Karaoke spolujízda s Lady GagaThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:9 018

V tomto díle nebude James Corden jen řídit. Poprvé se také podívá na sedadlo spolujezdce a řidiče mu bude dělat Lady Gaga. Ve videu si postupně zazní následující písničky:

Poznámky k překladu:

NFL (National Football League) - je nejvyšší profesionální liga amerického fotbalu ve Spojených státech amerických a na světě.

WMA (World Music Awards) - ocenění, které umělci dostávají na základě celosvětového prodeje nahrávek.

Přepis titulků

- Moc děkuju, že mi budeš dělat společnost na cestě do práce. - Jo. - Moc si toho vážím. - Díky. Neměla jsem nic v plánu, takže v pohodě. - Doprava je dnes... - Já vím. - ...strašná. - Pohni se! - Uhni mi z cesty, krávo! Nebude vadit, když pustím nějakou hudbu? - Ne. - Bude to v pohodě? Nevím, co tu mám. Tebe teď čeká Super Bowl. - Jo.

- Jaký z toho máš pocit? - Docela dobrý, chlape. - Jo? - Jo. Takže když ti zavolali, že budeš dělat Super Bowl, - co se ti honilo hlavou? Protože... - Haló? Přehrajme si to. - Haló. - Ahoj, Gago. - Ahoj, jak se vede? - Tady Dave z NFL. - Pamatuješ si mě? - Ne. - Ahoj, Dave? - Co máš v plánu začátkem příštího roku? Můj bože.

Vy mi nabízíte Super Bowl? Ano. Je úžasné, že jste to poznala z tak nejasné informace. Chcete být součástí Super Bowlu, příští rok, v rámci poločasové show? To mě p***r. Jen mi prosím řekni, když jsi ve studiu a píšeš tenhle text, píšeš si ta slova - ra-ma-ra-ma-ma? - Jo. A když pak ten text někomu ukážeš, tak oni pak...

- Jo, to je... - Nedělají to, protože já jsem šéf. - To je ta správná odpověď. - Ale je to jako... Je to romance. Je to ra-ra-a-ro-ma... - Počkej, takže je to... - Vtip na romanci. - ..."romance-ga-ga-ga"? - Tak nějak. Takový začátek romance. - Romance u-la-la? Už to chápu, ty říkáš: " Romance u-la-la." To mě vůbec nenapadlo. - Proto jsou pro mě spolujízdy tak dobré, nový pohled na texty.

- Díkybohu. Díkybohu. - Občas si je sama harmonizuju. - Moc se mi to líbí. - Právě jsi získala řidičák, že jo? - Jo, získala. - Kdy to bylo? Před několika měsíci. Bylo to trapné, celá rodina se mnou šla na oddělení motorových vozidel. Můj otec plakal, když jsem získala řidičák. - To se mi líbí. - Já mu řekla, že je mi 30, a on: - "Jsem na tebe tak hrdý..."

- Myslíš, že jsi dobrá řidička? - Myslím, že jo. Jsem v pohodě. - A chceš... - Jo, to zvládnu. - Vozím se do práce každý den, ale nikdo mě ještě nevezl. A může se to vůbec? Tak jo. Jsem v pohodě, ale úplně dobře nevidím. Tak to je špatné znamení. Tak jo, je to tady. To jsou stěrače. Do haj*lu, to bude katastrofa. Tohle je, tohle je ******.

Dej nohu na brzdu. - Mám to. - Dej to dolů, protože... - Jo. Stiskni tlačítko a dej to dolů. A řídíme. Pane jo... - Ježíši! Řídila jsi už někdy v New Yorku? - Jo. - Opravdu? - Jo. - A znáš ruční znamení pro řízení v New Yorku? - Jo, tohle. Hlavně ho nezačni hned používat. No tak, pěkně plynule. - Nevím, jestli se cítím bezpečně...

- Ale no tak! ...v tomhle prostředí. Ani ne... Tak to bylo fakt něco. Dobře. Ale bylo to hrůzostrašné, nech mě řídit. Tohle už nikdy neudělám. Jo, to je ono. Tam, kde je napsáno "P". Úžasné, že? Zvládla jsi to! To je... dej mi něco na rozezpívání. - To nebylo správně. - Co? - Musíš držet melodii.

- Co? - Ta druhá... - Zavři zobák! Ne. Rozcvičuješ někdy rty? Děláš někdy tohle? - Rty, zuby, špička jazyka? - Ne, ale možná bych měla. - Tohle jsi dělal? - Benedict Cumberbatch. - Benedict Cumberbatch. - Benedict Cumberbatch. - Co to je? - Benedict Cumberbatch je Sherlock Holmes. Benedict Cumberbatch je Sherlock Holmes. Benedict Cumberbatch je zatraceně dobrý Sherlock Holmes.

Benedict Cumberbatch je zatraceně dobrý Sherlock Holmes. Když to uděláš před Super Bowlem, budeš v pohodě. Teď bych s tebou chtěl něco probrat. - Koupila jsi kupu oblečení Michaela Jacksona. - Jo. O kolika kusech oblečení se bavíme? - Musím mít nejmíň tak 400 kusů. - Nekecej. Mám jeho bundu z Thrilleru. Mám jednu z jeho rukavic, spoustu kostýmů z jeho turné.

