Domove, sladký domoveThe Joker Blogs (S01E20)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:229
Počet zobrazení:6 585

Poslední díl první série je tu! Otázka, která patrně trápí pravidelné diváky zní: komu Joker pomohl koupit Arkhamskou psychiatrickou léčebnu? To se v dnešním kratším díle (většinu tvoří titulky k celé řadě) dozvíme. Díl ovšem slouží spíše jako odrazový můstek pro řadu druhou, a na tu si budeme muset ještě chvíli počkat. Druhá série se momentálně připravuje a měla by se začít objevovat na YouTube do konce roku.

Přepis titulků

REHABILITAČNÍ PROGRAM PACIENT 4479 MAJETEK DR. H. QUINZELOVÉ DOMOVE, SLADKÝ DOMOVE Nepoděkuješ mi? Za co? Za zabití Steva, dostals přece jeho práci. Doufám, že se to vyplatí. Platí ti zdravotní pojištění? Nemám s tebou mluvit.

Ale nikde se neříká, že bych na tebe nemohl mluvit já. Znáš ten o dozorčím? Se skleněnými střepy... v žaludku? Nemám na vtipy áladu. Když je říkám já, měl bys poslouchat. Jinak by ti mohla uniknout pointa. Dokonce bys mohl skončit jako pointa.

Ne, neboj se. Líbíš se mi. Jsi mnohem lepší, než ten poslední, ten vůbec neměl smysl pro humor. Jen se neboj, ty tu budeš dlouho. Stejně jako já. Víš ty co?

Stýskalo se mi. Jsem rád, že konečně rozhodli o tom, že tu zůstanu. Teď si můžu dát nohy na stůl a v klidu sledovat ten příval bláznů. Víš, hranice byly v Gothamu vyznačené dlouho před mým příchodem. Batman, Gordon, Dent, mafie... všichni je překročili, s mojí pomocí.

Nejde to popřít, je to válka. A já jsem přesně tam, kde chci být. Batman se může schovat do svojí jeskyně, policie vládne ulicím a mafie má... cokoli jí zbývá, protože tady je to moje. Nemusíte ani... zamykat dveře. Teď mi to tu vyhovuje, ale jestli se mi zase někdy zachce vypravit se do světa...

nesnažte se mě zastavit! Promiň, je ti to nepříjemné? Ne. Nemáš se čeho bát, práve těď mám úplně všechno, co potřebuju. Vidíš? Dárek od našeho nového dobrodince. O kom se mluvívá...

Vy dva už se znáte? Vypněte kameru. Naše předpisy jasně uvádějí, že pacient 4479 musí být neustále... - Okamžitě to vypněte. - Ano, pane, hned se o to postarám. Musíte to Sharpymu odpustit, jen chce, aby ho povýšili. Nějaké problémy? Bez nich by to nebylo ono. Díky mě to tu teď vlastníte, dodržíte teď svoje slovo?

Ano. Je radostí s vámi podnikat, Lexi. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz NEPLAČTE, ŽE JE KONEC, BUDTĚ RÁDI, ŽE SE TO VŮBEC STALO JÁ, JÁ, JÁ HA, HA, HA!

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

SolamBee mohol/a by si preložiť ďalšie časti prosím?

10

Odpovědět

Mohla by som poprosit či by ste neprelozili joker blogs further evidence?

00

Odpovědět

Prečo neni aj druhá seria?😢

20

Odpovědět

Nedávno začali vydávat nové díly druhé série. Mohl bych poprosit o přeložení? Děkuji! :)

40

Odpovědět

Mohli byste přeložit druhou sérii tohoto seriálu?

70

Odpovědět

aby ste to spravne pochopili batman patri do univerza DC, ve kterem je mimo jine i superman- tedy i lex luthor.

230

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=ep4TF7GxopE Nechtěl by někdo přeložit interview Scotta McClura?

190

Odpovědět

len otázka.. mini-série, ktoré sa pridávali/pridávajú na youtube, aby fanúšikovia mali čo pozerať kým nebude na svete 2. séria, tu nebudú ?

190

Odpovědět

Začalo to nevině a teď konec..... Přistoupil jsem k The Jokes Blogs dost skepticky a nechalo se pohltit.... Co teď budeme dělalt, bez Jokera :( Aspoň že Dark Knight Rises se už nezadžitelně blíží premiérá!!

210

Odpovědět

Měl jsem za to že novej Batman bude navazovat na tyhle videa takže jestli to teď správně chápu tak ve filmu Dark Knight Rises joker nebude?

