Drop the Mic vs. Kevin HartThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:11 197

Do dalšího dílu své Late Late Show si James Corden pozval amerického herce Kevina Harta, kterému se postaví v rapovém souboji. Kdo si povede lépe?

Přepis titulků

Nachystejte se a připravte se! Je tu James Corden vs. Kevin Hart v Drop the Mic! Takže, zatleskejte Jamesi, lyrickému kolosu, Cordenovi! Jeho protivníkem je samotná bestie! Kevin Hart! Dobrá, dobrá. Jamesi, jako hostitel jdeš první. Nebuď nervózní.

Vypadám nervózní? Není připravený. Užijte si ten úsměv na jeho tváři, protože za chvilku zmizí. Dobře Joshi... ...pusť mi beat. Kdepak je? Tady je! Našel jsem tě, Kevine Harte. Není žádných malých herců, ale ty máš malé všechno. Jsi rozkošný, podívejte se na něj!

Jsi tak malý, když kouříš trávu, jsi zhulený jak teenager. Get Hard, Ride Along, Ride Along 2, seš skvělej v hraní ve filmech s lidmi slavnějšími než ty. Proč bys ke mně chodil? Víš, že tě zničím. Můžeš přemýšlet jako chlap, ale vypadáš jak chlapec. Přinesl jsem ti tohle, víš co, pro případ… Dej mi to pryč z očí! Dej mi to pryč z očí!

- Chceš moji pomoc? - Dej mi to pryč z očí! Dobře, dobře… Okej, takže to budeme hrát takhle? Okej, pusť mi beat. James Corden si myslí, že vypadám jak děcko. Hm, možná jsem malý, ale můj účet v bance nikoliv. Přiznávám, že většina lidí je k tobě milá, dokud nepřijdou domů a neuvědomí si, že nejsi Ricky Gervais.

Díky své kariéře musíš zpívat s Nickem Jonasem, brzo budeš zpět na Broadwayi, nedělám si srandu, budeš bezďák. Carpool Karaoke? Jak dlouho to vydrží? Jak můžeš rapovat s hlavou v zadku Lina-Manuele? Jak? Jak? Nech... Jak to dělá? Hej, Kevin Hart si myslí, že jde do trháku, ale teď budeš větším fiaskem než The Wedding Ringer.

Všichni si to pamatujete, je to ten film s Joshem Gadem, na Netflixu je to zařazené v kategorii „Nekoukatelné.“ Vím, že máš prachy, jo, to já taky, ale ty si zřejmě hodně ušetřil nošením dětské obuvi. Svými rýmy tě zničím, děvko, na tomhle trávníku hraji já, smaž si účet a jdi domů, šmoulo Šprýmaři. Hej, přestaňte.

Šmoula Šprýmař není ani žádný šmoula! Ale je. Právě se na něj dívám. Dobře, dobře. Jdeme na to. Víte, co se rýmuje s „James Corden?“ Nuda pozdě v noci, není důležitý. Já dělám filmy s The Rockem, skončil jsi. Ty jsi dělal s Meryl Streep jak dlouho? Pět minut? Tvůj výčet je směšný, kde tak začít?

Into the Woods? Kousek spíš do výprodeje. Jsi nicka a nevyhraješ. Seš perfektním hostem k Jimmy Kimmelovi, cítí se pak hubeným. To je skvělý vtip! On je hubený! Mluvím o starém Jimmy Kimmelovi, ne o tom novém. Ten starý Jimmy Kimmel. To je vtipný, protože já se dívám na toho starýho Kevina Harta.

Oh, je tak naštvaný, je to blázen, páni, mám pocit, jako bych battloval s černým Yosemite Samem. Díky Centrální inteligenci nejsi úplně bezvýznamný, ale tady v tomto souboji seš úplně mimo. Upřímně doufám, že jsi The Rockovi poděkoval. Díky němu seš ve filmu, který by lidé ve skutečnosti mohli vidět. Měls docela dobrou kariéru, ale teď beze srandy. Vždycky budeš známý jako ten, kdo není Chris Rock.

Okej. Chceš si to prohodit? Takže on si to chce vážně prohodit. Okej. Chocolate Droppa, pro mě nejsi žádná výzva. Zpíval jsi s Chili Peppers, ale dneska bys měl zdrhnout. Zkoušel vyhrát Drop the Mic, třetí pokus! Vybral si černocha, dobrá práce bělásku.

Gratuluji k novým Krotitelům duchů, jsem fanoušek, jsem nadšený z tvého comebacku jakožto Marshamallowa. S tou poznámkou o Chris Rockovi, myslíš, že jsi vtipný? Já plním fotbalové stadiony, ty se stěží vlezeš do sedačky. Dobře, dobře. Takže... kdo je váš vítěz? Bude to James Corden? Nebo to bude Kevin Hart?

Vítězem je Kevin Hart! Dámy a pánové, Kevin Hart! Zůstaňte s námi. překlad Lexter

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediné co by mně zajímalo je zda jedou do sebe bomby doopravdy jakoby hned z místa co je napadne. Jestli třeba i do sebe jedou ty urážky jakoby doopravdy co si oni myslí a nebo to mají vše předpřipravené třeba čerpajíc inspiraci z urážek (ne)fanoušků na netu. Protože třeba ten battle mezi Francem, Delevingne a Cornem vypadal relativně jako battle který jeli co je napadlo a , že do sebe jedou celkem podle toho co si myslí oni.
Jak myslíte teda , že to je ? Připravená show a nebo zkrátka trochu rivalitního rýpaní do sebe snad is trochou humoru a nadhledu ?

16

Odpovědět

pravdepodobne to majú dopredu pripravené

60