Drop the Mic vs. David Schwimmer a Rebel WilsonThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:301
Počet zobrazení:16 016

Rapová bitva v The Late Late Show with James Corden, které se účastní jak samotný moderátor, tak také jeho hosté, kterými jsou v tomto případě David Schwimmer aka Ross z Přátel a Rebel Wilson. Během souboje dojde na nemálo poměrně hodně vtipných narážek například na Davidova zlatá léta v Přátelích nebo na Britskou národnost, či postavu Jamese.

Vysvětlivky:

  • Millenials - Generace Y - lidé, narození v rozmezí let 1975 až 2000
  • Kardashian - David Schwimmer si zahrál Roberta Kardashiana v seriálu American Crime Story
  • Bronco - O.J. Simpson jezdil v seriálu American Crime Story v bílém Ford Bronco
  • In-N-Out - řetězec fast foodů sídlící hlavně na americkém jihozápadě a pobřeží Pacifiku
  • Pitch Perfect - film, ve kterém hrála Rebel Wilson jednu z hlavních rolí

Přepis titulků

Dobrá, vřele přivítejte Jamese, rapového zabijáka, Cordena! Dobrá, dobrá. Dobře. A MC, jeho televizní veličenstvo, David Schwimmer! Dobře, Jamesi, jako hostitel začínáš.

Určitě seš na tohle připravený Schwimmere? Jojo. Pamatuj si, řekl sis o to. Dobře. Joshi, pusť mi beat. Generace Y, dovolte mi představit tohohle chlápka. Jmenuje se David. Byl slavný v 95ém.

Protože to bylo tehdy, kdy byl v televizi, teď je rok 2016 a nemá Přátelé. Chápete? Žádní Přátelé, žádná další sláva. Byl Kardashian v televizi, ale to bylo jen na oko. Hrál si Roberta, to bylo skvělý kombo. Ale byl jsi tak bílý, že jsi měl hrát spíš to Bronco. Co se snažím říct, tento souboj je trhákem, takže jsem smutný z toho, že vyklopíš něco trapného.

Ale teď máš šanci dokázat, že máš koule, zatímco já tě ignoruji, stejně jak Jennifer Anniston tvé telefonáty. Brit v Americe, to je tvá jediná zásluha. Všichni tě známe jako herce, jehož role jsou vždy stejné. Špekatý nejlepší kamarád, vtipný pomocník s břichem tak velkým, že si nevidíš na...

Dickense jsme všichni četli jako děti, je Britem jako ty, ale lidi ho znají. Musíš být masochista, chceš bojovat se mnou? Tohle neskončí dobře, kámo, není to Láska nebeská. Aby bylo jasno, Angličany mám rád, jednu jsem si vzal, ale proč si tvá žena vybrala tebe… omlouvám se, je slepá? Je slepá? Rap vznikl v této zemi, ty jsi tu turistou.

Udělal nám laskavost Jamesi, prostě změň kariéru. Ale no tak, Davide Schwimmere, jak můžeš být takový chudák, když se tvé jméno rýmuje s "vítěz?" Neznáme tě díky rolím, které jsi hrál. Něco jako: „Nevěděl jsem, že Ross z Přátel je v novém O.J." Jsem sporťák, rozjíždím tu nový Nascar. Jsem zvíře, ty jsi jen hlas v Madagaskaru.

Je překvapený, nevěděl, že to umím zabít? Co se děje? "Nikdo ti neřekl, že se to bude ubírat takto?" A poslední věc. Nejsi pravý MC. Naprosto jsem tě zničil, tohle CTV je moje! Omluvám se, že seš díky tomu tak smutný, ale na rozdíl od tohoto davu "já tu pro tebe budu..." Ty jsi mě zničil?

Prosím tě, tvé rýmy jsou totálně mimo. Pracoval jsem s opicí, která měla víc dovedností než ty. Nebojím se, páč z toho, co si řek, neslyšel nikdo nic. Jediní lidi, co sledují tvojí show, spí nebo jsou mrtví. Seš pozdě v noci, já v prime timu, ty seš kola, já kvalitní víno. Jdi domů, seš vyřízenej, tento souboj je můj. Myslel sis, že se budu bát a chodit opatrně okolo? Když každý ví, že tvoje prostřední jméno je Kimberly.

Jsem vysoký a štíhlý, ty si malý a tlustý. Mě znají v Japonsku, tebe znají v In-N-Out. Ztrapňuješ svou zemi, tohle pro mě nic nebylo, děvko! Polož ten mikrofon a udělej mi čaj. Jedna smetana, jeden cukr. Okej... Kdo podle vás vyhrál? Počkejte chvíli, máme nového účastníka.

Dámy a pánové, přivítejte prosím Rebel Wilson! Dobře, přestaňte. Dost potlesku, proč byste sakra chtěli poslouchat rapovat dva bělochy? Jsem MC Rebel, jsem hustá a seru na to. Mám hustý prsa, přesně to, co chybí těmto týpkům.

Davide, tvá kariéra je jedna velká chyba, něco jako Ross a Rachel, je na rozpadu. Vtípky stranou, myslím, že jsi skvělý. Byla jsem tvým největším fanouškem, když mi bylo osm. Karaoke v autě, myslíš si, že je to něco velkého, ale o čem každý přemýšlí? Drž hubu a nech zpívat Adele. Mluvíš anglicky, ale rapovat neumíš, tvé rýmy neexistují, stejně jako vnitřní mezera mezi mými stehny!

Nebojujte se mnou, víte, že to za to nestojí. Každý totiž ví, že moje rýmy prostě ladí! Okej. Vítězka Drop the Mic Rebel Wilson! Dámy a pánové, Rebel Wilson a David Schwimmer.

Zůstaňte s námi. překlad Lexter

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

v 1:27 - neřiká tam místo:byl Kardashian v tv,ale to bylo jen na oko.
-byl Kardashian v tv,ale jenom pro 4procentní :D
(videacesky rulez)

00

Odpovědět

David ho totálně odrovnal!! Škoda, že tam nakonec byla Rebel, ta to totálně zkazila

70

Odpovědět

kdyby to nemeli napsany predem tak by to bylo super

11

Odpovědět

Více Drop the Mic!!!

162

Odpovědět

Hele ať si říká kdo chce, co chce, ale tohle mělo sakra koule a tu "flow"! (pořád nevím co to ve skutečnosti je)
Nevím jestli jim ty rýmy někdo píše, ale skvěle zafrázované (y) :)

90

Odpovědět

Jednoznačně se přikláním za více Drop the Mic. videí :)

392

Odpovědět

Já naprosto souhlasím, ale také by mi udělalo velkou radost, když by se zase začaly překládat ERB :-) hAnko to tu dávala parádně, tak doufám, že se k tomu zase vrátí :-)

80

Odpovědět

Pristě bych tu chtěl videt tu Anne Hathaway tu když sem slyšel RAPovat naposled tak mi spadla čelist...

460

Odpovědět

Nějak jsem nepochopil, co ta tlustá ženská chtěla předvést. Hlavně na začátku jí to nešlo ani trochu a celé její vystoupení (ne rap) bylo trapné. Kdo to vůbec je?

5527

Odpovědět

Co ta tlustá děvka zkoušela? Ha ha ha

3239