Cold open #21The Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:311
Počet zobrazení:15 185

V dalším cold open Craig vyzpovídá sympatickou Christinu, která v publiku seděla v tzv. uličce lesbiček. Co všechno o ní Craig asi zjistí?

Přepis titulků

Prosím uveď své jméno pro televizní diváky. - Christina. - Christino... Jsi nebo nejsi lesbička? Obávám se, že ano. - Jsi? - Ne. - Ne, nejsi! Proč jsi teda způsobila takový potíže a povyk, když jsi před show říkala, že chceš sedět v uličce lesbiček, a přitom lesbička nejsi? Chtěla jsem upoutat tvoji pozornost.

No... Tak teď už ji máš, že? - V mnoha směrech. - V mnoha směrech. - Odkud jsi, Christino? - Z Arizony. Z Arizony... - ve které mají Grand Canyon? - Ano. Který je oblíbený u... heterosexuálů a lesbiček?

Ano, pokud vím. Aha. Ze které části Arizony? Z Phoenixu. Z Phoenixu v Arizoně, pojmenovaném po ptáku, který se rodí z popela. Správně. Kouříš hodně trávy? Ne.

Čím se živíš ve Phoenixu v Arizoně? Pracuju pro sebe. Aha, masturbace? To je férová otázka! Stává se to. Stává, někdy omylem. - Někdy úmyslně. - Někdy i úmyslně. Myslím, že se mi líbíš.

Takže, co děláš jako práci pro sebe? Bankovní lupič? Prodej alkoholu, něco takovýho? - Čas od času jo. - Jo, ok, musíš... - Musíš se nějak uživit. - Jo, jo. - Díváš se ráda na filmy? - Dívám. - 3D nebo 2D? - 3D. - Vidělas Avatara? - Jo, viděla. - Ten je ve 3D.

- Ano. Co tam vidíš, co já nevidím? Proč se na mě nedíváš? - Ztrácím se ve tvých očích. - Můj bože! Řeknu ti, Christino, pokud je to tvoje pravý jméno... že ze mě vlastně děláš blázna! Řekl bych, že nejsi ani z Phoenixu v Arizoně, ani lesbička, ale ve skutečnosti herečka z Hollywoodu! Dostals mě.

To se teďka stává, že? Všechny herečky přicházej sem, aby byly objeveny. - To je vtipný, že? - Jo. Tak jdi na to, předveď své herectví a uveď komerční pauzu. Já budu stát tady a budu ti dávat pokyny, ale je to celkem snadný, prostě řekni "Za chvíli jsme zpátky". - Za chvíli jsme... - Ne, ne, ne, počkej! Trochu se vzchop a prodej to.

Prodáváš totiž sebe sama. - Za chvíli jsme... - Ne, počkej, ne! - Nespěchej. - Ok. Ale ne moc. Za chvíli jsme zpátky. Překlad: Frix www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak tohle nemá chybu :D

80

Odpovědět

Víc Christiny!! :D I love this girl :D

320

Odpovědět

Holka pěkná a vtipná. Docela Graiga dostala :)

430

Odpovědět

vííííííc Craiga, vííííc cold open.

210

Odpovědět

Kazdy jeho video s diváky je tak příjemný shlédnout.

341

Odpovědět

Tak to byl u mě nejlepší Cold open co jsem tu viděl. Díky moc náramně jsem se bavil : )

791