The Lonely Island - Úchyl

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:833
Počet zobrazení:8 789

Kluci z The Lonely Island rozhodně neotálí a po úspěšném Právě jsem měl sex přichází s druhým singlem. Jako výpomoc si tentokrát přizvali Nicki Minaj a Johna Waterse.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ahoj, jsem John Waters a tohle je Úchyl. Když jste takhle někdy v klubu a uvidíte pěknou kočku. Udělejte úchyla. Tak udělejte úchyla. Když si chcete udělat kamarády u bankomatu. Udělejte úchyla. Tak udělejte úchyla.

Máme nový tanec, tak rychle na nohy. Je to opravdu jednoduché a říkáme tomu "Úchyl". Stačí mávat rukama jako loutka. Mrskat nohama sem a tam a zatřást krkem. Teď si vytáhněte opasky, jako když čekáte velkou vodu. Vlasy uhlaďte, jako kdyby na nich bylo bahno. Upravte si knírek a vykulte oči. Tohle pusťte na plný pecky a je z vás kvalifikovaný úchyl.

Až uvidíte venkovskou děvčicu, jak se rozvaluje na pláži. Udělejte úchyla. Tak udělejte úchyla. Až se pěkně mladý maso objeví před vaším stromem. Udělejte úchyla. Tak udělejte úchyla. Bylo mi šest roků, když jsem se šmírováním začal. Jak rodiče začali v pokoji, já na ně koukal.

Jaké bylo jejich překvapení, když zvedli hlavy a já u jejich postele tančil úchyla. Věděli, že jsem úchyl, už když jsem se narodil. Z mámy jsem se plíživě vyklubal. Když mě doktor uviděl, hned vyšiloval. Byl jsem úplně čistý, úchyl v celé kráse. Když jsem byla malá holka, vkrádala jsem se do klučičích šaten. Tam jsem se hezky schovala, abych mohla šmírovat.

Když se začali svlékat, zírala jsem a slintala. Vůbec netušili, že je mám za modely. Smála bych se. A oni by tančili. Tak vyval kukadla a roztoč kecky. Tak nespi a pojď se mnou tančit úchyla. Pyšně si to vykračuj na svatbě k nevěstě. Udělej úchyla.

Tak udělej úchyla. Když se vplížíš na pohřeb, abys viděla svalovce. Udělej úchyla. Tak udělej úchyla. Když je soudkyně kus a ty se nemůžeš udržet. Udělej úchyla. Tak udělej úchyla. Ohni kolena a ruce měj jako Tyrannosaurus Rex.

Udělej úchyla. Tak udělej úchyla. A nezapomeňte se usmívat. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nicki Minaj a John Waters? Ta jména mi nic neříkají? Co je to za lidi?

195

Odpovědět

Do the creep! :D Čo dodať, klasici :-)

210

Odpovědět

MILUJU JEE !!!! :D :D :D ZASE NEZKLAMALI !!!!! <3

201

Odpovědět

Doo the Creep!!! :D Haaaa!! :D

190

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

:((( plíííís zprovoznit :D

191

Odpovědět

souhlasim...už nefunguje pěkně dlouho, stejně jako dear sister...

190

Odpovědět

K čemu prosimvás vůbec je to tlačítko "Nahlásit nefunkční video", když to zmáčkne asi tisíc lidí a stejně to nejste schopní opravit?

191

Odpovědět

prosím znovu zprovoznit :)

180

Odpovědět

the requested video is not allowed to be played in embedded players

180

Odpovědět


Odpovědět

nejsrandovnější je asi nen t-rex a ten john waters na konci.
Jinak je to strašně chytlaví ale až po chvilce. Každej jde tancovat úchylakdyž tohle uvidí.

180

Odpovědět

Jdu dělat úchyla :D Ale nesmím zapomenout úsměv doma :D Ostatně, po tomhle to ani nejde. Bezvadný. :)

180

Odpovědět

Jeden z nejlepších songů..:) Jedu ho pořád dokola..:D

181

Odpovědět

I just had a sex je dobry ale tuto je k******a

189

Další