Včas v kosteleThe Joker Blogs (S01E16)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:277
Počet zobrazení:5 382

Po zabití Kopského se Joker vrací do auta a spolu se svojí "veselou bandou" míří... Kam asi?

Přepis titulků

DŮKAZ: VIDEO 006 MAJETEK GOTHAMSKÉ POLICIE Tohle je bezpochyby nejhorší noc mého života. VČAS V KOSTELE Rozhodně. Zlý sen. Vypni prosím světla. - Ničí to baterii. - Sklapni. Je tam tak dlouho. Bolí mě zápěstí. Strašně mě bolí... Co když nenastartujeme?

- Nastartujeme. - Co když... - Vrací se! Vrací se! Výměna baterie mě bude stát sto dolarů, které nemám. - Pořád jen remcáš. - Zaplatíš to snad ty? Vypadáš nabručeně. Ano. Ano, jsem nabručený, protože mojí ženě dělá doma společnost hromada dynamitu, je tady zima, rozhodně ne teplo a tahle kombinéza nebyla nikdy praná.

Nevím, cos s ní dělal, ale očividně zanedbáváš prádelnu. A jdeme dál... vybral jsi neuvěřitelně nebezpečnou část města. Támhle spí bezdomovec, přímo tam... Co to... - Támhle je. - Je vzhůru. - Je vzhůru, spal a teď... - Dělá ti starosti? Spal tam v pomočených kalhotách.

Ano! Co bys dělal, kdyby ses vrátil a my s Pearl jsme byli mrtví? Víš ty co? Nabídl bych mu práci. Potřebuješ nás. - Já že vás potřebuju? - Ano. Ukážu ti, jak snadno jste nahraditelní. Ne, ne... Nechci... Hej. No tak... Panenko skákavá!

Chceš umřít? Tak trochu. Cože? No, byl jsem... vyhodili mě z práce kvůli nevhodnému chování ke kolegyni, má žena mě opustila poté, co se dozvěděla o onom nevhodném chování ke kolegyni, vzala s sebou i moji dceru, která mi na rozloučenou řekla: "Doufám, že se za to tatínek usmaží v pekle."

Po rozvodu - alimenty a vůbec všeobecný nedostatek příjmů, vláda mi zabavila dům kvůli nedorozumění zvanému "daňový únik". Potom jsem chvíli žil v autě, dokud... se neobjevila nějaká divná obrněná motorka, která ho vyhodila do vzduchu a zmizela v obchoďáku! Naneštěstí jsem nebyl uvnitř. Takže ano...

tak trochu se mi chce umřít. Jak se jmenuješ? Theodore. Dobře, Tede, vylez. - Cože? Proč? Proč mě... - Výborně, pomáháme bezďákům, úžasné. Jak by... Dej mi peněženku. - Cože? - Dej mi peněženku. Jak by se ti líbilo vydělat si st...

Dvacet dolarů? Nenosím hotovost, mám bankovní účet. Cos čekal? dvacet dolarů? Nemusím si sundávat kalhoty, že ne? Ne, pomůžeš nám natočit film. - Jaký film? Nemusím si sundávat kalhoty, že ne? - Ne, jen si je nech! Nemyslete jak kanály, vy dva. - Občas v jednou přespávám.

- Už nemusíš. Jerry, dej Teddymu kameru. - Super. - Vidím, že jsi připraven! Jde ti to skvěle. Býval jsem kameraman u GCN. Á, profesionál... konečně. Je mi to jasný. Úplně jasný. Kam jedeme? To je překvapení.

- Bude to nebezpečné? - Pravděpodobně. Dostanu zbraň? Jasně, proč ne. Jasně, proč ne? Proč nedat zvrhlíkovi se sebevražednými úmysly zbraň? Skvělý nápad! Poslyš, když už budou ty Vánoce, můžu dostat plamenomet? Bohužel jsem u Lyla žádný neviděl, jinak bych ho vzal. Připadáš si teď mocně, viď?

Vsadím se, že by se jedna hodila, když tě vystěhovávali, vyhazovali z práce, nebo když jsi trestal děti. Můžeš s tím přestat mávat? Drž to pořádně a na jako idiot. Bacha s tou zatracenou zbraní! Ztrácíš právo na držení zbraně. Kdybys trefil Pearl, tak bych ti ji nechal. Nikdy předtím jsem nestřílel. Nikdy? Tak to ti musím ukázat, jak na to.

