše, cituji: "Už to déle nesnesu. Život je pro mě příliš obtížný a komplikovaný a už nemůžu dál. Loučím se životem a jediné, čeho opravdu lituji, je to, že propásnu svatbu. Posílám za sebe ale náhradu." To je můj smoking?

To si piš, že je. Chci jít na svatbu, ale nikdo mě nepozval. A na svatbu nemůžeš jen tak vpadnout. Svatby jsou plánovány do detailu. Vždycky je přesně vypočítaný podíl dortu na osobu, který nemůžeš předělat. Bez tebe ale proběhne dělení toho úžasného dortu úplně bez problému. Tohle je kvůli dortu?!

Vážně miluju svatební dorty! Vůbec nechápu, proč by se někdo oddělal před snězením jemu přiděleného kousku. Kde jsem skončil? "Sbohem, krutý světe. S láskou," podepsán G. Kopski, což jsi ty. Podepiš to. - Nechci... - Podepiš to. Nepodepíšu to. Tohle je šílenství! S láskou...

Přestaň! Nepodepíšu to! Podepiš to! Tak vidíš, že to šlo. Úplná hračka. To už je tolik? Přijdu pozdě. Můžeš...? Je mi líto, že to musíme zkrátit, ale klidně pokračuj beze mě. Můžeš to i natáčet. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je vážně jenom špatná komedie

1814

Odpovědět

Asi neměl v koupelně proudový chránič

180

Odpovědět

No tak lidi, přestaňte si pořád na něco stěžovat. Není to z žádnej profi produkce, ale je to počin fanoušků, kteří se logicky nevyrovnaj oskarovejm hercům. Buďte rádi za skvělej překlad a vůbec nápad něco takovýho točit. Na fanoušky super výkon. 10*

280

Odpovědět

Paní doktorka má hezkého snoubence. :D
Jen toho moc nenamluvil, na to že byl svázaný ve vaně a nevěděl oč jde.

214

Odpovědět

To mi tady taky moc nesedělo, že na Jokera jen čuměl a nekladl žádný otázky ani neřval nebo něco.

220

Odpovědět

Herec se čím dál víc přbližuje svému vzoru ( ať je mu zem lehká ) a to je jedině dobře... PS: ostatní stojej za hovno akorát mu to kazej..

244

Odpovědět

Tak tak. Pokud se ještě v nějakém filmu Joker objeví, měl by tento herec dostat nabídku...

240

Odpovědět

heh a ja si pamatam kto je guy- priatel a snubenec nasej doktorky :)

205

Odpovědět

krom toho jsou jističe do koupelny natolik cilvý že okamžitě vypnou proud pokud by došlo ke zkratu...před dvaceti lety možná ale dnes je to trošku nerealný :) ale jinak je to fajn

183

Odpovědět

o podle tý plísně na vaně to asi nebyla nová koupelna s proudových chráničem, ale i tak by se standartní jistič po chvíli vypnul. Vana je uzemněná a nebo by se minimálně vodou propojila fáze a N nebo PE.

180

Odpovědět

Comic SAAAAAAAAAAANS!

212

Odpovědět

Bohužel se mi nezdá, že by ho zabil kamerou hozenou do vody, pokud by tam ovšem nehodil i tu čát kebalu s trafem o čemž taky pochybuju, protože podle toho kde tu nabiječku zapojoval do elektriky na to určitě neměl dost dlouhej kabel :D

181

Odpovědět

Je to trochu nevychytaný, kamera by měla tak max. 12V pokud by tam nedosáhla ta šňůra ze zásuvky a beztak v Americe mají pouze 110V, což samozřejmě není bezpečné napětí, ale proud procházející tělem je pak menší. Mimo jiné jsou nebo by měli být, všechny kovové vany uzemněny, aby se odpojil jistič v podobných případech, což sice trvá delší dobu než u proudového chrániče, ale šance, že by to zdravý jedinec nepřežil je dost malá.

180

Odpovědět

Ten herecký výkon muže ve vaně mi přijde, že nemůže být myšlen vážně.

203

Odpovědět

List na rozlúčku Comic Sans :D Seems legit :D

211