Posilování a ryčení s Terrym CrewsemThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:5 664

Určitě jste si v posilovnách všimli borců, zvedajících těžké váhy, kteří při svém snažení řvou a křičí. To je, alespoň podle Jamese Cordena, klíčovým prvkem k úspěchu. S demonstrací těchto cvičících technik mu vypomůže americký herec Terry Crews.

Přepis titulků

9001... 9002... Omlouvám se. Akorát jste mě přistihli, jak si dávám do těla. Takže, spousta cvičících videí vám ukazuje jak posilovat, ale do dneška vám nikdo neukázal, jaké zvuky vydávat, když cvičíte. Neuvěříte, jakého progresu je možné dosáhnout během jedné lekce, během které přestanete cvičit intenzivněji a začnete cvičit hlasitěji.

Pozvu si sem asistenta. Někoho, kdo, buďme upřímní, vynechal pár posledních lekcí v posilovně. Všichni jsme to zažili, ale tenhle týpek se na to fakt vykašlal. Dámy a pánové, přivítejte prosím Terryho Crewse!

Jo! Jak je?! Takže, Terry, myslím si, že každý, kdo se dívá, vidí, kde je problém. Máme tu tahle buclatá a zavalitá ramena. Máme tu těch devět brad. Tohle je tak maximálně 4-pack a tady máme tyhle nechutná mužská prsa.

Oh, pardon Jamesi. Tomuhle se říká prsní svaly. Jo, to proto, že když jdeš vždycky do bufetu, tak si zobneš tohoto, pak tamtoho, pak zase tohoto. Terry, vím, že nenosíš sportovní podprsenku. Ale proč se prostě nepodíváme na to, jak posiluješ… Proč prostě párkrát nezdvihneš tyhle činky?

Dobře, jsi na to připravený? - Jo - Ok, ok… je to tvůj pořad. Ok, jdeme na to. 1... 2... Jo, to je přesně ten problém. Problém je, že tě nikdy nekoučoval profesionál. Proč je prostě nepoložíš a nepodíváš se, jak to dělají profíci.

Dobře, okej… Oh, to je docela dobrý… To je přesně to, o čem mluvím! Víš co? Myslím, že ti můžu ukázat něco lepšího. Zvládnu to líp. Prostě se dívej. Pojďme vyzkoušet třeba něco takového.

Tohle je 143 kilogramů. Tak co?! Co si myslíš, že děláš? Zvedal jsem závaží. To je to, co děláš? Tak si představuješ zábavu? Přijdeš si sem a ztrapňuješ mě před mými kamarády? Haha, ty přece nemáš kamarády. Přestaň s tím. Vraťme se k tomuhle…

nemusíš… Víš, co jsi udělal? Co jsem udělal, Jamesi? Jaký je problém? Rýpl jsi do bestie! A to opravdu nechceš! Nechci to dělat, Jamesi. Copak to tu máme? Tohle má asi 325 kg. Problémem je, že nepoužíváš záda, čtyřhlavý sval stehenní, zadek, triceps…

Kde že jsou? Kde? Právě jsem ti to ukázal… čtyřhlavý, zadek, tric… Popichování bestie. Popichování bestie... Víš co? Víš ty co? Já sice popíchl bestii, ale ty jsi vypustil ďábla! To je příliš! No, očividně ses ode mě hodně naučil a během jedné lekce ses jasně zlepšil.

Víš, co to znamená? Myslím, že je čas… to pořádně rozpálit! Dámy a pánové, Terry Crews. Za chvíli zpátky spolu s Terrym, Meagan Good a Dylanem O'Brienem. Maximalizuj úspěch. James Corden a Terry Crews nám ukazují nové pohyby. Cvičení, o kterém jste vždy snili.

O co víc chrčíte, o to víc dostanete! Je to tak… překlad Lexter

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář