Vánoční píseň od The Killers

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:229
Počet zobrazení:5 900

Skupina The Killers každý rok napíše a nahraje vánoční píseň pro charitu - letos pro organizaci Red, která bojuje proti AIDS. Většinou si k tomu přizvou hosta, jako jsou Dawes, Neil Tennant či Elton John. Tento rok se rozhodli ke spolupráci přizvat Jimmyho Kimmela.

Přepis titulků

Překlad: sethe www.videacesky.cz Vyrostl jsem v Las Vegas a to mě spojuje se skupinou The Killers, ti jsou z Vegas. Od roku 2006 The Killers každoročně napíšou a nahrají unikátní vánoční píseň pro skvělou charitu - kampaň Red. A často si k tomu někoho přizvou. V minulosti už pracovali se skupinou Dawes, Nealem Tennantem či Eltonem Johnem. Netřeba říkat, jak mi zalichotilo, když mě požádali, zda se k nim chci letos přidat. Tak jsme se sešli, probrali jsme nápady a výsledkem je něco, co se může stát tou nejlepší vánoční písní všech dob od neveverek, podívejte se.

NAHRÁVACÍ STUDIO HENSON HOLLYWOOD, KALIFORNIE Jimbo! Kdo je připraven tvořit vánoční klasiku? My jsme. Přinesl jsem vánoční svetry. Pro tebe, Brandone. Pro Ronnieho. Tenhle je pro Davea a tenhle pro Marka. No tak, oblečte si je. Nebojte se, ať jsme v náladě. Mám spoustu skvělých nápadů. Spoustu skvělých nápadů. Líbí se vám svetry? - Jo, v pohodě.

- Vypadají super. - Tvůj svítí. - Je parádní, kýč. Co je na Vánocích? Je už o nich napsáno tolik písniček. Můžeme vymyslet něco, na co ještě nikdo nepřišel? Co tohle - veselé ŽJJ Vánoce. Veselé ŽJJ. - Teď to fakt frčí. - Co znamená ŽJJ? - ŽJJ, fakticky? - ŽJJ... - Víš, co to je? - Je to jako ZJ? - Ne ZJ, znamená to: žiješ jen jednou. - ŽJJ, žiješ jen jednou. Neznáte to? - Ne. - Tak nic. Tak co něco o babičce, kterou nesrazil sob, ale v tomto případě tlustá rodina, která na Černý pátek čekala ve frontě, aby si pořídila blue-ray přehrávač nebo tak něco za 18 dolarů.

Dobře. A co píseň, kde hráči budou hrát, hrát, hrát a hejtři hejtovat, hejtovat, hejtovat? To je od Taylor Swift, to nemůžeme použít. - To je od Taylor Swift. - No a? - Je to pro charitu. - To je krádež. - Stromy, vánoční lízátka...

- Mně se líbí vánoční koledy. - Opravdu? A co říkáte na Santu? - Je dobré ho tam zmínit. Co se rýmuje na severní pól? - Toul. - Toul. - Bol. - Bol. Letos máte pod stromeček tu věc na obličeji? Vše, co chci k Vánocům, je odstranit ten strašný bol? - Uhlí. - Uhlí je dobrý. - Co kdybysme z kousku uhlí udělali postavu, jako sněhulák Frosty? - To se mi líbí. Joel.

Jolek. Jolek, uhlí žmolek. Jolek, uhlí žmolek. Možná, že Jolek třeba chce, on chce... lidem říct, že hejtři budou hejtovat, hejtovat, hejtovat a hráči budou hrát, hrát, hrát? - Tobě se to fakt líbí, že? - Já to miluju. Miluju. Jo. Kdysi dávno... kdysi dávno, u Santy, u Santy... Ty budeš zpívat? Takže ty budeš ten, kdo zpívá? - Ne, máš pravdu, tak je to lepší. - Ty to umíš líp? - Ne, ty jsi, však víš... Pokračuj, já si jen zapíšu nějaké ty noty.

Kdysi dávno, u Santy... - ...na severním pólu, - Jó, to je dobrý. Tam žil žmolek antracitu, tam žil žmolek antracitu, - a říkali mu Jolku. - Super. - Pojďme to nahrát. - Dobře, jdem na to. Tak jo, Brandone, jedem na živo, tak zpívej do mikrofonu. - Dobře. Fajn. - A raz, dva a... U Santy na severním pólu...