Jsi pravák nebo levák? Pravák. - Tak to to bude zajímavé. - Neničte mi prosím auto. Ješte víc. - Jakmile ji pevně držíš, zamiř na cíl. - Bože můj! Proboha! - A teď... - Odlož zbraň. - konečně... - Prostě ji odlož. jednoduše nestiskneš spoušť, - Polož to. -smáčkneš ji. - Polož to. - Smáčkni! - Nemačkej, prosím, nemačkej! - Smáčkni to! Kohopak asi hledají?

Hele, nejsi přece ozbrojený maniak lačníci po krvi, že ne? Proč stojíme? Jsi jediná, kdo ví, kudy ke kostelu. - Chci za svojí rodinou. - My jsme teď tvoje rodina. - Já chci domů. - Tohle je tvůj domov. - Ne, není. Můžeme tam zajet, mohl bych tvému synovi přečíst pohádku na dobrou noc. Poslouchej, jestli jsem se něco naučil od svojí rodiny, je to, že domov je tam, kde to bolí. Co je asi v rádiu?

Policie našla Lyla Boltona, vrchního dozorce Arkhamské léčebny. Pokračuje pátrání... Zabij mě něžně svou písní... Zabij mě nežně... Skoro tam. A jsme tady. Jdeš taky, Tede? Tam nejdu.

Proč ne? - Chci to vůbec vědět? - Býval jsem knězem. V tom případě ti tu nechám tohle. K čemu je to? Aby se ti dva o nic nepokoušeli. Pro případ, že by se snažili utéct, křičet, nebo kdyby ses nudil. Použij to a nezapomeň točit. - Jak vypadám?

- Elegantně. Vypadáš skvěle. Lichotníci. Málem bych zapomněl... svatební dar. Byla tam brokovnice? Celou dobu?! Celou... celou dobu?! Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Brilantni vykon Jokera...na zacatku jsem uplne videl Heatha...

201

Odpovědět

Proč tam je "Smáčkni" ? :D Já myslel,že se píše "zmáčkni" :D Ale třeba to je naschvál. :D

180

Odpovědět

,,Killing Me Softly With His Song´´ bože jak sem slyšel jak to zpívá tak sem myslel že umřu smíchem :-D

190

Odpovědět

"byla tam celoudobu brokovnice?"
Nasere :D

192

Odpovědět

No a co že tam byla? Stejně neměli možnost si jí vzít :D

186

Odpovědět

Ááá! Já chápu, že Joker je nebezpečnej magor a člověk se musí bát toho, co všechno může vymyslet, kdyby se někdo pokusil o něco, ale... TAKOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ HO ZLIKVIDOVAT NEBO UTÉCT / UJET! To mě ničí... To by chtělo domyslet... Jinak se mi seriál rozhodně pořád líbí a těším se, jak bude pokračovat. ]:-P

184

Odpovědět

Vzhľadom k tomu, že tí dvaja sú k autu pripútaní, asi veľa možností na útek nemali...

182

Odpovědět

+Tomislavto né no, když tam měli celou dobu klíče v zapalování :D :D :D

195

Odpovědět

No musím říct, že Joker hraje skvěle, Pearl to docela jde, ale jak bezdomovec, tak Arkham nějak nezvládají. Bezdomovec vypráví svůj životní příběh jako by se nechumelilo a Arkhama rozrušuje 100 dolarů za baterii 100x více než to, že jeho manželka doma hraje soutěž v zírání se svazkem dynamitu.

222

Odpovědět

souhlas !!!

192

Odpovědět

S bezdomovcem souhlasím, stejnej problém byl i u toho týpka ve vaně v předchozím díle. I Arkham je celkem špatnej, ale co se týče té baterie o které mluví, tak to s herectvím toho borce nemá nic společnýho, předpokládám že je to spíš problém scénáře...

190

Odpovědět

hm.. mě se tenhle docela líbil, i když souhlasím, že od útěku nic moc.. písničky bodly.. :-)

191

Odpovědět

Začíná to být parodie samo na sebe a svěží dech (i když laciný) prvních dílů vyčpěl.

1815