Auto-TuneThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
40 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:8 097

Auto-Tune je software, který v reálném čase vylepšuje intonaci zpěváků. Robert Odenkirk, kterého možná znáte ze seriálu Perníkový táta nebo Volejte Saulovi, si v rámci konkurzu na karaoke spolujízdu tento software vyzkoušel. Pokud vás zajímá, jak zní originál písně Take Me Out To The Ballgame, poslechněte si Billa Murrayho. 

Přepis titulků

Mluvili jsme o tom dříve a... Jsi v pořádku? - Jsem trochu naštvaný. - Proč? Protože jsem naštvaný na tebe, na tuhle show, na... na všechno. CBS, CSI, a tak. - No, když se mě zeptali... - Co tím myslíš? ...co chci dělat, řekl jsem: "Karaoke spolujízdu." A pak, Jamesi, pak...

se zeptali: "A umíte zpívat?" A já řekl: "Ne." - A to je... - A pak řekli, že to nepůjde. Ale já si umím sednout do auta. - Ale to je velice důležité... - Můžu s tebou jezdit v autě. - Ale zpěv je pro karaoke klíčový, Bobe. - Ale klíčové je pro to i... - Co? Technologie, rok 2017, Auto-Tune. A já řekl: "A co Auto-Tune?"

- Myslíš, že bys mohl zpívat s AutoTune? - Kdybych měl AutoTune, mohl bych vám zazpívat. Zeptal jsem se... Zkusil jsem... - Máme... - ...se dostat na konkurz na karaoke. Máme tu mikrofon. Dovol mi... Ale, počkat.

¨ Jakou píseň bys zazpíval? Co bys zazpíval? Neznám žádné texty. Ale to je společně se zpíváním zásadní problém. - Jednu znám. Znám jednu píseň. - Jakou? Take Me Out to The Ball Game. Můžu se zúčastnit konkurzu, nebude ti to vadit? Moment jen pro mě, kdy se zúčastním konkurzu. A kluci, mohli byste...

chtěl bych... to moderně, zvládnete euro-disko verzi? Tak jo. Jdi na to. Jo. Z tohohle se asi nikdy nevzpamatuju. - Varoval jsem ho a řekl mu... - No, bylo to... - ...že bez přehánění neumím zpívat. - ...odvážné. - No, ty opravdu neumíš zpívat. - Zvládám vystupování před lidmi. - Mám v mikrofonu... - Opravdu? - Techniku mám v mikrofonu.

- Opravdu? Ale sebevědomí ti nechybí. Tomu, co jsi právě předvedl, říkáme špatný a neohrožený. To je výstižný. Jen se na to podívejte, v televizi to určitě bude znít lépe. Úplně cítím, jak Američani vypínají televize. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dve sekundy po tom ako začal som ja skončil.

00

Odpovědět

Tak to byl strašnej zážitek.

81

Odpovědět

Jen u této show si tak nějak jsem jistej, že ti hosti tak trochu přehrávají svůj charakter aby to bylo alespoň kapku zajímavé. Tak nějak mi přijde, že už se to nezlepší ta show. Alespoň né do té doby než to vemou hezky od začátku a nezmění moderátora, styl show ... prostředí. Je to takové nemastné, neslané.

82

Odpovědět

Proč tuhle show prostě nezruší? Kdybych to měl nějak konstruktivně zkritizovat, tak řeknu, že je to p******a od začátku do konce bez naděje na zlepšení.

171

Odpovědět

Odenkirk by si mohol dať ďalšiu sériu Better Call Saul a nie sa jebať u toho vyžratého trapáka...

102

Odpovědět

Tohle nebylo EuroDisco. :D

10

Odpovědět

Uplně cítím že češi vypínají tohle video

122