Kdo je tady šéf?The Legend of Neil (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:3 000

Poslední díl první řady webseriálu The Legend of Neil je tady, ale nebojte se. Budeme rovnou pokračovat bez přestávky řadou druhou a to hned ve čtvrtek ve 20:00, takže se máte na co těšit. Ve finále si to Neil rozdá s bossem první úrovně. Jak to dopadne, se už můžete podívat sami. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál hru Zelda, a pak si ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem a byl záhadným způsobem přenesen do hry. Jo a minule získal luk a bumerang a pak…

potom… Víte co, prostě se na ty epizody podívejte znova. Opakovat tyhle věci trvá moc dlouho. No tak Neile, je to jenom první úroveň. EPIZODA VI – Kdo je tady šéf? Ty jsi teda velkej, kámo. Ahoj Linku. Už jsi skoro tam. Jsi tak blízko dokončení první úrovně.

Tohle nezvládnu, víš? Jsem nikdo. Ty jsi Link, máš mě zachránit a být se mnou. Podívej, ohledně tohohle. Nejsem… Nejsi opravdu co, Linku. Na trojky? Tohle by mohlo fungovat. Uděláme to tak, že ona půjde na mě. Ty můžeš třeba, já nevím, lízat mé skvrny, nebo tak něco, Jsou v oblasti mezi koulema a zadkem.

Zachraň mě, Linku! Ano, zachraň mě Linku. Pokud to zvládneš. Jasně, že to nezvládneš. Proto jsem to řekl. Zachraň ji, pokud to zvládneš. Vím, že ne. Takhle pokazit atmosféru. Tak pojďme na to, ty přerostlá mrcho. Jsi v jediné části místnosti, kam se nedostanu.

To není fér, kámo. Fér? Vždyť jsi přerostlá dračí potvora, která na mě z rohu střílí ohnivé sračky. Myslíš, že se mi snad líbí? "Hej, máš na hlavě pěkný péro." To mi říkají děti. Chtěl bys to poslouchat prvních 500 let života? Nech si to, jo?

Já se jenom chci dostat domů. Domov. Ten už jsem neviděl přes 4000 let. Vypadá to, že máme něco společného. Jo, vypadá to tak. A takhle mě opustila má druhá manželka. A vzala s sebou všechno potomstvo. Kámo, to jsou hrozné kecy. Pořád jenom kecala o tom, jak se bojím závazků.

To je tak typické. Je v tom daleko víc. Já vím. To byl můj první vztah s tvorem jiného druhu. Sex byl skvělej. To je v pohodě. Proč jsi mě musel bít? Máme dost času. Není to tvá chyba, kámo. Není to tvá chyba.

Sklapni. - Není to tvá chyba. - Sklapni. Vždyť jsi jenom kýchnul. Nemůžeš se za to obviňovat. Sklapni. Sklapni sakra. Chtěla by, abys zase randil. Ne, nechtěla. Řekla, že kdyby zemřela, tak nemám randit.

Je to jenom vtipné slovo. - Earlow. - Earlow. Neile? Musíš mě zabít, kámo. Co? Proč? Ne… Chci být se svou mrtvou přítelkyní. Chci, abys to udělal. Nemůžu odejít? Odsud je jen jedna cesta.

Musíš useknout můj roh. Udělej to, slečinko. To nezvládnu, kámo. Casey měl pravdu, nedokážeš to. Jen to do mě bodni. Promiň. Kreténe. 1 z 9?

A kurva… Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1 z 9 a k***a

180

Odpovědět

Má to svůj styl humoru a to je na tom víc než povzbudivé. Určitě tomu dá určitou dávku vtipu i vzpomínka na stařičkou Zeldu.

180

Odpovědět

moc dobry...dekuji

180

Odpovědět

Začíná to být vtipný :)

181

Odpovědět

to je super :D!!!

180

Odpovědět

5. dil tu je, musis akorat otevrit oci ;)

180

Odpovědět

Ako diel suepr ale preco tu je 4 a potom az 6? kde je 5??

180

Odpovědět

Kdyz si vzpomenu na zacatky The Guild, tak se musim trochu pousmat, nicmene ty zacatky TG byli alespon nesmely, kdezto TLON roztrubuje vsude jak umeji byt tvurci vulgarni a nechutny ;)

180

Odpovědět

Já bych se tomu porozumět nesnažil. Snaží se být vtipní trochu jiným způsobem, který některým lidem prostě nehoví :). Myslím ale, že kvalita seriálu má stoupající tendenci a trailer na třetí řadu vypadá ještě lépe, než druhá řada :).

180

Odpovědět

Tomu serialu moc nerozumim. Tvurci chteji aby to bylo tajemny a hororovy ? budis, chteji tvurci aby to bylo komicky ? taky bych to pochopil, nebo z toho snad chteji udelat telenovelu brnkajici na city, to bych snad taky mozna prijmul, ale at z toho proboha nedelaji kombinaci vseho + koule,zadek,honeni,chcani a nevim co jeste.

180

Odpovědět

Díky :)

180

Odpovědět

Koukám, že mě Bugher0 předběhl, damn! :D

180

Odpovědět

Nahoře v pravém rohu tady na webu máš sekci vzkazy/požadavky, tak to směruj tam ;-).
Btw zrovna překládám 2x01 a to je zase něco bože :D

180

Odpovědět


Další