Simon Cowell hledá práciThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 45
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:12 122

Craig se dnes zkusí podívat na to, jak by vypadalo obsazení nekompromisního porotce pořadu American Idol v řadě jiných oblíbených souteží a pořadů.

Poznámka:
Crabs - krabi je také hovorový termín pro veš muňku (lidově filcky). Omlouvám se za volnější překlad.

Přepis titulků

Dobře, a teď... Pořad American Idol skončil. A Simon Cowell řekl, že se nejspíš nevrátí. Přemýšlím, jestli Simon půjde do nějakých jiných pořadů a jestli ho ještě někde uvidíme. Simon Cowell v Sezame, otevři se. Hej, pane loutko, pojďme si zazpívat o tom, jak je tento pořad strašný. Tento pořad se mi vůbec nelíbí, je to smradlavá hromada sr- TECHNICKÉ PROBLÉMY PROSÍME O STRPENÍ Ve StarDance ...když hvězdy tančí.

Ty... Ty jseš snad ta nejhorší tanečnice na světě. Nemůžu uvěřit, že mě spárovali zrovna s Keirou Knightley. Jako soutěžící ve Chcete být milionářem? Kdo chce být milionářem? Ze mě už je dávno miliardář, takže si strč tyhle otázky do řiti.

To je má konečná odpověď, kreténe. Rybářem v Nejsmrtelnějším úlovku. Tomuhle říkáš nejsmrtelnější úlovek? Vetší potvory jsem viděl běhat i v rozkroku tvý mámy. Jako jeden z Jonas Brothers. Náhrada za Andyho Rooneyho v pořadu 60 minut. Stůl Andyho Rooneyho smrdí po mrzutosti a čůránkách. Takže se cítím jako doma. Jako popelář kanálu Discovery ve Špinavé práci.

Těmhle odpadkům říkáš odpad? Tenhle odpad je k ničemu. Sežeň nějaký pořádný odpad. Jako moderátor Noční show s Craigem Fergusonem. Vy hubatí opičáci... Kriminálníkem v pořadu COPS. Policajti mě nikdy nedostanou. Ty kulky se odrazily od mých obrovských předstíraných bicepsů. Trhněte si, trapáci.

Překlad: muezli www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší na tom je jak se všichni pořád smějou. Ale jinak nic moc.

21

Odpovědět

Sorry ale tohle bylo od něj fakt slabý stand up :(

121