Tři minuty do půlnociThe Joker Blogs (S01E17)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:302
Počet zobrazení:5 622

Co se stalo poté, co Joker odešel do kostela? To se dnes nedozvíme, zato uvidíme, co bezprostředně následovalo po jeho návratu. Co asi Joker chystá? A jak je na tom chudák paní Arkhamová?

Přepis titulků

DŮKAZ: VIDEO 007 MAJETEK GOTHAMSKÉ POLICIE Proboha. Šlápni na to. Jaká byla svatba? - Šlápni na to, nebo ti naplácám. - Cože? - Vážně mám jít do detailů? A jedeme. Zaboč tam. Tam zastav.

Potřebuješ pomoc? Býval jsem medikem. - Co zase máš? - Nech ji na pokoji. Možná by pomohlo, kdybych tě rozveselil příběhem na dobrou noc. - Nejsi nic jiného než hnusný surovec! - Tak surovec? Povím ti historku o surovcích, to tě rozveselí. O čem asi bude? Už vím! Jak jsem přišel k těmhle jizvám. Jako dítě jsem na táboře rád rybařil.

Ale vždycky mi dělalo potíže dostat ty malé červy na háček. To ještě není ta smutná část. Jednoho dne se pár surovců rozhodlo, že mi ukážou, jak se to správně dělá. Vzali rybářské pruty, odtáhli mě na konec doku a strčili mi háčky do pusy. Sem. A pak mě strčili do vody, a zase mě z ní vylovili...

přesně jako rybu. Víš, co jsem pak udělal? Podpálil jsem jim chatku, když v ní spali. Usmažili se! A já už nikdy neměl potíže s červy. Ukážu ti to... Tady gothamská policie, jste obklíčeni.

Vystupte a propusťte rukojmí. Nejsem komplic! Nejsem komplic! - Odložte zbraň, dejte ruce vzhůru - Perly před sviněmi. a odstupte od vozidla. En ten týky, dva špalíky, čert vyletěl z elektriky... Máš to všechno?

Máš zase právo na zbraň. - Pohněte s sebou chlapi! - Jsme úplně v háji. V háji! Minuls mě. Pojď tudy. Nedostaneme za to pokutu, že ne? Myslí si, že jsme jedni z nich, jenže nejsme. To je ale vtip.

Pro okrsek 22 je vyhlášen rudý kód a okolí uzavřeno, opakuji, okrsek 22 je uzavřen. Postřeleno šest policistů u nové gothamské Národní banky, všechny jednotky do oblasti mezi kostelem sv. Štěpána a bankou. Jednotky v oblasti, prosím hlaste se. Zrovna dokončuju práci, jen ještě vyzvednu jednoho uprchlíka. Cože? Pracovat v Gothamu není procházka růžovým sadem.

Jako polda se tu nezabýváš jen klasickými zločinci, musíš dávat pozor i na všechny ty magory pobíhající... Tady jeden běží. No páni! - No tak! - Máš právo nevypovídat. Vše, co řekneš, může být a bude před soudem použito proti tobě, bla bla bla... Musíš tomuhle městu vládnout pevnou rukou.

- Vítej zpátky, doktore. - Tolik jsi mi chyběl. Jak jsi... Tolik jsi mi chyběl! Zapomněl jsem, kde přesně to bydlíš. A jsme skoro doma, doktore. Přidej. Přidej, jsou tři minuty do půlnoci. Ne!

Můj dům je nalevo. Kam to jedeš? Minuli jsme můj dům. Ne, nevys... Děláš si srandu? To si děláš srandu. Slíbil jsi, že uděláš všechno, co ti řeknu, když pak uvidíš svoji ženu. Co ještě chceš? Ještě jednu maličkost, dej sem ruku. Máš svoji ženu radši než svou drahocennou léčebnu? Jistě. Tak ji prodej.

Ano, jsem. Vemte si to, vemte si, co chcete. Chci jen vidět svoji ženu. Slyšel jste? Ne, už to dávno podepsal. Papíry vám pošlu, už mám vhodnou osobu. Býval jsem poslíčkem. Přesně tak. Brzy na viděnou.

Protože jsi udělal všechno, co jsem chtěl, můžeme teď konečne oslavovat a užít si... ohňostroj. Gothamská tísňová linka. Jaký máte problém? Já nemám problém, ale někdo jiný může. Do toho. Nezapomeň - smáčknout. - Uveďte prosím své jméno. - Moje jméno není důležité. - Potřebuju odvoz.

- Pane, potřebujete sanitku? Sanitka by byla super, můžu zapnout sirénu? Pokud se nejedná o stav tísně, budu... Poslyšte, už mám hotovo, byl to vyčerpávající den, jsem unavený a chci jít domů. Prostě pro mě někoho co nejdřív pošlete! Budu potřebovat jméno a adresu. Mě najdete snadno.

Tede, potřebuju, abys tohle doručil. Pokyny jsou uvnitř. A to je všechno? Nezabiješ mě? Možná příště. Ještě jedna věc, tohle je nahrávka z kostela. Potřebuju, abys to dal na net, protože to bude zajímat hodně lidí. Žiju na ulici, nemám jak se dostat k počítači.

To někoho jako jsi ty přece nezastaví. Měj se, Teddy. Podívej, ohňostroj. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz DŮKAZ: VIDEO 007 MAJETEK GOTHAMSKÉ POLICIE

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jaaaaaj tak to bolo dosť svinské čo urobil Arkhamovým!!

10

Odpovědět

nějak nedokážu pochopit, proč mu ten bezďák pomáhá.. i se střelbou na policisty.. prvních několik dílů bylo opravdu úžasných, ale tohle trochu spadlo..

