Sherlock Holmes a historka s gorilouThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:9 965

Ian McKellen představí svůj film pan Holmes, podělí se o zážitky se včelami a na závěr zavzpomíná na jednu historku s gorilou.

Přepis titulků

Na tom filmu se mi strašně líbilo, že o Holmesovi existuje plno příběhů, ale ty hraješ Sherlocka jako opravdovou reálnou osobu. Je to to, co tě na filmu lákalo? Ano, přesně. Všichni známe Sherlocka. Vybavíte si dobu, kdy jste nevěděli, kdo to je? Je jako Ježíšek, vždycky jste o něm věděli. Takže jsme šli proti tomuto přesvědčení, není to fiktivní postava, ale skutečný Sherlock Holmes.

Tak skutečný, že ve svých 83 letech spokojeně žije na jihu Anglie poblíž Bílých doverských útesů. Ale nejvíc mě na tom lákalo to, že jsem byl v roce 1947 na světě - a mohl jsem být ten malý kluk. - Páni. A příběh je v podstatě o tom, že muž, který žije jen svou hlavou, zjistí, že to nestačí a je třeba žít i srdcem. Tak se snaží prozkoumat své vlastní nitro. Je to krásný film, ale nejvíc jsem se o tebe ve filmu bál, - když ses ve filmu staral o včely.

- Ano. A to byly skutečné včely a doopravdy se to odehrávalo. Muselo to být děsivé. Řekl jsem, že jediná věc, se kterou nechci nic mít jsou včely. Pardon. CGI, můžeme to nějak vyřešit, vystřihnout, přidat včely. - Dodělejte ty včely pak. Ne... - V Medvídkovi Pú to tak dělali pořád. To nebyly skutečné včely? Včelám je to vlastně jedno. Mají docela napilno a práci, kterou musí udělat.

Nebudou se námi zabývat. Pokud je nebudete příliš ohrožovat. Ale třeba rámy jsem z úlu bral bez rukavic. A neměl jsi je na sobě, když jsi pracoval s gorilou, nebo na něčem takovém? Moc pěkný úvod k historce, o kterou se musím podělit. - Ale... - Vzpomínáš si na pořad - Animal Magic? - S Johnnym Morrisem. - Výtečně. Johnny Morris obcházel zoo, ne fiktivní, ale opravdová. Trávil čas se zvířaty a mluvil na ně.

Jednou se v místní zoo narodilo gorilí mládě a on se tam vydal na návštěvu. - A stalo se tohle. Chci, abys byl Johnny Morris. - Dobře. A vezmeš si mládě gorily do náruče a budeš se s ním mazlit. A já budu dělat gorilí matku, která to celé sleduje. Na gorilách je skvělé, že je můžete takhle držet. A paní gorilovou to za chvíli omrzelo a udělala... To je nejlepší konec k příběhu, který by se nikdy nemohl stát.

Kdyby všechny historky končily tím, že si vám Sir Ian McKellen sedne na klín, byl bych nadšený. No, pokud chceš o této historce vědět víc... Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Corden má možno nejaké spevácke a herecké nadanie, ale tiež mi nepríde vtipný. Predchodca Ferguson bol lepší.

93

Odpovědět

Tady všichni Cordena tak rádi haněj. Nemusí bejt přece nutně vtipnej, když to za něj dělaj jeho hosté a on jim do toho docela slušně nahrává.. To at si Ferguson do pořadu teda nikoho nezve, když to pak neni o hostovi, ale polovinu rozhovoru točí Ferguson na sobě, sorry..

30

Odpovědět

0:02 - neříká tam homes ale "There are so many Sherlock HOLMES stories."

11

Odpovědět

Samozřejmě. Přehlédnutá chybka. Už opraveno, díky. ;-)

20

Odpovědět

Jo. Náhodou bych se s ním rád pomazlil v postýlce. Ne s tím tlustým buzerantem, myslím s Gandalfem.

110

Odpovědět

Chtělo by to už pročistit komín.

02

Odpovědět

fuj, k***a, až ma natiahlo

23

Odpovědět

Ian McKellen má určitě prcku hladkou jako šprcku. Určitě má rád párky.

22

Odpovědět

ten starý b******t je sympatický klasik, ale toho vyžratého zmrda nemôžem vystáť...

717

Odpovědět

Taky toho Jamese moc nemusim. Přijde mi vlezlej a falešnej, ale nechápu to hodnocení. Jde tam přeci o Iana a ten byl bezvadnej. Myslim, že legendární Gandalf si zaslouží mnohem lepší hodnocení, ať už tam sedí s kymkoliv

83

Odpovědět

TRAP-NE TRAP-NE TRAP-NE TRAP-NE a jeste znova 100x TRAP-NE!!!!.. Smrt tomu spekatemu neumetelovi!!!!!!!!!!!!!!!!!

315

Odpovědět

ODPAD

410

Odpovědět

Můj kůň vznešeně se nese, že má milá posrala se v lese.

74

Odpovědět

Něco něco bla Gandalf bla bla bla the end. Jestli ho chcete zachránit tak radši přeložte tohle https://www.youtube.com/watch?v=IKN03zesllI

38