BlouděníThe Legend of Neil (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:3 401

Předposlední díl první řady webseriálu The Legend of Neil je tady a vy tak konečně můžete zjistit, jestli se Linkovi už podaří ve zdraví dostat z první úrovně. Další díl můžete očekávat v pondělí ve 20:00 a pokud jste prošvihli nějaké starší, najdete je zde

Zdroj: http://effinfunny.com/legend-of-neil

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak si ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem od Nintenda a byl záhadným způsobem přenesen do hry. A v minulém díle jsme poprvé viděli hlavního záporáka a Neil musel bojovat s netopýry a těmihle německými kostlivci a teď je pořád v úrovni 1.

EPIZODA V – Bloudění Chceš tím říct, že Link je stále naživu? Ano, co na to říct? On porazil krvežíznivé netopýry? A rychle. A naše úplně nahé kostlivce?

Abych řekl pravdu, lorde Gannone, nejsou to drsňáci. Začínám z tebe pociťovat drzost. Ne, ne, to vůbec, to vůbec, měl jsem velmi… Nenuť mě znova zapnout stroje na mlhu. Prosím, ne, nemůžu nic najít, když jsou zapnuté. Stroje na mlhu! Ano, mlha znamená moc.

Tahle mapa ukazuje, kde už jsem byl. To by se mohlo hodit. Nás nikdy neporazíš. Máme bumerangy. Na bumerangu je zajímavé, že když ho hodíš, tak se vrátí. Je to pravda. Bumerangy! Nemám kurva žádný šípy.

Do prdele s tím. Takže má bumerang i luk. Opravdu působivé. Omlouvám se. Nechci vyrušovat. Vím, že je na to pravidlo. Nechal jste mapu úrovně povalovat někde v té samé úrovni? To byste neudělal... Ano, co kdybyste se tam ztratili?

Jasně, my, kteří jsme tu úroveň postavili. Nechal jsem jednu na každé úrovni. Víte co? To je chytré. Vážně jo. Děkuji ti, Wizzrobe. Jsem plný nápadů. Starče? Ne, já jím nejsem. Já jsem jeho bratr.

Staaařec. Bratr? Jak vás mám rozeznat? Jednoduše. Já jsem levák. A… Prdy, kundy… Dělám lepší lektvary. Gargoylové, vagína. Myslím, že ten rozdíl vidím.

Mám Tourettův syndrom. To mi došlo. To mi došlo. Jsi ztracený a já ti mohu pomoci. Východní vagína je tím tajemstvím. - To byl váš Tourettův syndrom? - Ne, nebyl. Říkám ti, že bys měl jít, do Východní vagíny. Kundy, třešně, sladkosti. - To byl Tourettův syndrom?

- Ano, to byl on. Podej mi to. Jenom ti ukážu… Podej mi to. Asi bych to neměl dělat. Prolezl jsem každou stoku a každou místnost. Prošel jsem všechno z té mapy kromě tohohle. Co to kurva je? Když používáš mapu, měl bys ji používat celou.

Tohle můžou být tvé oblíbené části, ale tohle je taky důležité. Nevěděl jsem, že to tam je. - Mapa ti ukazuje, kam jít. - Dobrá. A na mapě jsou věci daleko menší, než ve skutečnosti. Vím, co je měřítko. Kdybys byl na mapě, byl bys takhle velký.

Vypadal bys asi takhle… Skvělá lekce. Díky. Toto je místnost, ve které je ukryt Triforce. A ten budeš k dokončení úrovně potřebovat. Jasně, brnkačka. Díky, starče. - Staaarče. - Starče. - Staaarče. - To je fuk. Staaarče.

Neřekl jsi to správně. Jo a Linku, je tam drak s rohem jednorožce, který tě pravděpodobně zabije. Hodně štěstí. No tak, Neile, je to jenom první úroveň. Překlad: Zoidy www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už se na tom pracuje. Zoidy omylem změnil cestu k videozdroji a pustil vám 6. díl s titulky k 5. Za chvíli to bude v pořádku.

EDIT: Tak už je to opraveno. :-)

180

Odpovědět

taky mi to blbne, titulky jsou zprávný jenom díl je to blbej...

180

Odpovědět

Nevím jestli to dělá jenom mě nebo i ostatním ale když to začne tak jakmile Neil vstupuje do místnosti ukazuje mi to v titulkách věci které tam vůbec nikdo neříká např. Chceš tím říct, že Link je stále naživu? Jinak s tím začátkem který je v každém dílu problém nemám

180

Odpovědět

Jinak supr těším se na další díl :D

180

Odpovědět

Ježiš už mě fakt štvou lidi co tady píšou "trapně krátky" BOŽE A CO ČEKÁTE je to webovej seriál ten nemá rozpočet aby moh dělat hodinový díly bože

180

Odpovědět

ti vole ten konec je haluz

180

Odpovědět

BugHer0 :

Podivej se na to tak. Pochvaleni potesi ale kritika je do jiste miry velmi dobry ucitel a nakopne cloveka neco s tim udelat.

anyváj uz se nemuzu dockat toho pondelniho dilu.. :)

180

Odpovědět

Taky na 99.99 % a to 0.01 % muzete ziskat kdyz vzdy pri lognuti na tuhle stranku se mi vysune dvd mechanika a na ni se zmaterializuje pivni korbel plny zlatyho moku a na nem napis Videacesky....dekujeme a uzijte si nase domeny

180

Odpovědět

BugHer0: Nevím jak on, ale já jsem s vámi spokojený na 99,9%.

180

Odpovědět

traapne kratky ale jinak dobry

180

Odpovědět

panther7: Nasranej nejsem. Akorát jsem (možná slepě) přesvědčenej, že jsme nešli s kvalitou tak dolů, jak tvrdí a proto se mi nelíbí, že to už po několikáté píše a snažím se pochopit, co se mu tak nelíbí. Kdybych byl nasranej, tak ty jeho komentáře smáznu, neřeším to a doma rozbiju pár talířů a květináčů. :-)

Jinak si myslím, že je docela běžný, že se adminovi webu nelíbí, když mu ho někdo kritizuje nebo haní. To je jasné, ale prostě nechápu, co by tu chtěl celý den za videa, když furt říká něco o příběhu. Dřív jsme tu taky přidávali plno parodií a skečů a nějakejch filmů atd. tu tolik nebylo a byl spokojenej, ale teď je tu podle něj málo příběhu.

181

Odpovědět

BugHer0: Jak čtu tu diskuzi mezi wattou a tebou, tak to vypadá, že seš z nějaké důvodu nasranej a vyzlíváš se na něm chudákovi... :)

180

Odpovědět

http://www.videacesky.cz/navody/jak-vytvorit-uspesny-webovy-serial doporučuju zkouknout je tam i The Legend of Neil

180

Odpovědět

x-pet: Opraveno. V příspěvku bylo moc odkazů, tak ho to vyhodnotilo jako spam.

180

Odpovědět

do Vzkazy/Pozadavky mi nejde vlozit komentar, skusal som to s Explorerom aj Firefoxom

180

Další