201

Odpovědět

Protože ten bezdomovec nemá co ztratit...

240

Odpovědět

Oni na něj svítěj, on si klidně stačí nabít zbraň pomalu nad hlavou, aby to páni policajti viděli a přesto nestřílejí... Později mě to plně pohltilo, ale tyhle drobný kiksy mě trošku mrzí

241

Odpovědět

Edwardobio nerád ťa sklamem ale takto to nebude. Pochybujem totiž že by Kropski pár hodín pred svojou svadbou sedel doma (respektíve ležal vo vani). A kto si myslíš že postrelí Jokera na svadbe jeho terapeutky? Že by opitý svadobčania? Alebo to bola pasca Gothamskej polície? Ako by vedeli že Joker mieri na svadbu? Predpokladám že vysvetlenie bude o niečo dramatickejšie a možno aj epickejšie. Ale nechajme sa prekvapiť.

A zásadná otázka. Máte radi prekvapenia? Joker ich miluje! Ale nie tie nepríjemné!

184

Odpovědět

Tady mate mou verzi co se asi stalo v kostele.
Kopski byl totiž snoubenec Dr. Harlee Quinzelové, proto ho joker zabil a šel za něj na svatbu jako ženich. Tam se asi něco pokazilo a Joker to koupil do ramene :) :) .
Možná se mílím a možná ne.
(za pravopisné chyby neučím :D :D)

191

Odpovědět

U missed me ... proste dobrej serial :) Zda se mi, ze se Joker stale zlepsuje a ten smich na konci byl opravdu krasne herecky zahran. Jen tak dal .)

190

Odpovědět

Péknej seriál - je vidět práce fanoušků, ale vidím čím dál více logické chyby - např.: kolik má joker kamer? vždy ho natočí jak odchází a potom (třeba u Kopského) má zase kameru. Nebo jak dává kazetu z kostela - aby se z kazety dostala na web musela by se vložut do kamery a pak přetáhnout kabelem - takže by se musela použít další kamera :D
8/10

190

Odpovědět

akurat ten typek, co vyzera ako Djokovic mi trochu vadi, ale inak super "serial" :)

180

Odpovědět

"Tohle je nahrávka z kostela, dej jí na net, spoustu lidí to bude zajímat" :D .... parádní hláška, jak ví co chceme :D

181

Odpovědět

Mě prostě přijde, že tvůrci nepochopili podstatu Jokera

1832

Odpovědět

súhlasím, okukali jeho správanie, napodobnili jeho vystupovanie, ale úplne im unikli jeho motívy a tiež sa mi nepáči že pôsobí bohurovne, asi tam chýba bruce wayne...

184

Odpovědět

Jen musím říct, že se spoustou komentářu zde nesouhlasím. Ano, rozhodně to není profesionální počin, ale to že se pár lidí prostě sebere a začne natáčet u sebe ve sklepě sérii, a postupně se začne rozvíjet až v to co to teď je, to má u mně velkej respekt.

Ano, herci možná nejsou bůhvíjak úžasní, ale atmosféra by se dala krájet, příběh je poutavý a prostředí poměrně pěkné a reálné. Také zakomponování kamery, kterou si postavy předávají, a časté zajišťování aby se z ní páska dostala na youtube je další výborné prohloubení zážitku. Nedá se upřít, že celkové zpracování je výjimečné, zajímavé a ve svém malém koutku patří mezi špičku co na youtube najdete. Mojí pozornost každý díl rozhodně upoutá, a rád si každý shlédnu.

Vám, ostatní, co si stěžujete, že byste rádi lepší herce a tak, berte to z té druhé stránky. Tohle je seriál, kterej zažehl a pohání pouze nápad a motivace tvůrců. Tvořenej pro zábavu. A je fajn.

184

Odpovědět

Kdo sází na to, že v kostele byl Batman? :D

196

Odpovědět

Tenhle seriál pro mě začal celkem anonymně, když jsem viděl jeho první díl, tak jsem nevěděl, co od něho čekat.. Poté jsem se na něj nepřetržitě začal koukat, protože něco takového tu ještě nebylo a velmi působivě to prezentovalo Jokera. Ale musím uznat, že kdežto první díly, kde byl "zavřený" měly vysokou kvalitu, po útěku je ona vysoká kvalita tatam, protože to hraje dobře pouze Joker a ostatní mi kazí dojem.. :(

a to, že je to amaterský počin, tak ať lidi nedávají slabé hodnocení neberu.. Když se na něco koukám, tak samozřejmě chci koukat na prvotřídní dílo.. To snad každý:) a ještě mám raději komenty, že by chtěli vidět ostatní, jak by to zvládli oni.. to taky neberu, protože oni pouze říkají svůj názor.. ;)

to je vše :) jen jsem vyslovil můj názor ;)

1923

Odpovědět

Absolutní souhlas s tebou!!!!

1812

Odpovědět

souhlas,filmový kritik taky nemusí umět točit hvězdný filmy a jeho prací je kritika filmů ...

tento seriál je celkem špatenka ... s Jokerem se baví jako s kolegou, přitom si zahrává s jejich životy. Nevím, jestli to má být imitace "pravého" Jokera, ale jestli jo, tak ani Joker mě už moc nepřesvědčuje ... zvažuju to, že se už na to přestanu dívat ...

1811

Odpovědět

Podívejte v kolik jsem si pustil tohle video :D:D:D:D:D:D:D

1855

Odpovědět

no ty seš mi ale debil :D

192

Odpovědět

Téměř 11 epických minut. Díky moc. Už se zase těším na Harleen.

P. S.: Máte tam menší chybku. Je siréna a ne siréma. :-D

191

Další