184

Odpovědět

Ne nebude, Heath Ledger (Joker) je po smrti a nikdo ho nedokáže v tý roli nahradit ,v Dark Knight Rises bude nepřítel Bane . Navíc tyhle videa se odehrávají mezi Dark Knight Dark Knight Rises kdyby byl Joker chycen Batmanem .

192

Odpovědět

1:22 chybka - áladu.

201

Odpovědět

Jestli to chápu dobře, tak ty videa jsou dávána na internet. Takže, když mají na videu natočené jak Arkhamovi hrozí pistolí u hlavy, zatímco je připoután k vozidlu kousek od domu, kde jeho žena sedí s dynamitem na stole, jak je možné, že je přepis majitele právoplatný? Ptám se jestli mi náhodou neuniklo někde něco o čem bych měl vědět, ale tomuhle fakt nerozumím.

180

Odpovědět

souhlas s tebou, podepsaný pod hrozbou smrti, tudíž je totální nesmysl aby to vůbec bylo platný, ale zdejší publikum se bude opět vymlouvat na to, že to dělaj amatéři, takže tam může být jakákoliv pitchovina :) Peace

183

Odpovědět

+brodyNezáleží na tom, že to dělají amatéři, ale:
1) je to fikce a komiksy často spoustu věcí z reality mění/ignorují
2) Lex Luthor je dost bohatý a mocný aby si koupil jakéhokoliv soudce a návladního v celém Gothamu

201

Odpovědět

Jako nechci nic říkat, ale Batman byl větší vazoun...

190

Odpovědět

Alexander "Lex" Joseph Luthor is a fictional character supervillain who appears in comic books published by DC Comics. He is the archenemy of Superman, a major adversary of Batman and all superheroes in the DC Universe.

Tohle píšou na anglické wikipedii.

181

Odpovědět

Vím že Metropolis je kousek , ale Lex nový majitel ? To snad nebylo ani ve hře ne ? Nebo je někde komix kde by Joker pomohl bojovat proti supermanovi ?

188

Odpovědět

to nikto netvrdil ze Joker bude bojovat proti Supermanovi.. DC univerzum je ako Marvel, zober si napriklad Avengerov, niekolko hrdinov v 1 filme.. komixy aj rozpravky boli podobne aj u DC ako aliancia kde bojovali proti niekolkym nepriatelom, ze boli spolu Batman, Superman, Wonderwoman, Flash, ...
takze je kludne mozne ze sa u Batmana objavi ina znama postava z DC univerza

180

Odpovědět

+JifySpecificky se nazývají Justice Legue of America/(jiné státy) a obsahují řádově stovky superhrdinů (ač tvou vyjmenovaná sestava je taková ta "elitní").

Například s Doomsdayem nejdřív bojovali slabší členová JLA (a ten je pochopitelně oddělal...).

Akorát s tím Batmanam/Supermanem to není tak jisté, protože v post-Crisis kontinuitě se nemají moc rádi

181

Odpovědět

+JifyKarbinCry prečítaj si batmanov comics Ticho je tam tuším jedna scéna a v nej bojuje so supermanom a pritom tam v myšlienkach B hovorí že S je idealista ktorý v každom hladá dobro ale on považuje zlo za zlo a nič z nikoho dolovať nemieni takže v zásade sú priatelia ale ich svetonázori sú dosť odlišné na to aby si niekedy vošli do vlasou takže je to taký krehký vzťah, navyše si myslím že S si myslí že B sa tak dlho snaží vyčistiť Gotham od magorou a psychopatou že ho to poznačilo takže nenosí rukavice iba pre srandu králikom a S to dosť trápi ale zároveň vie že inak to v Gothame nejde

180

Odpovědět

To já vím o Justice Legue of America to já tak nějak sleduji Marvel a DC pokud je to někde přeloženo, ale právě jsem nikde nezaregistroval že by někdy Lex potřeboval Jokera. Vím že Lex potřeboval Ligu když v jiný realitě hrozil jemu zánik, ale že by tam byl někdy Joker. Co by taky od něj chtěl když Supermana dokáže porazit sám :D A kromě Ligy si myslím že ani spolu nespolupracují nějak.

180

Odpovědět

+DarkOrochiPusť si kupříkladu tenhle film http://www.imdb.com/title/tt0169590/ uvidíš jak dokáže Lex spolupracovat s Jokerem .

180

Odpovědět

+DarkOrochivýborně, díky tohle mi nějak uniklo :)

180
Další