The Killers – Don’t Shoot Me Santa

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:271
Počet zobrazení:5 646

V této poněkud netradiční vánoční písni od americké skupiny The Killers najdeme všechno, co navodí správnou vánoční atmosféru: řetězy, stromečky, umělý sníh i svetr s jelenem.

Přepis titulků

Překlad: Magenta www.videacesky.cz Ach, Santo, čekal jsem na tebe. To je zvláštní, chlapče, protože... protože jsem si přišel pro tebe. Ach, Santo, zabíjel jsem jen tak pro zábavu. Tak to máš po mejdanu, hochu, protože já mám nabitou zbraň.

Nabitou co?! Santa má nabitou zbraň... Nestřílej, Santo Clausi, byl jsem hodnej kluk, přísahám, že jsem udělal všechno, co jsi řekl, nemůžu uvěřit tomu, čím teď procházím. Nestřílej, Santo Clausi, nikdo jinej mi nevěří, ale děti z okolí si mě dobíraly a nemohl jsem připustit, aby jim to tak lehce prošlo.

Ach, Santo, byl to fakt těžkej rok. Tomu se prostě nevyhneš. Život je těžkej. Ale podívej na mě. Vyšel jsem z toho celkem dobře. SANTA, VĚK 8 LET Hej, Santo, co kdybysme to probrali?

Nějak to vyřešíme. Věř mi, že jsem tohle nechtěl. Já mám rád všechny děcka. Však to sám víš. Kruci, pamatuju, když ti bylo deset, hrál sis sám v poušti a čekal jsi na trochu toho sladkýho mohavskýho deště. V mohavském dešti byl osamělý kluk... Nestřílej, Santo Clausi, byl jsem hodnej kluk, přísahám, že jsem udělal všechno, co jsi řekl, nemůžu uvěřit tomu, čím teď procházím.

Hej, Santo Clausi, nikdo jinej mi nevěří, ale děti z okolí si mě dobíraly a nemohl jsem připustit, aby jim to tak lehce prošlo. Říkaly si o to, copak nechápeš, že jsem už nemohl dál nastavovat druhou tvář? Slunce zapadá a blíží se Vánoce, tak co kdyby ses na chvíli otočil a já navždycky zmizím?

Nestřílej, Santo Clausi, nikdo jinej mi nevěří, ale děti z ulice si mě dobíraly a nemohl jsem připustit, aby jim to tak lehce prošlo. Věř mi, Santo... Santo... VESELÉ VÁNOCE PŘEJÍ THE KILLERS

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pokud by někdo chtěl slyšet další jejich vánoční písně, jsou to: A great big Sled (2006); Joseph, Better you Than Me (2008); Happy Birthday Guadalupe! (2009); Boots (2010); Cowboy's Christmas Ball (2011) a letošní I Feel It In My Bones (2012). Ke všem jsou natočeny klipy, příjemný poslech :)

200

Odpovědět

Oujé, The Killers! :) Ještě o ždibec lepší mi přijde "Boots".

190

Odpovědět

Tohle má alespoň jako koledu šťávu!
http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/corey-taylor-xm

1810

Odpovědět

Kéž by se to zpívalo namísto těch našich koled :)

180

Odpovědět

Sakra ta písnička je ale chytlavá

191

Odpovědět

Bezva ,,koleda." :) Bullet in your what? Připomnělo mi to Ďábelského Santu...

192