- A jsou cítit? - Ne, ne. Jsou v perfektním stavu. A vlastně je mám v místnosti s řízenou teplotou. - Aby vydržely, však víš, fakt dlouho. - A jak víš, že je to jeho oblečení? - Kde bereš jistotu? - No, prodali je v aukci... Jo, ale já už se spálil. - Opravdu? - Jo. - Je to jeho oblečení. Když to říkáš. Já si jednou koupil... tričko každého člověka z města a zjistil jsem, - že Trevor, Jacob a Ashley je ani nenosili.

- Co to bylo za písničku? Liquid Dreams? - Panebože. - Máš takovou písničku? - Ta písnička... - Znáš Liquid Dreams? A pamatuju si i sbor. - Je to v podstatě písnička o ejakulaci ve spánku. - Jo. Skvělé! Je pravda, že dokážeš za 10 minut napsat písničku?

- Za 10 minut jsem napsala Just Dance. - Opravdu? Poker Face taky za 10, Born This Way za 10 minut. - Prostě to přijde jako nával inspirace. - Podívej, ztratila jsem náušnici. Tak moc ses snažila... o pokerový výraz, až jsi ztratila náušnici. Snažila, že? Nesnáším, když mě móda zklame. To se stává jen zřídka. - Tak to fakt nevím. - Ne, jen zřídka. - Možná, že poznám módu. Vždycky jsi odvážná.

No, já se asi nikdy nestarám o to, komu se to nelíbí. Vlastně jde o to být nemoderní. Myslím, že v tomhle jsi vypadala opravdu skvěle. Myslím, že to bylo obzvláště odvážné. Myslím, že jsem v tom vypadala docela dobře. A který outfit máš nejraději? O kterém si myslíš, že je nádherný? Nejoblíbenější jsou asi královské šaty, které jsem měla na udílení cen WMA.

Ten rok jsem na sobě měla i šaty z masa, jen o něco dříve. Na těch je super, že máš pořád po ruce svačinu. - Panebože. - Když máš hlad, tak si prostě... Podívej se na mě. Když to nesneseš, jak se asi cítili na udílení cen? Fakt bys to měl sundat. Tenhle je můj nejoblíbenější. Zbožňuju ho. Na řízení se moc nehodí, ale cítím se v něm tak živě. Ze všech, co jsem viděla, je tenhle na tobě nejlepší.

Ze všech. Jo. - Opravdu? - Ano, opravdu. - Děkuju. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdy bude Britney Spears?

00

Odpovědět

Sethe, len malá chybička. James na 15:11 nehovorí, že si kúpil tričká každého z mesta, ale každého člena kapely O-Town, ktorých potom menuje. A následne spieva ich pesničku Liquid Dreams. :-)

10

Odpovědět

Nejlepší je stejně carpool s Chrisem Martinem ;)

10

Odpovědět

Na tohle video jsem čekal strašně dlouho. Lady Gaga to neskutečně zandala a James se taky ukázal :)

61

Odpovědět

Nevím co tady všichni proti Cordenovi mají. Mě přijde naprosto v pohodě. Carpool parádní a ostatní celebrity se s ním neskutečně baví.
Jinak Gaga má neskutečnej hlas jen ten její image je no...

171

Odpovědět

hmm, vydržel jsem celých útrpných 48 sekund :-(

16

Odpovědět

fck tak to je hlas, hlavne ten posledný song bol jak zo štúdia

121

Odpovědět

Jako já vím že tyhle videa se snadno překládají když texty písniček nepřekládáte, ale to si místo toho radši dejte kafe nebo tak něco :D

46

Odpovědět

Corden je frajer! Dokázat být míň sympatickej než Jay Leno a zároveň míň vtipnej než Václav Moravec musí být dost těžký - a on to zvládá jakoby nic!

1520

Odpovědět

dik super :-)

122

Odpovědět

Kdy vám, milí překladatelé, dojde, že na toho tlustého trapáka tady není nikdo zvědavý? Jako vážně. To se nekoukáte na hodnocení a komentáře, nebo je vám názor návštěvníků až tak u pr*ele?

1247

Odpovědět

vážně řeší jestli umí řídit auto s automatem? To přeci umí i děti, je tam jen páka pro jízdu do předu nebo dozádu, takový lehčí autodrom :D

10

Odpovědět

Jo :D taky mě hned napadlo: "on je potřeba řidičák i na automatky?"... ale asi je to tak lepší.

01

Odpovědět

Myslím, že je škoda, že u těchhle videí nepřekládáte i texty písniček. myslím, že u té poslední, Milion reasons, by to bylo i fajn. A samozřejmě nejenom u ni.

Jinak Gaga tady vypadala moc pěkně.

192

Odpovědět

Tak najít si překlad songů neni snad žádnej problém... bylo by to docela divný.

23

Odpovědět

+BullOverV tom případě, nemusíš nic překládat, jenom vložíte...

01

Odpovědět

Jak je Gaga hezká, když ze sebe už nedělá maškaru :)

173

Odpovědět

Mě se teda nelíbí vůbec, přijde mi pěkně hnusná...

00

Odpovědět

Už dost tohoto nesympatického tragéda!

925

Odpovědět

Jediný nesympatický tragéd jsi tady ty! Corden je náhodou borec a za každé carpool jsem neskonale vděčná. Ne že bych neuměla anglicky, ale občas tam melou tak rychle, že to prostě nechytám.. btw, bude i Michelle Obama? To je jedno z nejlepších carpool, které kdy Corden měl...

97
Další