Vánoční elfThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
43 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:6 431

James Corden objeví na stole malý dárek od Bryana Cranstona – vánočního elfa, který bedlivě sleduje, zda James zlobí, nebo ne...

Přepis titulků

Co to je? Dárek od Bryana Cranstona. Veselé Vánoce, Jamesi. Uvnitř této krabice najdeš vánočního elfa. Taková vánoční americká tradice. Vymodeloval jsem ho podle mé maličkosti. Docela štramák, že? Tenhle elf dá vědět Santovi, jestli jsi byl hodný, nebo zlobil.

Tak buď hodný, Jamesi. Tvůj drahý přítel, Bryan Cranston. Trochu šmuk, Bryane. Dárkový poukaz by byl lepší. JEN PRO HOSTY POŘADU Nazdárek, Jamesi. Ať děláš cokoliv, dobře to promysli, dělám si čárky, zda hodný, či zlý byl jsi. Dobře, mužíčku, já to...

tam zase vrátím. Šikula, Jamesi. Je to hra, která se jmenuje Willem Dafoe, nebo Volem Da Fo E. Ukážeš fotky herce Willema Da... Ty sis zrovna... Ne, já ne. Ale... když je o tom řeč, cítím to. Otevři okno. - Jo.

- Já to nebyl. Nazdárek, Jamesi. Pravdu říct musíš, jinak brzy zříš, že pod stromkem od Santy dárky si nerozbalíš. Byl jsem to já. Promiň. Stane se. Promiň. Klepy, klep. Jak se daří, Guilermo? - Jen kontrola.

Jak to jde? - Sbírám síly po pátečním vystoupení. Zněli jste naprosto... fantasticky. Byli jste skvělí. Mrzí mě, že jsem musel odejít tak brzo. - Však víš, nevynechám jediné vystoupení. - Moc to pro mě znamená. Hej! Nazdárek, Jamesi. Vždycky se dívám, přes všechno zřím. Že lhát se chystáš, Santovi povím. Já tam nebyl.

Nepřišel jsem a... - dcera byla nemocná - Jamesi... Dobře, nic jí nebylo. Koukal jsem na Mladého Sheldona. - Ale byl to nový díl. - Jamesi! Byla to repríza no. K čertu s tím! - S tebou jsem skončil! - Kam mě neseš? Tvoje prsty šimrají. Jamesi. Elfí smoothie.

Jamesi, jsem tady, blázínku. Pokud chceš Santu v dobré náladě mít, do mixéru jen jídlo měl bys použít. Co je to s Jamesem? Na pásku k balení jeden trik mám, ohni si růžek a přehyb je tam. Mám to! Vánoce jsou svátky radosti. Tak... Už mi dej pokoj, Cranstone!

Nezdá se, že bys měl vánoční náladu. Trhni si! Zlato, nebudeš mi věřit, jaký jsem měl den. Bryan Cranston mi poslal opravdu zvláštní dárek. Byl... No nic. Jsem fakt rád, že už jsem u tebe, zlato. Nazdárek, Jamesi. Ne!

Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co prskáte, dyť to bylo edukativní.

00

Odpovědět

Jeden přínos to mělo. Konečně mám lepší představu, jak to s tím elfem v USA mají. Ale jinak takový až moc jednoduchý humor. Neurazí, nepobaví.

110

Odpovědět

ubohe

148

Odpovědět

a ja som ubohy kkt

51

Odpovědět

+hovado 2jop si

31