IT odděleníThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:9 824

Když nastane v kanceláři problém s počítačem, zavoláte IT oddělení. Ale co když vaše volání po IT zaslechne Pennywise?

Poznámka:
It je název nového filmu na motivy knihy od Stephena Kinga (It, česky To). Hlavní postava se jmenuje Pennywise.

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

 

Přepis titulků

Ahoj, můžete mi sem poslat IT? Skvělé, děkuji. - Zdravím, Time. - A vy jste kdo? Vyžádal jste si mě. Time. Ne, porouchal se mi server, volal jsem IT. Už to chápu. Vy jste chtěl IT oddělení a já jsem IT. Takže to zvorali.

Není to vaše chyba, děje se to pořád. - A můžete mi spravit počítač? - Ne. Ale můžu vás vystrašit! U mě dobrý, díky. Můžu se na to podívat, mám jeden doma. Vlastně je mé ženy. Mé ženy! Zkoušel jste už restartovat systém? - Ne, ještě ne. - Tak ho zkuste restartovat. Jen si skočím pro heslo.

Co to s váma je? Pomáhám vám najít heslo. - Panebože, přestaňte mě strašit! - Já se vás nesnažím strašit. Byl jsem pod stolem a z téhle strany se dalo snadněji vylézt. - A co ten balón? - Byl tam dole. Myslel jsem, že blokuje signál Wi-Fi. To bych... to bych být vámi nedělal. Za 20 minut mám poradu! No tak!

Všichni přece ví, že balónky vražedného klauna se nepropichují. Za tohle nemůžu. - Time, můžu si půjčit sešívačku? - Jo. - Ahoj, Penny. - Ahoj, strašidelná Mary. Jak se daří? - Dobře. Zase další IT chyba? - Jako vždycky. - Že propíchnul balónek? - S vervou. - Jo. Balónky vražedného klauna se přece nepropichují. To je kurz pro začátečníky. Klasická Mary. Víte co?

Tohle nepotřebuju. Můžete odejít. Já teď zavolám skutečné IT. Ahoj, můžete mi sem poslat IT? Myslím tím I. T. Jako... - Nevím, co to znamená. - Informační technologie. Informační technologie. Žádné příšery, jo? Proč tu ještě jste? Upřímně? Teď už jsem citově angažovaný v tom, aby se opravil váš počítač. - Ahoj, Time. - Já volal IT. Volal, přísahám! - Jo, já jsem IT oddělení.

- Vy jste Freddy Krueger. Já vím, ale snažím se začít nový život. Chodil jsem do večerní školy a získal diplom z informatiky. - Dobře, můžete mi to tedy spravit? - Jasně, není problém. Vidím, že je počítač uspaný. To je pro mě dobrá zpráva! Jen si dělám legraci. Zkusíme tohle. To by mělo stačit.

Pokud budete mít další problémy, zavolejte mi na mobil. - Chceš zajít na oběd? - Jasně. Jo. Naposledy jsem jedl, když jsem měl čtyři děti k snídani. Dělám si srandu. Měl jsem müsli. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... ten tlustý debil.

06

Odpovědět

Nebuď na sebe tak přísný…

50

Odpovědět

-1 .

02

Odpovědět

OK, máš to tam.

00

Odpovědět

tenhgle tlustej z**d uz je v halywudu odkecanej

410

Odpovědět

nuda

313

Odpovědět

Když nastane v kanceláři problém s počítačem, zavoláte TO oddělení. Ale co když vaše volání po TO zaslechne Tomio Okamura a dá vám ban?

344

Odpovědět

Opravdu povedené — pobavilo i poučilo.
Velké poděkování.

81

Odpovědět

Hej hej, fest poučné, uhm. :)
Povedené to ale bolo.

60

Odpovědět

+RezolutJá se tam dověděl že balónky od Klauna se nemají propichovat.
Pro další smysluplný a bezpečný život dost podstatná informace.
Mnohá videa mi nedají ani to.    :-(

62

Odpovědět

Rádo se stalo :-)

50

Odpovědět

+setheDělám v IT hromadu let, takže mě tohle video hodně pobavilo, plno zvratů a vtipu
např: co tady zase děláte.... pomáhám vám hledat heslo, prostě tak to nějak chodí i v životě a proto dle mého je to hodně dobrý a je to i skvěle nazvučeno.

40