- Já tě na chvilku zastavím. - Jo? - Vypadáš v tom svetru směšně. Tys mi ho dal. Promiň. V pořádku, pokračuj, promiň. Žil byl žmolek antracitu a říkali mu Jolku. - Brandone, občas se zdá, že zpíváš Jovek místo Jolek. - Tak nezapomínej na to L. - Jolek. - Jolek. Jo. Představ si, že jsi stará židovka. - Jolek. Jako Nolek, ale vůbec ne Nolek, jako Jolek. Žil byl kus antracitu, říkali mu Jolku.

Jolek... - Brandone. - Jo. Jen jsem chtěl říct, že to zní skvěle. - Chceš to udělat doopravdy? - Jo, o to se snažím. - Tak pojďme! JOLEK, UHLÍ ŽMOLEK Před nějakou dobou u Santy na severním pólu žil byl antracitu žmolek, rodiče mu říkali Jolek. Jolek, Jolek, uhlí žmolek, šťastný jak jen může být, chce jen Santu zahřívat, elfům život zpříjemnit.

Ale Santa jiné plány měl, a jednoho dne "Jolku, tys ten žmol, co chci, pojď se mnou na sáně." Jolek, Jolek, uhlí žmolek, radostí teď skáče, "Brzy budu Santův dárek, dostane mě malé káče." Budeme se smát a hrát si, náš život bude spjat, stulíme se pod peřinou, když půjdem oba spát. A pak se mu elfové začali posmívat "Tys za překvapení, nejsi dárek vánoční, jsi jen cenou útěchy.

Které dítě by tě mohlo chtít, takového špindíru? Teď musíš odejít a žít s tím, kdo zlobil přes míru." "Ale já jsem teplo," Jolek smutní, "a elektřina." Ty zamořuješ ovzduší oxidem uhličitým a rtutí. Jolek, Jolek, uhlí žmolek, na kolenou prosí, "Nechci s nezbedníkem žít, Santo, to mi nedělej, prosím." Ale Santa se je usmál mile "Hou, hou, žmolku tupý, ty máš spratka naučit, že Santa není hloupý."

Tak odlétli a než nadál se, Jolek v pytli byl. Křičel, volal na Santu "Já bych se vrátil." A pak bylo ráno vánoční, Jolek překvapením ztich, když uzřel chlapce smutného, se slzami v očích. On Jolka zdvih a podržel, a řekl "Buďme přátelé. Radši bych nějaký dárky, ale Santa mi vybral tebe." Já opravdu zlobil a jsem hříšník, vím, ale jestli je Santa takový, jsem rád, že nejsem jím.

Jolek, Jolek, uhlí žmolek, ví, co udělat má, řekl "Teď už vím, proč dán jsem ti byl já." Protože když je někdo zraněný, uzavře se a krutý je, ale já vím, jak bolest tvou na vzácný skvost přeměníme. Tak vem si mě do ruky své a vší silou tlač. Ať změním bolest tvou v zářivý ten jas. Jolek, Jolek, uhlí žmolek, svůj život všanc dal, aby hodný zlobydlín dostal k Vánocům diamant.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Don't Shoot Me Santa nebo The Cowboy's Christmas Ball jsou rozhodně lepší :)

10

Odpovědět

Od té doby, co se Santa zaprodal Coca-Cole je z něj pěkný parchant - já to říkám pořád :D

51

Odpovědět

A nevymysleli Santu právě Coca-Cola? :)

86

Odpovědět

Áááá, teď mi to došlo :D
Ten kluk byl malý Clark Kent!

140

Odpovědět

Je tu neúnosná koncentrace vánočních videí, rozřeďte to, prosím!

151

Odpovědět

Asi rychle zběhnu do kůlny a zkusím trik s uhlím :D.

290

Odpovědět

Bude ti to k ničemu... diamanty jsou bezcenný...

104

Odpovědět

+BullOverJistě, ovšem na druhé straně je za ně někdo ochotný zaplatit nemalé peníze.
http://www.ceske-diamanty.cz/Cena_Diamantu.asp

00