Tajemný moblinThe Legend of Neil (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:192
Počet zobrazení:3 234

Minulé dvě epizody seriálu The Legend of Neil si držely poměrně vysokou laťku zábavy a tak doufám, že ani tentokrát vás nová epizoda nezklame. Po závěrečných titulcích vás navíc čeká krátká ukázka z třetí řady, takže video nevypínejte. Do finále druhé řady už nám zbývají jenom dva díly a máte se určitě na co těšit. Další epizoda vyjde opět za týden ve 20:00. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak ho vytáhnul a masturboval nad sexy vílou a pak se začal škrtit ovladačem a byl záhadným způsobem přenesen do hry. Jo a v minulém díle se Neil vplížil do hospody plné moblinů a skamarádili se. Mám více kamarádů, protože beru drogy.

Ale pak ho objevili a byl zachráněn na poslední chvíli… Zachránil jsi mě. Je to naše tajemství. ANATOMIE ELFA NÁKRESY PITVY Musíš se naučit používat svůj inventář. Zkus tohle. Podrž to nad hlavou. A teď to pusť.

Kam to zmizelo? Do tvého inventáře! Tohle je úžasné. Víš, když je někdo opravdový elfí hrdina, což rozhodně jsi, Linku, může ukládat všechny své předměty do inventáře. Takže už sebou nemusím tahat všechny tyhle krámy? Výborně! Víš, studuji tvou rasu celý svůj život, ale nikdy jsem jednoho z vás nepotkal.

Studoval jsem vaše právo, historii, vaši… anatomii. Jsem expert na všechny elfské věci. Ale neříkám, že nemám ty zvířecí pudy ti ho tam zasunout proti tvé vůli, vypít tvou krev a tak. Ale snažím se je držet na uzdě. - Díky za to.

- Nemáš za co, můj drahý elfe. Jemný. Odpal! Pil jsi dračí pivo, viděl jsem ho ve tvých zvratcích. Elfové nejsou stavěni, aby zvládli takové mobliní delikatesy. Tady máš něco na opici. Podívej, podívej, kámo. - Pipi! - Pipi. Potřebuju se dostat zpátky do svého světa.

Jmenuje se New Jersey. Strašně rád bych se ti zakousnul do masa. To je úžasné, opravdu je to v naší DNA. - Fascinující. - Co jsi to říkal? Domov. Existují příběhy o kouzelné píšťale. Že správný tón tě může přenést kamkoliv. Kamkoliv?

I do New Jersey? Předpokládám, že ano. Proč mě připoutáváš? Božínku. Začínají mě ovládat instinkty. Staré moblinské 1, 2, 3. Asi bys už měl jít. S tím souhlasím. Kde seženu tu píšťalu?

V úrovni 5. Začínám dostávat první ze svých 3 erekcí. Rychle, posbírej si své věci. Proč máte 3… Víš co, nezajímá mě to. U Gannonova vousu! Můj druhý penis už je polotvrdý. Pokud se mi postaví ten třetí, kdo ví, co se stane. Poslouchej, Linku.

Nemáme moc času. Jdi pouští, najdi vodopád. Tam najdeš bílý meč. Je to daleko mocnější meč. Jdi přes Hory ztracených. Chci tě ušukat k smrti! Běž 4 míle na sever, tam najdeš 5. úroveň a píšťalu. - Neměl bych si to napsat? - Není čas. Tady máš 100 rupií. Poraz toho magora Gannona. Pro vizionáře tady není místo.

Podívej, Pipi, nevím, jak ti poděkovat.... Běž zatraceně! Směr poušť! Teď musím zpracovat všechny tři. To není tak hrozný. Teď to nemůžeš vzdát, Linku. Už nemůžu pokračovat. A tohle pomůže? Ano!

Ale no tak. Zvládnul jsem to. Zdravíčko, starý příteli. A kurva! Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz On je naživu? Proč by Link dostal druhou šanci? Nebude to lehké.

Budeš muset zesílit. Máš na to, Linku. Musíš se soustředit. To je ale trapas.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejak mi to neslape, uz sem to asi 15x aktualizoval a vždycky se dostanu o kus dál ale uz me to fakt sere

190

Odpovědět

Nevim proc, ale ten hodnej moblin mi pride jako parodie na Stmivani a na Dr. Cullena =P

180

Odpovědět

teda zkouk jsem včera většinu dneska jsem to dojel je to fakz luxusní seriál díky za něj

180

Odpovědět

:D:D já z toho nemůžu, fakt že jo :D

180

Odpovědět

myslím, že nemůžeme rozlišovat dobré díly od špatných, vždy jde o jednotlivé části jednoho příběhu.jako celek se mi seriál líbí, apokud se někomu tento díl nelíbí, AŤ si p.d.el políbí:-) muck*

180

Odpovědět

Já jsem včera kouknul na první dva díly třetí řady a nepřišly mi nic moc. :-) Oproti druhý rozhodně zhoršení, takže bych se být vámi přehnaně netěšil, ale zase to byl jen úvod, takže uvidíme, jak se to rozjede...

180

Odpovědět

Tvl už se nemuzu dockat 3 rady

180

Odpovědět

flk: Doplněno.

180

Odpovědět

super díl

180

Odpovědět

a jen taková připomínka jak jde Link po poušti tak tam v jednu chvíli chybí titulky

180

Odpovědět

11/10 druhý nejlepší díl :D

180

Odpovědět

Nic moc díl teda, snad to dalsi napraví.

181

Odpovědět

Tohodle moblina jsem potkal když jsem hrál zeldu, naštěstí na mě nechtěl použít svoje 3 penisy ale zase mi dal jenom 30 rupií škrt! :-D

180

Odpovědět

Už tam je i trailer. Bylo to nějaký divný. Já nejdřív myslel, že tam v tom videu není, tak jsem to o něm umazal z popisku, ale pak tu lidi psali, že tam je, ale není přeloženej, tak jsem dočasně nastavil, aby se video na konci useklo a neběželo to dál a teď jsem na to koukal a v titulcích to přeložený bylo, takže fakt nevím, ale už by to mělo jít.

180

Odpovědět

Heh, drsná záhada, Zoidy :)

180

Další